Мульйонерша• 02 июля в 13:26
Здійснили мрію сина нарешті
Мульйонерша
• 02 июля в 14:20
Ответ дляЖерица ночи
І в Харкові
По фото у Вас там лакшері зоопарк.
Вмію заміряти найкраще• 02 июля в 14:20
Ответ дляМульйонерша
Так в дуже негативному, і дороги розбиті, бруд, бур´яни на обочинах, одні араби на вулицях, більше ніж європейців.
Десь ще щось побачу - відпишусь ввечері.
Паркрвка взагалі жесть. Якщо з Чехії я не хотіла їхати, то звідси хочеться швидше звалити, уже і палаців не хочу ніяких.
О, парковка треш , то вірно. Залишаєш машину і от думаєш, чи буде , коли повернешся .
Нам самі азіати попадались
Арабів майже не було , я дуже здивувалась .
Ви ще в трамваї проїдьте, там взагалі трешатина років 90- х
Ми їхали зайцем, он лайн не змогли купити білет, а на зупинках і в самому транспорті автоматів з білетами нема.
Нам самі азіати попадались
Вмію заміряти найкраще• 02 июля в 14:21
Ответ дляТвердая валюта
Zoo łączna
Ехать надо на машине. Либо же поезд до Валбжиха (можно) и дальше заказывать такси. Мы ехали чуть дальше, могу поискать остановку.
Болт был 70 зл.
Обратно договорились с таксистом что заберёт нас
Оттуда транспорт не ходит
Связи нет , инета нет. Берите наличку.
Можно ещё в Валбжихе погулять, там классный замок Ксендж
Болт был 70 зл.
Оттуда транспорт не ходит
Связи нет , инета нет. Берите наличку.
Дякую.
Твердая валюта• 02 июля в 14:21
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Там реально капібара є? Їх можна гладити?
Нельзя гладить. С лемурами можно играться и кормить
Жерица ночи• 02 июля в 14:21
Ответ дляМульйонерша
По фото у Вас там лакшері зоопарк.
він такий і є
навіть кращий
фото не передає всіх масштабів
навіть кращий
фото не передає всіх масштабів
Твердая валюта• 02 июля в 14:23
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую.
Если есть возможность- езжайте.
День без телефона, связи, инета в горах и среди животных творят чудеса
Мульйонерша
• 02 июля в 14:23
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Нам самі азіати попадались
Ми залишили на платному паркінгу, але півгодини не могли проплатити, бо паркомати тих років, коли я ще в школу ходила, а мені 44, один глючить, а в іншого екран не працюю, на осліп тикали. Парковка недорога - 10 євро 24 години.
Вмію заміряти найкраще• 02 июля в 14:23
Автор, до речі, Мак в Австрії хороший. І є дуже смачні тортики в Мак кафе. Більше таких ніде не бачила .
Мульйонерша
• 02 июля в 14:24
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую за пораду!!!
Вмію заміряти найкраще• 02 июля в 14:25
Ответ дляМульйонерша
Дякую за пораду!!!
В собор Святого Стефана потрібно було записатись зазделегідь.
Якщо хочете туди потрапити .
Мульйонерша
• 02 июля в 14:28
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Якщо хочете туди потрапити .
Не принципово
Любовь Калистратовна• 02 июля в 14:29
Ответ дляТвердая валюта
Хтось знає, де можна гладити капібар? Мені дуже треба
.
Не гавкаю- но охраняю• 02 июля в 14:30
Ответ дляМульйонерша
По фото у Вас там лакшері зоопарк.
Там і парк лакшері
Мульйонерша
• 02 июля в 14:31
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Там і парк лакшері
Центральний, були в 21 році, за рік до повномасштабки. Класний!!! Аразив чистотою, доглянутістю.
Не гавкаю- но охраняю• 02 июля в 14:33
Ответ дляМульйонерша
От я як раз пропустила в 21. А так кожен рік заїждали у Харків і виділяли цілий день на нього, коли їздили в гості до моїх батьків.
Поумничка• 02 июля в 14:42
Ответ дляМульйонерша
За дві ночі 5800 грн. Вчора забронювали, вчора заїхали.
А дорога? Ви з України їхали?
Мульйонерша
• 02 июля в 14:45
Ответ дляПоумничка
А дорога? Ви з України їхали?
Ні, з Чехії. Ми вже тиждень подорожуємо.
Файна_зупка• 02 июля в 14:53
Ответ дляМульйонерша
Відень
а я думала вы ему подарили коалу и обалдела от подарка, но потому увидела Фото 3-5
пс.сс: судя по поиску второго Фото через гугл линзу, это любимая поза коалы, а может она не жива? куча Фото в этой позе)))
Не гавкаю- но охраняю• 02 июля в 15:06
Ответ для Файна_зупка
Так, вони сплять в цій позі. А сплять вони багато
Рожки-да-ножки• 02 июля в 15:19
Ответ дляМинерАлочка
я подумала сначала, вы домой купили....
І я так подумала)
Подмигашка• 02 июля в 15:23
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Якщо хочете туди потрапити .
Там же вільний вхід? Чи ви екскурсію маєте на увазі?
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Фан факт про коал. Вони взагалі не п´ють і вживають тільки евкалиптове листя, яке має певну токсичність, тому багато сплять і тому ж хижаки коал не їдять. Ще вони тупеньки що не розпізнають листя яке не на гілці, а десь лежить і часто падають з дерев. А їхні малі їдять мамине гівно.
Не гавкаю- но охраняю• 02 июля в 15:28
Ответ дляasjaua
Материнське гімно їдять багато тварин, насправді. В тваринному світі це норма. Наприклад, слоненята, морські свинки..... Це перші, які згадалися