Омлетик• 02 июля 2025
Робота -онлайн!
Дівчата,все розумію,що не одна,але все ж... Може хтось таки знає,чи є реальний заробіток онлайн?
Леннон_Жив!• 02 июля 2025
Сегодня у нас тролль пытающийся заработать 2-3 гривен в день, потом вложить их в крипту или купить секонд и продавать в тик ток
Ms. Dolly• 02 июля 2025
Я давно шукаю, але зрозуміла що треба мати якусь онлайн професію, почала вивчати СММ. Бо інакше варіантів багато але більшість розвод. Якщо розумієтесь в ІТ то реально знайти, якщо мови знаєте іноземні- теж.А в інших випадках майже неможливо.
котопёс• 02 июля 2025
Я- оператор КЦ удаленно, но, это не гибкий график и тп, смены установлены, нужно принимать входящие звонки, консультировать клиентов, работа в эксель, 1с. З/п озвучивать не буду, она ниже средней, если бы я работала в офисе по данной профессии, но, и не мизерная. Но, я на нее и не живу, у меня частичный график с 10 до 16.
Леннон_Жив!• 02 июля 2025
Реальный и быстрый заработок - вебка
Я без стёба
Но это если совсем уже плохо в жизни)
Я без стёба
Но это если совсем уже плохо в жизни)
Омлетик
• 02 июля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Дякую,за адекватну відповідь! А то від перший трьох,я аж в шоці!
БолеИменее• 02 июля 2025
Є, в мене донька працювала 5 год на день - 15000 грн. Але вчать в офісі і знання англійської потрібно. Покинула, бо поїхала закордон працювати
Ms. Dolly• 02 июля 2025
Ответ дляОмлетик
Немає за що, ще важливо який ви хочете графік,якщо ви можете працювати повний день, або хочаб 5-6 годин, розгляньте оператора кол-центру. А якщо ви мама в декреті і хочете вільний графік , це дуже важко.Із всього що я перешукала це тільки СММ, там можна брати проекти і працювати у вільний час.
Омлетик
• 02 июля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Оце ж і справа в тому,що мені потрібно вільний графік....
Спілий баклажан• 02 июля 2025
Конечно) Чуть не вся IT-сфера онлайн работает. Вполне реальные заработки. Только профессия должна быть соответствующая.
Розумна Губка• 02 июля 2025
А что вы делать умеете?
Во многих сферах возможно онлайн.
У меня сейчас почти все онлайн работают, от репетиторов языков до юристов
Во многих сферах возможно онлайн.
Ms. Dolly• 02 июля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Вебкам 🙂я работаю давно все супер
Розкажіть які умови, паспорт фото вимагають?
Пані з калабані• 02 июля 2025
Ответ дляОмлетик
Просто онлайн - це спосіб роботи. Не вид.
Онлайн є логістика, ІТ, консультанти, продавці, репетитори, бухгалтера, перекладачі, кол-центр, соц.опитування і так далі.
Тому в написали, що потрібно розуміти навички.
Без них - коли центр, соц.опитування в основному. Але зараз навіть таких пропозицій мало.
Я в логістиці онлайн працюю. Нещодавно взяли нову дівчину. Але там англійська потрібна.
Глас_Народа• 02 июля 2025
А я в банке работаю, у нас половина сотрудников он-лайн работает - кредитные аналитики, рисковики, юристы, методологи. Но график не свободный, есть часы рабочего дня, и нужно быть на связи в это время.
муха в кедах• 02 июля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Вебкам 🙂я работаю давно все супер
Ви роздягаєтесь на камеру?
Борець за гаманець• 02 июля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Вебкам 🙂я работаю давно все супер
На якій платформі? У вас добра англійська? Скільки в місяць виходить заробити мінімум?
Міс Всесвіт• 02 июля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Так але це для сайту тільки
Міс Всесвіт• 02 июля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Англійська не важливо важливо ваше бажання працювати , займатися собою
Борець за гаманець• 02 июля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Що значить займатися собою?
dahashutka19• 03 июля 2025
Спробуйте пошукати ’чат менеджер’ . Іноді можна знайти цікаві вакансії. Тільки не ведіться там де обіцяють зп 40+ . Зазвичай це від 10000 до 20000, дивлячись які ще обв´язки ітд.