Мальчижка• 03 июля в 14:19
Бронювання . Приїзд в 3:45 ранку
Заселення в 14:00.
Що робити?
Як правильно бронювати
Хорватія
Що робити?
Як правильно бронювати
Хорватія
Скіфська пектораль• 03 июля в 14:21
варианта 3 - бронировать на день раньше, гулять до 14 (бывает, что номер готов раньше) либо узнавать, есть ли возможность доплатить за половину суток для раннего заселения
АяВсёЗнаю• 03 июля в 14:22
Ответ дляМусик Пусик
Бронировать на предыдущий день приезда.
Если это не отель, никто не будет селить в это время
Blackwater• 03 июля в 14:23
Ответ дляАяВсёЗнаю
Нужно смотреть условия или спрашивать. Часто бывает безключевой доступ или консьерж
Мальчижка
• 03 июля в 14:24
Ответ дляМусик Пусик
Бронировать на предыдущий день приезда.
Це зрозуміло. Але хто мене зустріне в 4 ранку. Як поселитися?
Баба Йога• 03 июля в 14:24
Там інша людина буде жити до 14.00. Як вас заселять? Бронюйте на добу раніше
Мальчижка
• 03 июля в 14:25
Ответ дляАяВсёЗнаю
Отож. Я не розумію. Що робити? Іти на пляж з сумкою і чекати ранку
Баба Йога• 03 июля в 14:25
Ответ дляМальчижка
Часто буває, що ключі залишають у скринці біля апартаментів. Треба питати господаря
Мальчижка
• 03 июля в 14:25
Ответ дляНе за Будка
Бронювати готель на день раніше з цілодобовою регістрацією
Немає. Частні готелі. Сімейні.
Наверняка• 03 июля в 14:27
Я так і зрозумів, і думаю ви бронювали апартаменти. Господар думаю знаходиться також в апартаментах просто домовитись щоб мав на увазі що ви будете зранку , єдина проблема якщо хтось там живе останній день і потрібно прибрати тоді можуть бути проблеми,
Ми 3 роки там відпочивали і в неділю також їдемо
Наверняка• 03 июля в 14:28
Ответ дляМальчижка
Макарська
Це автобусом думаю і висадять вас коло супермаркету рібола ? Правильно
Шалена невинність• 03 июля в 14:29
Связаться с отелем и спросить про возможность раннего заселения, обычно - за плату, если есть свободный номер
Пургену мне• 03 июля в 14:31
Залишити речі в камері схову і йти на пляж. Заплатити за раннє поселення
котопёс• 03 июля в 14:35
Ответ дляМальчижка
А чем вы думали до того, как планировали поездку
Мамзелькіна• 03 июля в 14:35
идеально - бронировать жилье со свободным доступом. Ну и оплачивать дополнительно сутки или половину, как договоритесь
Мальчижка
• 03 июля в 14:37
Ответ дляНаверняка
Фліксбус. Приїзжає на автовокзал
Мальчижка
• 03 июля в 14:38
Ответ дляПургену мне
Ідея . Не знаю правда чи в Макарська на вокзалі є камера схову. В 4 ранку він може не працювати
Мальчижка
• 03 июля в 14:38
Ответ длякотопёс
Я ще планую. По іншому не виходить через автобус. Ще не бронювала
Гірчинка• 03 июля в 14:43
В таком случае надо не экономить а бронировать на ночь больше, главное чтобы заселили ночью. Или ехать куда-то сразу
Наверняка• 03 июля в 14:43
Ответ дляМальчижка
Напишіть в групи українці в Макарська , можливо під кажуть чи є камера схову, пляж від автовокзалу 5-10 хв
Гірчинка• 03 июля в 14:44
Ответ дляМальчижка
Фліксбус. Приїзжає на автовокзал
Может опоздать, не парьтесь
Пургену мне• 03 июля в 14:48
Ответ дляМальчижка
В готелі чи апартах ваших теж є місце, де залишити багаж, прийняти душ і тд. Речі для пляжу не ховайте далеко. Погуляли, поснідали, покупалися і вже поселення
Мальчижка
• 03 июля в 15:59
Ответ дляПартизанка
Це ви з України їдете? Скільки часу до Макарська?
Ні