Пампушечка• 03 июля 2025

Чи вартує вступати у медичний університет?

Спеціальність медсестринство , на заочну форму навчання
Дуняша• 03 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Там наш диплом доведеться ще підтвердити. Але, так, медпрацівників в Європі не вистачає
Не вистачає в окопах((
На циголках• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
Але якщо працювати за кордоном то там достатньо не погані гроші
Якщо працювати за кордоном треба знати мову країни , та навчатися не напишу заочному . Потім треба підтвердити диплом .
Папобус• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
І де тут брехня?
Что такое ОП?
Морковку дай• 03 июля 2025
Ответ дляПапобус
Медсестёр университет не готовят, это высшее образование. А медсестра среднее, не понятно ,что вам необходимо
Головна медсестра моєї лікарні, одна зі старших відділення , навчалися залчно в МУ
Це була вимога для займання посади
Папобус• 03 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Це була вимога для займання посади
Значит, что-то поменялось. Вузам нужны деньги. Смысл заканчивать университет, не имея высшего образования. И имея диплом м/ с типа с высшим образованием, не равно получить должность главной м/с или старшей. Обычно это хороший опыт и стаж.
Глас_Народа• 03 июля 2025
Ответ дляДуняша
Есть такое.
У нас была мощная практика при учёбе.
Потом, конгресы, но сейчас не так...
Старшие врачи. Не хотят уже развиватся, и это минус - всё меняется, но признавать не хотят.
Както вызывала скорую соседке сердечнице - все чётко и оперативно делали. И аппаратура современная
Морковку дай• 03 июля 2025
Ответ дляПапобус
Намагаються міняти освіту, медичну, конкретно
Головна, так 50-річна, досвідчена жінка
А старша, що навчалася, була зовсім молодою, 2 роки після коледжу
Я думаю, то в рамках реформи. Вони роблять по зразку західноі медицини. Там багато рівнів медпрацівників
Медсестра- то вже третій рівень, досить високий. Вони мають більше повноважень, ніж наші. Потім, операційні , наприклад, медсестри в Нідерландах, то лише бакалаври, і ніяк не нижчий рівень.
А до рівня медсестри- два рівня спеціалістів, які повинні і рівень глюкози визначати,і інсулін колоти, і вести щоденник пацієнта на своєму рівні
Перевязувальні медсестритакож мають бути бакалаврами
Друге питання, що в нас війна і не до того зараз. Але це спроби реформувати систему
Дуняша• 03 июля 2025
Это вопрос к сайту О Мамам и их детях?
И куда смотрят модераторы?
Реально, всё превратилось в помойку((
Морковку дай• 03 июля 2025
Автор, якщо не плануєте виізджати, і маєте таке бажання , ідіть і вчіться. З вершини мого досвіду, варто. Матимете бажання, навчитеся і практиці. Гарна і затребувана спеціальність , на мій погляд, реабілітолог
Крім того, зараз в доступі багато вебінарів онлайн. Купа безкоштовноі цінної інформації
Морковку дай• 03 июля 2025
Ответ дляДуняша
Это вопрос к сайту О Мамам и их детях?
И куда смотрят модераторы?
Реально, всё превратилось в помойку((
Вы получаете удовольствие от рытья на «помойке»?
Что вы здесь делаете, если это помойка???
автор Пампушечка • 03 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Дякую
Дуняша• 03 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Сдаю диссертацию по психологии
Бабуся Бетман• 03 июля 2025
Автор, чому медсестринство? У вас вже є вища неповна освіта. Якщо вам хотілось би йти в медичний напрям, і при цьому заочне - розгляньте логопедію, дитячу психологію і дефектологію. На це завжди є попит, і є зарплатні перспективи
Забула що?• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
Так, але заочна форма..трохи боязно, а що якщо без практики не буду мати вмінь, але на денну піти не можу
А что за вуз?
Забула що?• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
То треба і освіту за кордоном отримати, нікого там не цікавить діплом Вінниці
Малинка Алинка• 03 июля 2025
заочно - медсестра? ви серйозно???
пройдіть курс такмед - буде набагато корисніше
Тоска в носках• 03 июля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Не хотела бы попасться медработнику, который окончил вуз заочно
Медсестра после заочки мне кажется меньшей бедой, чем неучи идущие сейчас в медицину:( Раньше в мед поступить нужно было иметь семь пядей во лбу, а сейчас если нигде больше не проходишь - иди в мед:(
Наполеон Бонапарт• 03 июля 2025
Якщо є така можливість, то сміливо йдіть, на практиці опануєте за тиждень, на стаціонар точно не варто, Ви ж не гірургічною або в трансплантологію плануєте)
Наполеон Бонапарт• 03 июля 2025
Доречі, а з косметологією заразом не хочете?
Наполеон Бонапарт• 03 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
В Нідерландах
Я вчуся в місцевому коледжі на доглядальницю, маючи 22 роки стажу медсестрою
капець( а скільки триває навчання?
Янгол в камуфляжі• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова
обычно на бакалавра главные медсестры больниц идут, хотя это не обязательно
Ленивица-красавица• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
Тоді і навчайтеся за кордоном. Тільки в такому випадку будуть досить непогані гроші. Наголос на слово ’досить’
Морковку дай• 03 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
капець( а скільки триває навчання?
Мінімум рік, максимум два. Все залежить від ваших здібностей та наполегливості. Але, найголовніше, від рівня мови для іноземців. Тож, кожен іде в своєму темпі. Якщо ви провалите тести, то після двох років навчання замість диплому отримаєте сертифікат, що ви пройшли курс. Він ні про що
So_so• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
А какой язык у Вас С1?
КапитанльнаЯ• 03 июля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Нет,конечно
Только специальность «фармация»
КапитанльнаЯ• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
Так, сьогодні була в кабінеті вступника, вона є. Мені здається досить перспективною..спеціальністю
В чем перспективность? За 7000 грн работать? Исключение если Вы потом в косметологию уйдете, то там желательно медобразование
Святатабожа• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
А в какой стране интересен и катируется диплом Винницкого заочного образования? Скорее всего за границей надо переучится на местное. Не проще ли не тратить время и там сразу учится.
Смячиком• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
Теперь рассказывайте
Почему не можете на дневную?
Почему боитесь?
Зачем вам это надо и какие цели приследуете?

Если бы мне сейчас было 16-20 лет, я бы пошла, наверное. А тогда мне пришлось выбрать понятный вуз (кпи) и понятную специальность. Не жо мечтаний было.

Зато сейчас я вижу как бы я могла применить образование медсестры
Смячиком• 03 июля 2025
Ответ дляБелоснежко
Наші диплому в Європі не признаються, якщо ви не в курсі. Я зараз в Європі працюю на прибираннях з медичною освітою
Как раз признаются. Просто не все
Смячиком• 03 июля 2025
Ответ дляПампушечка
План понятен.
Только для начала уточните - признаётся ли диплом этого учебного заведения в Европе (вы же про Европу, а не про Америку-Азию?).
Второе - учите ещё медицинский английский и какой-то второй (немецкий, французский, итальянский). Знать надо на с1