Мульйонерша• 03 июля в 10:42

В якому віці ви з´їхали від батьків?

Чи було якесь відчуття провини, особливо якщо ви росли в неповній сім´ї, і ви покидаєте їх?
ПочтальЁнша• 03 июля в 10:43
в 14 лет
Скокмоно - стокнуно• 03 июля в 10:43
ПАЦАНКА О• 03 июля в 10:43
В 17 поїхала вчитись
Тра Ля Ля• 03 июля в 10:43
В 18 лет. Мне подарили квартиру все были рады)) и я, и родители)
автор Мульйонерша • 03 июля в 10:44
Ответ дляТра Ля Ля
О, хороший подарунок❤️
Нетутешня• 03 июля в 10:44
В 22 роки, як закінчила університет.
Флюорография гуся• 03 июля в 10:44
В 24, як заміж вийшла. Треба було швидше, але були обставини, то затрималась трохи)
На_оба_рот• 03 июля в 10:45
В 15 уехала в лицей. И слава Богу. Не было чувства вины. Я не их мама и не оставила своих детей.
Малая еще та• 03 июля в 10:45
В 20, сбежала роняя тапки с парнем, ни секунды не жалела
Танцепесенная• 03 июля в 10:45
В 17 почала вчитись в іншому місті, але не вважаю, що це період, в якому зʼїхала, бо кожні вихідні була вдома, влітку теж. А так в 23 роки
Библиотекарь• 03 июля в 10:45
в 26 вийшлазаміж,тікала аж п´яти блискали. Матір у мене цербер, звикла, що я в неї була як наймичка.Заміж не відпускали, прокоинала. Потім дуже ображалась і гнобила, що не працюю, чоловік забезпечує. У менене було відчуття провини, а я ніби з рабства була викуплена.
автор Мульйонерша • 03 июля в 10:46
Ответ дляМалая еще та
Все так погано було?(
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 июля в 10:46
Навчалась у рідному місті, тому і з´їхала після навчання, коли почала сама себе забезпечувати (22 роки).
КокошинЭль• 03 июля в 10:46
В 17 лет и очень была этому рада. Как люди под 30 с родителями живут- не знаю...
Сірничок• 03 июля в 10:46
В 24, вышла замуж. Да, было, мама очень страдала, обиделась на меня.
автор Мульйонерша • 03 июля в 10:47
Ответ дляБиблиотекарь
Як це не відпускала у 26?🤯ви ж не її власність?
КокошинЭль• 03 июля в 10:47
Ответ дляБиблиотекарь
Як можна не відпускати заміж?)))
автор Мульйонерша • 03 июля в 10:47
Ответ дляКокошинЭль
В мене знайома 32 роки живе з мамою, але вона більшість часу на роботі проводить
Физрукая• 03 июля в 10:48
В 21, вышла замуж. Нет.
Библиотекарь• 03 июля в 10:48
Ответ дляМульйонерша
Втрачала свідомість, маніпулювала, проклинала, казала, що відмовиться від мене. Такі концерти влаштовувала, що жах. Бо розуміла, втрачає раб силу.
КокошинЭль• 03 июля в 10:48
Ответ дляБиблиотекарь
Жах просто. Ви спілкуєтесь?
автор Мульйонерша • 03 июля в 10:49
Ответ дляБиблиотекарь
Ой, да. Я рада що у Вас трапився такий чоловік, який забрав вас з того всього
Библиотекарь• 03 июля в 10:49
Ответ дляКокошинЭль
Як можна не відпускати заміж?)))
Вам краще не знати, як морально можна ламати людей, з дитинства на постійній основі.
Все знаю від і до• 03 июля в 10:49
Ответ дляМульйонерша
Моя двоюродная сестра в 43 года живет с мамой, подозреваю, что из-ща мамы у нее не сложилось с личной жизнью
Малая еще та• 03 июля в 10:49
Ответ дляМульйонерша
Все так погано було?(
Я училась и работала после учебы, начались отношения с хорошим парнем. Мать легла на диван в депрессии и лежала полгода, периодически закатывая мне скандалы, что я поздно прихожу. Это было уж както для меня слишком, на мне еще была старая бабушка.
Мой парень посмотрел на это и предложил уехать на сьем. Я долго не думала.
КокошинЭль• 03 июля в 10:50
Ответ дляМалая еще та
У матери был муж, работа?
автор Мульйонерша • 03 июля в 10:50
Ответ дляБиблиотекарь
В мене теж щось схоже, але в в мене більше якась пасивна агресія, концерти не влаштовує, але почуття провини нав´язує
Ужгород• 03 июля в 10:50
В 18 к будущему мужу переехала. Никакой вины не было, наоборот все были рады
Библиотекарь• 03 июля в 10:51
Ответ дляКокошинЭль
Жах просто. Ви спілкуєтесь?
Дуже рідко.Вона проклинала як ми їздили на відпочинок чи закордон. Бажала щоб загинули під час подорожей. Бо я з нею не порадилась, що мені робить. Багато чого було...Краще не знати навіть, що так буває.
автор Мульйонерша • 03 июля в 10:51
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну моїй 32 роки, вона красуня, норм заробляє, слідкує за собою харчування, спортзал, гарний одяг, процедури. Але в неї теж з чоловіками не виходить. Невже причина в тому що з мамою живе?