Перловая Кашка• 03 июля в 01:24
Что отвечать на вчить мову и розмовляй українською
Сейчас впо на зу
Говорю на русском, по украински пытаюсь, но торможу
Считаю, что языковая тема была придумана доя отвлечения от коррупции и раздела страны
Но вот что отвечать, когда такое слышу, теряюсь...
Бюст Березуцкого• 03 июля в 02:30
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну это глупо делать выводы ориентируясь только на одного конкретного человека. Неадекватные есть везде и это вообще не зависит от языка на котором говорят.
Є таке почуття обережності до російськомовних. Напали б на нас ще інші, ну хто... нікого не хочеться образити. Напали б Г, а тут купа Гмовних. Чи не мали б ви підозр до них. Ще й вони кажуть, що гмова це еліта, а російська з українською село.
Також постійно новини: Г запустили то, розбили то, і вбили мирних. І тут чути мову г... Біль, бо асоціація з тою країною.
Столічна штучка• 03 июля в 02:30
Ответ дляКудряшка Сью
Стаття 10 Конституції України визначає державну мову та гарантує свободу розвитку, використання та захисту інших мов в Україні. Українська мова є державною, і держава забезпечує її всебічний розвиток та функціонування в усіх сферах життя. Одночасно, держава гарантує вільний розвиток, використання та захист російської та інших мов національних меншин, а також сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
Ну? То две в нас 2 мови?
Столічна штучка• 03 июля в 02:30
Ответ дляПерловая Кашка
Так я не говорю и на английском тоже
Я не понимаю вообще на что влияет, если я сказала лук, а не цибуля?
Ну то якщо ні на що не впливає, то чому ж ви говорите саме лук, а не цибуля? Ви що, така принципова?
Дверной_Проем• 03 июля в 02:31
На ЗУ українська мова??? Не смішіть. Там украіно-словацько-руцько-мадярський суржик
НичеНипанимаю• 03 июля в 02:31
Ответ дляMs. Iphone
А, це ваша особиста думка що на майдані лише захід пригав? Ну то чого дивуватись агресії в вашу сторону? Приходить тика російськомовна і розповідає західним регіонам що якби не вони, то війни б не було.
Только західним регіонам можно рассказывать, что если бы не говорили на русском, то війни б не було.
Столічна штучка• 03 июля в 02:31
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Потому что в Германии русский и Украинский язык не знают. Вот поэтому и нужно учить. Если бы там было 50/50 и все друг друга понимали, уверенна, никто бы не заставлял.
Тим не менше - змушують. І в Британії, і в Німеччині, і навіть в Польщі, де нас всі чудово розуміють.
Перловая Кашка
• 03 июля в 02:32
Ответ дляСтолічна штучка
Тобто ви відмовляєте людям в праві комунікувати обраною ними мовою, а сама обурюєтеся, коли таке право нав´язують вам?
Вот именно, что я никому ничего не навязываю и прекрасно все понимаю, не прошу переходить на русский, но сама говорю на нем
Кудряшка Сью• 03 июля в 02:32
Ответ дляСтолічна штучка
Ну? То две в нас 2 мови?
Ви не взмозі зрозуміти текст? Державна одна. Всі інші вітаються для спілкування
Пукимончиг• 03 июля в 02:33
Ответ дляСтолічна штучка
Ну як же не дійде, якщо вам вже відмовляють у спілкуванні?)
Так из-за вредности, прекрасно же все они понимают)
Столічна штучка• 03 июля в 02:33
Ответ дляА ось і я
На Закарпатті, є школи, де навчання відбувається мовами національних меншин, зокрема, угорською, що викликає певні питання щодо дотримання законодавства про мову освіти. У деяких школах Берегівського району, наприклад, не було виявлено жодного класу з виключно українською мовою навчання, незважаючи на вимоги законодавства. Це питання активно обговорюється та перевіряється відповідними органами, зокрема секретаріатом уповноваженого із захисту державної мови.
