Електрохарчування• 02 июля в 06:00
Що думаєте? Так і є?
Знайома поширила допис.
Педагог, лікар ось такої думки
Теж так думаєте?
Педагог, лікар ось такої думки
Теж так думаєте?
Результат:
вже голосів:
187 (58.62%)
Ні
132 (41.38%)
Так
Котогосподиня• 02 июля в 06:35
Так интересно и неожиданно! а можно ещё запостить её уникальные мысли про зеленского ермака притул стерненко порошенко и ко?
Наверняка у такого многогранного человека есть и по этому поводу своё мнение
к.Буланова• 02 июля в 06:38
Так педагог чи лікар ?
Очередной хайп на войне, нагнать подписоту.
Ответ дляк.Буланова
Так педагог чи лікар ?
Лікар і ще паралельно викладач в універі
Love_Love_Love_• 02 июля в 06:40
Ответ дляПрипоРошенная
И слава Богу
Я навіть іншої відповіді і не очікувала
Love_Love_Love_• 02 июля в 06:41
Ответ дляSeehund
Думаю тете пора начать читать Конституцию Украины.
А вам історію України
Най хоч раз• 02 июля в 06:45
Ответ дляХроники эмпатии
Так а ви думаєте нас захоплюють сугубо з мовного питання?
Не в цьому ж річ, хоча нею і прикриваються
Ну тобто ’малоанглійкою’ в себе не вважаєте? Незважаючи на те, що використовуєте ’гаджети’ для висловлення чиїхось ’спітчів’?
КучМала• 02 июля в 06:46
Ответ дляНай хоч раз
Авторко, весь світ зараз слухає пісні англійською і вчить англійську ще з садочків. Чи дає це право Великобританії захоплювати весь світ і вважати його своєю власністю? І чому вони цим правом не користуються в такому разі?
Франція воювала з Англією 100 років. По сей день французи ненавидять англійців і все що з ними пов´язано. Англійською не говорять принципово, навіть якщо знають. У них просто на генетичному рівні йде відторгнення всього англійського. Хоча північ Франції - це нащадки англійців, а не французи ) Але ніхто не вважає англійську рідною і не хоче нею говорить.
Ответ дляНай хоч раз
Я себе не вважаю ні малоросом ні малоанглійкою ні отам всілякими іншими назвами
Багато мов запозичують один у одного щось
Love_Love_Love_• 02 июля в 06:51
Ответ дляSeehund
Я вашего ценного мнения не спрашивала в отличие от автора.))
А прийдеться читати мою цінну думку!☝🏻
Стигла полуниця• 02 июля в 06:54
Я слушаю, интересно, а как я спонсирую, если эта музыка давно скачана. И украинское слушаю, особенно талантливая молодёжь радует сейчас.
И фильмы их смотрю иногда, я не всегда даже сначала понимаю чьего производства фильм
Блакитна устриця• 02 июля в 06:57
Массовый психоз и стукачество. Все в вышиванках спивають пісень и война кончилась
Love_Love_Love_• 02 июля в 07:00
Ответ дляSeehund
Назойливую муху всегда можно заблокировать.)
Та ну ладно
для цього потрібно мати сміливість визнати що нічого цікавішого в твоєму житті немає крім « назойлівих мух»
Стигла полуниця• 02 июля в 07:02
А вообще, я неделю назад в одном чате тг попала на обсуждение слов какой-то украинской писательницы, высказывания типа Фарион у неё, почитала чего нам желают украиномовни, была бы рядом и было бы бревно/весло, как уе****а бы😀 может мозги бы работать начали у некоторых
Радість моя• 02 июля в 07:10
После окончание войны, если от Украины хоть что-то уцелеет, для поддержания экономики придется принять трудовых мигрантов. И это будут не индусы... Это будут люди из совсем нищих и диких стран. Бангладеш, Уганда... И тогда украинцы с тоской вспомнят про ’не таких’ и ’не наших’ русскоязычных украинцев, выехавших украинцев и всех прочих украинцев, которых сейчас клеймят(((
Ответ дляРадість моя
Це жахливо
Думати про це не хочеться
Радість моя• 02 июля в 07:17
Ответ дляХроники эмпатии
Це жахливо
Думати про це не хочеться
А треба думати! І підтримувати один одного, а не оце все.. Очі один одному дряпати за Мову, за Віру. Російськомовні українці це по-перше Українці!
Стигла полуниця• 02 июля в 07:43
Ответ дляРадість моя
І мову ми знаємо добре, не розмовляємо це інше питання, і не ми у цьому винні. Садочок, школа, вуз, робота - усе було не українською. То чого ж від нас тоді хочуть україномовні, у яких мова з дитинства?
Мандолина Бу• 02 июля в 08:00
Ответ дляЕлектрохарчування
Я не знаю
У моєму оточені більшість такої думки, люди вже за 35-40 років, лікарів багато, вчені, викладачі теж такої думки
Хоча мій чоловік розмовляє російською, от так поділилось моє оточення
Я кажу розумні люди україномовні більшість, а російське оточення каже, що це пропаганда на мене так впливає
А до чого тут мова взагалі? Ви читали допис, про що вона пише?
АБВГДейка• 02 июля в 08:02
Мова не причина війни, але уявляю, як радіють кацапи, коли бачать, що більшість принципово не хоче переходити і вчити українську. Думають, от дурні, ми їх бомбимо, а вони ще й наш язик захищають і відстоюють
Мандолина Бу• 02 июля в 08:04
Ответ дляКотогосподиня
Ми дамо вам шанс скористатися трохи вашим власним інтелектом і висловити свою думку
Мандолина Бу• 02 июля в 08:04
Ответ дляк.Буланова
Так педагог чи лікар ?
А чому це не може бути точкою зору, цікаво?
Всюди влазю• 02 июля в 08:05
А я думала спонсоры войны это те, кто позволяет прокачивать газ через нашу территорию и от этого враг получает огромные прибыли. А тут вон оно как.
Кинг-Конгша• 02 июля в 08:06
Люди ловят хайп на любом контенте. Если б она написала про то какие украинцы молодцы и даже языковой вопрос их не ссорит, хер бы кто прочитал эту публикацию.
А я нівроку• 02 июля в 08:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам дуже і дуже далеко до Фаріон, не розумію тільки з чого вам так смішно.
Безусловно и неоспоримо!
В КПСС уже не вступить, на товарищей не настучать, да и народ на провокации и раскол страны по языковому принципу откликается как-то вяло
Мандолина Бу• 02 июля в 08:07
Ответ дляРадість моя
Ці еміграти захоплено вивчатимуть нашу мову і точно не слухатимуть русняве лайно на наших площах. І не кричатимуть, що їхні права ’ущємлени’.
Тож най собі асимілюються на здоров´я.