Електрохарчування• 02 июля 2025

Що думаєте? Так і є?

Знайома поширила допис.
Педагог, лікар ось такої думки
Теж так думаєте?
Результат:
вже голосів: 319
187 (58.62%) Ні
132 (41.38%) Так
Щастя-здоровля• 02 июля 2025
ТАК, теж так думаю. Стовідсотково, повністю, цілковито підтримую написане. І не розумію, чому такі абсолютно очевидні речі ніяк не доходять до мізків малоросів. Мабуть тому, що малороси, так.
Принцепесочка• 02 июля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Абсолютно очевидные вещи - это что разделение людей по этническому, религиозному, языковому и другим признакам внутри страны ни к чему хорошему обычно не приводит.
ПультОт_БМВ• 02 июля 2025
А хто це?
ПультОт_БМВ• 02 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Я не знаю
У моєму оточені більшість такої думки, люди вже за 35-40 років, лікарів багато, вчені, викладачі теж такої думки
Хоча мій чоловік розмовляє російською, от так поділилось моє оточення

Я кажу розумні люди україномовні більшість, а російське оточення каже, що це пропаганда на мене так впливає
Автор, я в Києві. Багато людей розмовляє російською. Скрізь на вулиці чую, сусіди, в транспорті, водії таксі, аптека, колеги на роботі, працівники магазинів між собою.
Йдеш по вулиці, шукаєш якусь адресу, звертаєшся до людей українською. 9 із 10 відповідають російською мовою.
Знайомі усі з вищою освітою і хорошими посадами - розмовляють російською, як і раніше.
Є, звичайно, і україномовні. Але це в більшості люди з міст, де завжди розмовляли українською. Міста і села Київської області, наприклад.
наКоблучках• 02 июля 2025
ваш текст і є ворожа пропаганда внутрішніх конфліктів. але українською
що думаєте?
Стрекоза любви• 02 июля 2025
Ответ дляПринцепесочка
Подскажите пожалуйста как искоренить из себя или родственников свое этническое происхождение или свои мысли на русском? К чему притворяться и лицемерить? Чем больше давят , тем больше хочется сопротивляться. Прошу не записывать меня в ждунихи.
Просто понять, что дальнейшее выживание ваших потомков, если они считают себя украинцами а не русскими, напрямую зависит от того, чтобы на всем русском в себе поставить крест.
Я понимаю, не заставляю, нужно время и вам и мне. В ждунихи не записываю.
Най хоч раз• 02 июля 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви ніколи не чули про британські колонії? Їх вираз, що над Британією ніколи не заходить сонце, бо по всьому миру вони були розкидані. І те, що зараз вони не захопили нікого, то тільки тому, шо колонії самі відвоювали право на вільність від корони. А мова в них залишилася від колонізаторів, тому й поширена так світом
То ваша дитина чому учить англійську з першого класу? Україна хіба була колонією Великобританії?
Принцепесочка• 02 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Этого никогда не случится и это тоже надо понимать. Вы никогда не заставите всех до единого это сделать. И поэтому это противостояние теперь будет длиться вечно, иногда стихать, иногда с новой силой разгораться.
Редиска Я• 02 июля 2025
Я так и не поняла, ваша знакомая - педагог или врач?
Ну що ви, мамо!• 02 июля 2025
Ось що є причиною, а не брехня в першому пості.

Як корупція та олігархічно-мафіозна влада впливають на війну

1. Розкрадання ресурсів фронту

Частина західної та внутрішньої допомоги розкрадається або «відкочується» на різних рівнях (паливо, дрони, екіпірування). Закупівлі озброєння проводять за завищеними цінами через «своїх», через що менше доходить до фронту. Це зменшує боєздатність армії і уповільнює реформу армії.

2. Відсутність мобілізації економіки

Олігархи і близькі до влади бізнес-групи зберігають бізнес-моделі, спрямовані на швидкий прибуток, замість того, щоб переформатувати економіку на військові рейки. Кошти виводяться в офшори навіть під час війни, зменшуючи ресурс держави.

3. Непрофесійне управління та призначення «своїх»

Кадрова політика заснована на лояльності, а не на компетенції, через що провалюються реформи у секторі оборони, логістики, виробництва БПЛА. Це гальмує оборонні проекти та ставить під загрозу життя військових.

4. Демотивація суспільства

Коли люди бачать безкарність корупціонерів і «еліти», які живуть у розкоші, це деморалізує, викликає відчуття несправедливості. Падає готовність донатити, жертвувати, йти на фронт.

5. Втрата довіри партнерів

Корупційні скандали відлякують західних партнерів від довгострокової допомоги. Зменшується обсяг інвестицій у ВПК України, які потрібні для розвитку систем ППО, артилерії, дронів.

6. Збереження сірих схем торгівлі

Частина бізнес-груп зберігає тіньову торгівлю через треті країни навіть із РФ (метал, сировина), отримуючи вигоду, яка підживлює ворога ресурсами.

---

Чому це веде до програшу

РФ мобілізує економіку, а Україна втрачає власні ресурси через корупцію.

Захід втомлюється від постійних скандалів і зменшує допомогу.

Відсутня внутрішня єдність, бо еліти зайняті власним збагаченням.

Неякісне управління не дозволяє стратегічно реформувати підходи у війні.

---

Що могло б змінити ситуацію

Реальні кримінальні справи проти корупціонерів серед «своїх».

Прозорі військові закупівлі.

Перехід економіки у режим мобілізації.

Призначення компетентних людей, а не «своїх».

Повний аудит військової допомоги.

Суспільна мобілізація під цінності перемоги, а не формальні гасла.
Стигла полуниця• 03 июля 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Як можна бути російськомовним і споживати російське?
Людина читає, думає, дивиться російською, а в Україні вже не випускають нічого російського. То де і який контент вона споживає?
На улице, дома, в соцсетях
Стрекоза любви• 03 июля 2025
Ответ дляПринцепесочка
Я с вами не согласна. Для этого нужно время и условия. Поверьте, со временем даже среди таких, как вы, будет возрастать понимание того, что все русское, в частности язык и культура - это вред, прямой вред себе, детям, внукам.