Швидка Настя• Изменено 23 июня в 15:48
Дівчата хто працював або працює в Livesta
Цікаво реально там щось заробити?Я в декреті шукаю підробіток і натрапила на цю вакансію, розумію що це аналог того що було колись в оріфлейм, треба підписувати під себе людей, вони всі купують продукцію і типо заробляєш з відсотків своєї команди.Підкажіть може в когось є інформація це реально приносить дохід чи ні?
Україна понад усе!• 23 июня в 15:53
Обычный сетевой маркетинг, заработаете копейки, времени потратите уйму.
Можу брикнути• 23 июня в 16:17
Ну если вы мегавпариватель - то, наверное, принесет доход. Будет получать пару тысяч в лучшем случае и искать таких же желающих, публикуя скрины с получением 20 тыс) так вон все делают - по ходу, скрипт такой