Тобто мова не про ЗУ, а про кілька шкіл Берегово)
Ms. Iphone• 03 июля в 02:33
Ответ дляНичеНипанимаю
Тільки східним регіонам можна розповідати що лише російськомовні стримують рашку
Перловая Кашка
• 03 июля в 02:34
Ответ дляЩаслива Я
А чого ви щитаєте анонімно і о першій годині ночі?
Сейчас пол третьего у нас в Украине)
НичеНипанимаю• 03 июля в 02:34
Ответ дляMs. Iphone
государство, что разделилось само в себе - да не устоит.
Столічна штучка• 03 июля в 02:34
Ответ дляКудряшка Сью
Я в змозі зрозуміти що в Конституції нема 2 мов, як заявлено панянкою вище. І не треба це заперечувати. Державна в нас одна, слава Богу.
Столічна штучка• 03 июля в 02:34
Ответ дляДверной_Проем
А де ж українська живе?
Пукимончиг• 03 июля в 02:36
Ответ дляСтолічна штучка
Автору так удобнее, и собеседник ее вполне понимает
Ms. Iphone• 03 июля в 02:36
Ответ дляНичеНипанимаю
Яка недолуга спроба зіскочити з теми і знов перевести вину на інших.
Столічна штучка• 03 июля в 02:36
Ответ дляПерловая Кашка
Ну то чого тоді ви розповідаєте що з вами не хочуть спілкуватися і при цьому стверджуєте що на вашому віці такого не буде щоб вас не зрозуміли?
У вас роздвоєння? З вами вже зараз не хочуть комунікувати російською, прокинеться.
НичеНипанимаю• 03 июля в 02:36
Ответ дляMs. Iphone
я ответила по сути.
Но не всем понятно, видимо. Бывает.
Кудряшка Сью• 03 июля в 02:36
Ответ дляСтолічна штучка
Державна де обов´язкова? В приватному спілкуванні?
Перловая Кашка
• 03 июля в 02:37
Ответ дляСтолічна штучка
Кого они понимают? Вы хотите сказать украинский?)))
Кстати русскоговорящих в мире 3.2 %
А украиномовных 0.5...
Кстати русскоговорящих в мире 3.2 %
А украиномовных 0.5...
Столічна штучка• 03 июля в 02:37
Ответ дляПукимончиг
Ну так мають повне право. І то не ваша справа чи правда не розуміють, чи як автор стверджує - из врєдності.
Столічна штучка• 03 июля в 02:38
Ответ дляПукимончиг
З чого ви взяли що її розуміють?
БЦАшка• 03 июля в 02:39
Я работала в Одессе в гуманитарном центре и многие переселенцы из Херсона и Николаева, которые приезжали в Одессу, приезжали уже после западных городов Украины и говорили, что к ним там очень плохо относились, даже к очень пожилым людям, со слезами на глазах мне говорил дедушка, у которого ракета попала в квартиру и убила его жену или кота, что ’западную он даже вспоминать не хочет, какое там отношение’ и поэтому приехал в Одессу. Многие там просто не приживаются из-за ужасного отношения
Пукимончиг• 03 июля в 02:39
Ответ дляСтолічна штучка
Нет, и это вполне мое дело.
Благо могу себя от таких оградить в повседневной жизни)
Кудряшка Сью• 03 июля в 02:39
Ответ дляПерловая Кашка
Кстати русскоговорящих в мире 3.2 %
А украиномовных 0.5...
Кстати русскоговорящих в мире 3.2 %
А украиномовных 0.5...
В странах Балтии, в Грузии отлично понимали украинский и демонстративно могли не отвечать на русский. При союзе.
Столічна штучка• 03 июля в 02:39
Ответ дляКудряшка Сью
В приватному спілкуванні припустима будь яка. Але автор обурена, що з нею не хочуть спілкуватися її мовою, от біда.
Перловая Кашка
• 03 июля в 02:40
Ответ дляСтолічна штучка
Ну вот проведите эксперимент, если вы всю жизнь украиномовна, попробуйте общать на русском
Лично я сбиваюсь и туплю, лишний раз рот боюсь открыть...