Електрохарчування• 02 июля 2025
Що думаєте? Так і є?
Знайома поширила допис.
Педагог, лікар ось такої думки
Теж так думаєте?
Педагог, лікар ось такої думки
Теж так думаєте?
Результат:
вже голосів:
187 (58.62%)
Ні
132 (41.38%)
Так
Котогосподиня• 02 июля 2025
Так интересно и неожиданно! а можно ещё запостить её уникальные мысли про зеленского ермака притул стерненко порошенко и ко?
Наверняка у такого многогранного человека есть и по этому поводу своё мнение
Ответ дляк.Буланова
Так педагог чи лікар ?
Очередной хайп на войне, нагнать подписоту.
Лікар і ще паралельно викладач в універі
Love_Love_Love_• 02 июля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
И слава Богу
Я навіть іншої відповіді і не очікувала
Love_Love_Love_• 02 июля 2025
Ответ дляSeehund
Думаю тете пора начать читать Конституцию Украины.
А вам історію України
Най хоч раз• 02 июля 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Так а ви думаєте нас захоплюють сугубо з мовного питання?
Не в цьому ж річ, хоча нею і прикриваються
Ну тобто ’малоанглійкою’ в себе не вважаєте? Незважаючи на те, що використовуєте ’гаджети’ для висловлення чиїхось ’спітчів’?
КучМала• 02 июля 2025
Ответ дляНай хоч раз
Авторко, весь світ зараз слухає пісні англійською і вчить англійську ще з садочків. Чи дає це право Великобританії захоплювати весь світ і вважати його своєю власністю? І чому вони цим правом не користуються в такому разі?
Франція воювала з Англією 100 років. По сей день французи ненавидять англійців і все що з ними пов´язано. Англійською не говорять принципово, навіть якщо знають. У них просто на генетичному рівні йде відторгнення всього англійського. Хоча північ Франції - це нащадки англійців, а не французи ) Але ніхто не вважає англійську рідною і не хоче нею говорить.
Ответ дляНай хоч раз
Я себе не вважаю ні малоросом ні малоанглійкою ні отам всілякими іншими назвами
Багато мов запозичують один у одного щось
Love_Love_Love_• 02 июля 2025
Ответ дляSeehund
Я вашего ценного мнения не спрашивала в отличие от автора.))
А прийдеться читати мою цінну думку!☝🏻
Стигла полуниця• 02 июля 2025
Я слушаю, интересно, а как я спонсирую, если эта музыка давно скачана. И украинское слушаю, особенно талантливая молодёжь радует сейчас.
И фильмы их смотрю иногда, я не всегда даже сначала понимаю чьего производства фильм
Блакитна устриця• 02 июля 2025
Массовый психоз и стукачество. Все в вышиванках спивають пісень и война кончилась
Love_Love_Love_• 02 июля 2025
Ответ дляSeehund
Назойливую муху всегда можно заблокировать.)
Та ну ладно
для цього потрібно мати сміливість визнати що нічого цікавішого в твоєму житті немає крім « назойлівих мух»
Стигла полуниця• 02 июля 2025
А вообще, я неделю назад в одном чате тг попала на обсуждение слов какой-то украинской писательницы, высказывания типа Фарион у неё, почитала чего нам желают украиномовни, была бы рядом и было бы бревно/весло, как уе****а бы😀 может мозги бы работать начали у некоторых
Радість моя• 02 июля 2025
После окончание войны, если от Украины хоть что-то уцелеет, для поддержания экономики придется принять трудовых мигрантов. И это будут не индусы... Это будут люди из совсем нищих и диких стран. Бангладеш, Уганда... И тогда украинцы с тоской вспомнят про ’не таких’ и ’не наших’ русскоязычных украинцев, выехавших украинцев и всех прочих украинцев, которых сейчас клеймят(((
Ответ дляРадість моя
Це жахливо
Думати про це не хочеться
Радість моя• 02 июля 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Це жахливо
Думати про це не хочеться
А треба думати! І підтримувати один одного, а не оце все.. Очі один одному дряпати за Мову, за Віру. Російськомовні українці це по-перше Українці!
Стигла полуниця• 02 июля 2025
Ответ дляРадість моя
І мову ми знаємо добре, не розмовляємо це інше питання, і не ми у цьому винні. Садочок, школа, вуз, робота - усе було не українською. То чого ж від нас тоді хочуть україномовні, у яких мова з дитинства?
Мандолина Бу• 02 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Я не знаю
У моєму оточені більшість такої думки, люди вже за 35-40 років, лікарів багато, вчені, викладачі теж такої думки
Хоча мій чоловік розмовляє російською, от так поділилось моє оточення
Я кажу розумні люди україномовні більшість, а російське оточення каже, що це пропаганда на мене так впливає
А до чого тут мова взагалі? Ви читали допис, про що вона пише?
АБВГДейка• 02 июля 2025
Мова не причина війни, але уявляю, як радіють кацапи, коли бачать, що більшість принципово не хоче переходити і вчити українську. Думають, от дурні, ми їх бомбимо, а вони ще й наш язик захищають і відстоюють
Мандолина Бу• 02 июля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Ми дамо вам шанс скористатися трохи вашим власним інтелектом і висловити свою думку
Мандолина Бу• 02 июля 2025
Ответ дляк.Буланова
Так педагог чи лікар ?
А чому це не може бути точкою зору, цікаво?
Всюди влазю• 02 июля 2025
А я думала спонсоры войны это те, кто позволяет прокачивать газ через нашу территорию и от этого враг получает огромные прибыли. А тут вон оно как.
Кинг-Конгша• 02 июля 2025
Люди ловят хайп на любом контенте. Если б она написала про то какие украинцы молодцы и даже языковой вопрос их не ссорит, хер бы кто прочитал эту публикацию.
А я нівроку• 02 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам дуже і дуже далеко до Фаріон, не розумію тільки з чого вам так смішно.
Безусловно и неоспоримо!
В КПСС уже не вступить, на товарищей не настучать, да и народ на провокации и раскол страны по языковому принципу откликается как-то вяло
Мандолина Бу• 02 июля 2025
Ответ дляРадість моя
Ці еміграти захоплено вивчатимуть нашу мову і точно не слухатимуть русняве лайно на наших площах. І не кричатимуть, що їхні права ’ущємлени’.
Тож най собі асимілюються на здоров´я.