Свідок Перемоги• 03 июля в 00:19

Розлучилась з чоловіком,страждала,познайомилась з іншим

Зразу просто думала переключюсь і все,щоб чоловіка забути,а тепер закохалася в нього (( він такий уважний був,кожен день добрий ранок,як спалось,цілими днями писав дзвонив,ввечері надобраніч,всякі приємності писав,прямо бігав за мною в прямому сенсі.Потім в нас був інтим,після якого він уїхав в відрядження і все,людину як підмінили.писав рідко,ось приїхав,але дуже холодно спілкується((а я так привʼязалася до нього.Тепер вдвічі больніше,що ні чоловіку не потрібна ні цьому.Чи це чоловіки зараз такі чи зі мною щось не так?так тяжко на душі.Як жити далі?
Мексиканочка• 03 июля в 13:46
Ответ дляСвідок Перемоги
Ходжу по вулиці,всі парами,і гарні і не дуже,а я сама ,хоча завжди всі казали гарна,а толку з того,щастя нема ((відчуваю себе нікому не потрібною
конечно, в какой стране парами ?
Мексиканочка• 03 июля в 13:47
Ответ дляНалитое яблочко
А для меня маркер, если мужчина в начале знакомства пишет вот эти ’приятных снов’, ^как спалось’, ’ты найкраща’ и тп, значит просто ищет женщину для секта.
Такие точно или сливаются после интима, или просто теряют интерес
для меня наработанная схема.. и откатанная(
Позитивна• 03 июля в 14:27
Всенсі бігав?)
Бігав це не тільки строчити в телефоні,це і якісь вчинки,що він для вас зробив?
Позитивна• 03 июля в 14:27
Ответ дляСвідок Перемоги
Мені здається в мене вже сил нема,так раділа коли цього зустріла,так все добре було,думала ось воно нарешті щастя моє,а ні(((Він ще й молодший на 10 років
Йому безкоштовний перепихох треба був,щей не вибірковий
Щастя-здоровля• 03 июля в 16:20
перестаньте относиться к мужикам как к людям и жизнь станет легче
Тішуся неперетішуся• 03 июля в 17:03
Ответ дляСвідок Перемоги
Шукайте опору в собі, а не в чоловіках чи в оточенні.
Чомучка• 03 июля в 17:25
Не можна вступати в стосунки, поки ви не навчитеся бути щасливою сама із собою, незалежно від наявності партнера.

Працювати треба над самодостатністю, а не клін кліном вишибать, як в нас радять
БолеИменее• 03 июля в 17:27
Ответ дляСвідок Перемоги
25 річний пацан то ваше щастя? Жіночка, зніміть корону з голови) Його умовним нареченим 20-25 р., це дівчата іншого покоління від вас за інтересами та вподобаннями. На одному сексі далеко не поїдеш
автор Свідок Перемоги • 03 июля в 18:15
Ответ дляБолеИменее
Ну є ж шлюби з такою різницею в віці і нічого,живуть люди.Тим більше я в Києві,є своя квартира,а він з Чернігівської область і особо нічого немає,працює на зарплату 10 тисяч в місяць
Ніколи не збрешу• 03 июля в 18:37
Ответ дляШтора с кисточкой
Шукати третього)
А ще краще- перестати перескакувати з х* на х* і зайнятись собою
Ніколи не збрешу• 03 июля в 18:39
Ответ дляСвідок Перемоги
А, ясно)))) тріль))) хоч фрази міняйте, не лінуйтесь
автор Свідок Перемоги • 03 июля в 18:53
Ответ дляНіколи не збрешу
З чого ви взяли що тріль,що такого дивного написано?
Анонимушка• 03 июля в 19:07
Автор, цитую Вас: «він такий уважний був, кожен день добрий ранок, як спалось, цілими днями ПИСАВ ДЗВОНИВ, ввечері надобраніч, всякі приємності ПИСАВ»

Далі ви дорівнюєте оте все, що я виділила великими буквами до цього: «прямо бігав за мною в прямому сенсі.»

Ви розумієте, що піздеж звичайний ви дорівнюєте до «бігав за мною»

Ви розумієте, що оцінювати відношення чоловіка до Вас потрібно за його вчинками?
Чоловік повинен вкластися матеріально в жінку, ресторан, якась поїздка, подарунок, парфуми гарні, одяг, потрібне підкреслити. А триндіти заради секса може будь який бовдур. Цінуйте себе, не ведіться на тільки слова, орієнтуйтеся на дії! Дї - найважливіше. Просто памʼятайте це.
Місячне Сяйво• 03 июля в 19:13
Ответ дляСвідок Перемоги
то есть вы готовы быть с альфонсом?
БолеИменее• 03 июля в 19:32
Ответ дляСвідок Перемоги
Так Ви бідному молодому хлопцю навіть з квартирою у Києві не потрібні, а корону все не знімаєте з голови))))
булоТАЙминуло• 03 июля в 21:07
Ответ дляСвідок Перемоги
Як Вам хочеться заміж, це капець. Це вже щось нездорове, чесно. Йому 25, не заробляє, просто переспав. Чим Ви думаєте? Навіщо він Вам і дитині? 10 років- це дофіга, свекруха в шоці буде)))
Рятівник Малібу• 03 июля в 21:08
Ответ дляВічний двигун
Да конечно, нафига эта баба нужна молодому пацану. Я представляю, что она ему говорила, чтоб в постель затянуть. Вы реально считаете, что 25 летнему пацану трахнуть некого, кроме 35 летней тетки? Как можно верить в этот бред.
Не знаю, зачем он её окучивал, но судя по тому, что после 1 раза слился - чисто для количества. Может с кем-то на спор, что мол любую затяну, ткните пальцем кого.
Вічний двигун• 03 июля в 23:00
Ответ дляРятівник Малібу
С чего вы взяли, что это он ее окучивал, а не наоборот? Это автор, разведена, с ребенком и очень хочет опять замуж. Так что большой вопрос кто кого окучивал.