Свідок Перемоги• 03 июля в 00:19

Розлучилась з чоловіком,страждала,познайомилась з іншим

Зразу просто думала переключюсь і все,щоб чоловіка забути,а тепер закохалася в нього (( він такий уважний був,кожен день добрий ранок,як спалось,цілими днями писав дзвонив,ввечері надобраніч,всякі приємності писав,прямо бігав за мною в прямому сенсі.Потім в нас був інтим,після якого він уїхав в відрядження і все,людину як підмінили.писав рідко,ось приїхав,але дуже холодно спілкується((а я так привʼязалася до нього.Тепер вдвічі больніше,що ні чоловіку не потрібна ні цьому.Чи це чоловіки зараз такі чи зі мною щось не так?так тяжко на душі.Як жити далі?
Баба_Воля• 03 июля в 09:07
Ответ дляСвідок Перемоги
Три місяці
Тю, так у Вас взагалі нема проблем! Тільки 3 місяці після розлучення, а вже і іншого знайшла, і закохалася, і вже й любов пройшла. Такими темпами у Вас ще сотня таких ’кохань’ буде.
Баба_Воля• 03 июля в 09:08
Ответ длянеДоПриличий
А сколько вы общались с этим новым мужчиной прежде, чем у вас произошел секс?
И что он для вас сделал, какие подарки, куда ходили вместе?
Доброго утра желал, в кровать ходили вместе. Что еще нужно?
Рятівник Малібу• 03 июля в 09:10
Ответ дляДонька подруги
Сделайте перерыв. Или общайтесь со следующим. Сложно сказать как надо.
Я тоже после развода наступила на грабли, обещал обещал и слился.
- Ты же обещал на мне жениться!
- Мало ли что я на тебе обещал!
Рятівник Малібу• 03 июля в 09:13
Ответ дляСвідок Перемоги
От як цьому навчитись?
Включать мозги. Если их критически мало, то буду страдать за каждым членом.
П.С. Этот тоже мог слиться из-за того, что Вы в постели никакая.
Но мы этого не знаем, можем только предполагать. Может и он просто одноразовый шприц по жизни.
Рятівник Малібу• 03 июля в 09:23
Ответ дляСвідок Перемоги
Так є дитина.Звикла що поряд чоловік має бути,тяжко мені без коханої людини,не вистачає чогось постійно,наче як сенсу немає
Вы точно не тролль?
А говорят нет секты святой мотни. Вот же ж она, готова молить, абы булы штаны в хате.
Така бойова Я• 03 июля в 09:30
зайшли в нові відносини з потреби забути колишнього
можливо мотивація не та, щоб будувати нові відносини

колишнього ж забули?
Козяка-маляка• 03 июля в 09:35
Ответ дляСвідок Перемоги
Зараз знайшли вже когось адекватного?я просто навіть не уявляю де знайомитись?дім робота і все((
Вы вообще между разводами и влюбленностями в паузах не нуждаетесь?
Интересно.
Найдется, когда придет время
Мульйонерша• 03 июля в 09:38
Ответ дляСвідок Перемоги
Отут і відповідь. Допоки ви будете вміщувати сенси в інших людей, доти й будете почуватись самотньою і покинутою кожен раз, коли вам не подзвонили, не побажали доброго ранку і тд. Радила б зробити паузу у стосунках і трохи побути із собою, повчитись жити самій з насолодою. Нове хоббі, навчання, прогулянки, шопінг, кафе, але одній. Для себе, в своє завдоволення! У вас є шанс пізнати себе краще і навчитись внутрішній гармонії, а ви знов шукаєте когось, хто вам буде закривати потреби. Тому й розчаровуєтесь.
Не пью, не курю• 03 июля в 09:39
Ответ дляЯ_з_Франека
Если вам не хватает ´доброе утречко´ и ´сладеньких снов´ для полного счастья - просто поставьте будильники с текстом. И интима не надо, и не бросит.
Ще можна з чатом gpt Він доброго ранку, і солодких снів і про все на світі поговорить..
Валькірія• 03 июля в 09:44
автор, не розстроюйтесь ви так. ще й учасники цю тему засрали, тьфу.
ну, отримали задоволення і добре. він ще прибіжить, перевірити, як ви, ще й досі у нього на гачку, чи вже ні.
знайдіть собі нового. вони ж стадом ходять, завівся один, заведуться і інші. правильно пишуть, не зациклюйтесь, займіться чимсь іншим, своєю кар´єрою, своєю зовнішністю. все буде добре!
Добра, коли сита!• 03 июля в 09:45
Просто переспав, свого добився, тому і був хороший, далі все, ви йому не цікаві, в блок і забудьте, звичайно боляче не приємно... Таких 99% зараз і навіть ніхто не ганбить за таке, жінкп самі підтримують
Добра, коли сита!• 03 июля в 09:52
Ответ длянеДоПриличий
Вывод вы поняли, не нужно спать сильно быстро и пока мужчина для вас ничего не сделал. Потому что мужчине вы оооочень интересна до секса, мужчины-охотники и будут бесконечно общаться с вами и влюбляться, пока не произойдет секс, есть фраза ’дайте мужчине возможность влюбиться в себя’, после секса, мужчина перестает узнавать женщину.
И любой мужчина приценивается, сколько он должен потратить усилий на женщину, чтоб ахнуть её. Чем больше вложил в вас, тем больше будет ценить. И не бойтесь показаться корыстной.
Може вкласти багато і так сам пропасти, це не показник
Тундиринда• 03 июля в 10:19
Ответ дляСвідок Перемоги
Мені здається в мене вже сил нема,так раділа коли цього зустріла,так все добре було,думала ось воно нарешті щастя моє,а ні(((Він ще й молодший на 10 років
Ну от вам і відповідь на ваше питання
Налитое яблочко• 03 июля в 10:20
А для меня маркер, если мужчина в начале знакомства пишет вот эти ’приятных снов’, ^как спалось’, ’ты найкраща’ и тп, значит просто ищет женщину для секта.
Такие точно или сливаются после интима, или просто теряют интерес
Масяня Я• 03 июля в 10:24
Че гра така. Тепло холодно. Хоче щоб ви скакали біля нього. Маніпуляції
Масяня Я• 03 июля в 10:25
Ответ дляСвідок Перемоги
Два тижні (Ніяких подарунків,мабуть просто хотіла доказати собі що я можу бути цікавою та бажаною,так як чоловік пішов до іншої,і в мене зʼявилися комплекси,що я якась не така,а тут людина так зацікавилася мною,що в мене виросли крила
Не починайте. Здорова жінка має право на секс. Хоче сексу - отримує його. Тільки оці почуття як в кіно відкиньте. Зі стражданнями до психолога. Бо ці граблі по носу вас будуть бити щоразу.
Ширли-Мырли• 03 июля в 10:31
Ответ дляСвідок Перемоги
Так саме цікаве,поки він був в мені зацікавлений ,я й не зациклювалась на ньому,думаю ну поспілкуємось,ну пересплю для підняття самооцінки,а потім як віддалився,то все він зразу став мені дуже потрібен,хоча я це сильно не показувала
Це парадокс страсті називається. Коли зустрічається двоє нормальних людей, то парадокс страсті не працює. Але хто був в нездоровій атмосфері стосунків, то той більше зацікавлюється людиною, яка її починає ігнорити.
Ля-ля-ля• 03 июля в 10:32
Посмотрите ролики в интернете про психологию отношений, многое поймёте
Донька подруги• 03 июля в 10:55
Ответ дляРятівник Малібу
- Ты же обещал на мне жениться!
- Мало ли что я на тебе обещал!
Мне даже было странно. Как можно предлагать замуж, если ещё особо у нас не начались отношения… Я и тогда ему говорила, зачем это обсуждать сейчас, нужно начать отношения. Только секс я не считаю отношениями. И учитывая поступки этого мужчины, мой вывод что у него не все в порядке с головой.

Его итоги: его первый развод до меня, и бывшая жена убежала с ребенком заграницу и заблокировала его. С ребенком он не общается и не знает где они.

После меня женился, родили ребенка и опять живут не вместе.
Шпондєр• 03 июля в 11:21
Идите в терапию. Иначе до старости будете продолжать выбирать мудаков
Девальвация• 03 июля в 11:55
Ответ дляСвідок Перемоги
фату подумки приміряли?))
Шикаю і викаю• 03 июля в 12:21
вы развелись
кайфуйте себе
чего опять привязываться к мужику ...
особенно тот который не морозе
Ksusci• 03 июля в 12:35
Навіщо ви в своє зочете затягнути чоловіка? Ну був секс, дякую скажіть.
Чи там може огогого? Тоді так, було б добре повторити.
А загалом, не йдіть туди, де були. Займіться своєю карʼєрою, фігурою, вишивайте, читайте. А тоді вже якщо захочете(навряд) будуйте стосунки.
Тишком нишком• 03 июля в 12:51
Ответ дляСвідок Перемоги
От як цьому навчитись?
Переспите с тремя красивыми мужчинами. По очереди. Не будете привязыватся к первому встречному
Володарка мрій• 03 июля в 13:05
Ответ дляСвідок Перемоги
От як цьому навчитись?
ніяк, бо це гормони, а ми в принципі не здатні регулювати силою волі їхній виробіток в організмі. Зрозуміти, що це гормональний шторм - і все. більше ніяк.
Володарка мрій• 03 июля в 13:06
Ответ дляСвідок Перемоги
пройде з часом. як у всіх. нема іншого шляху і інших порад.
Володарка мрій• 03 июля в 13:13
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
і тут ви з тупим російським контентом. Фу такою бути.
Вічний двигун• 03 июля в 13:27
Ответ дляРятівник Малібу
Вывод: чего только мужики не наговорят, чтобы трахнуть
По ходу, Вы об этом впервые слышите )))
Да конечно, нафига эта баба нужна молодому пацану. Я представляю, что она ему говорила, чтоб в постель затянуть. Вы реально считаете, что 25 летнему пацану трахнуть некого, кроме 35 летней тетки? Как можно верить в этот бред.
Ні грама• 03 июля в 13:37
Ответ дляМerida
Просто не стоило воспринимать всерьёз того, кто вам сладко пишет. Нудно в жизни это ощущать. А то на уши вешал он вам в переписке, а в реальности трахнуть, и пошёл себе. Относитесь проще
+++, все кто пишет красиво и часто,(может и есть среди нормальные), но для меня это просто как предупреждающий знак ’будь осторожна’
Мексиканочка• 03 июля в 13:45
Ответ дляСвідок Перемоги
у вас онлайн было, что вы легко подсели
дела какие были в вашу сторону у него?