Дама-мадама• 03 июля 2025

Бомба цукерки!

Смакота, за таку ціну👍
ОливьЕЖечка• 03 июля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
колись за царя гороха рошен ще не закривав інформацію для спеціалістів й на сайті були чітко склади усіх товарів - цукерок, тортиків, шоколадок, так от - з цукерок ’шоколадних’ з натурального какао були тільки одні- ’Вечірній Київ’, всі решта замість шоколаду були замінники какао

натуральний більш-менш склад у не шоколадних цукерок був у ’корівки’ все решта - суцільна хімія, по ’бджілках’ можна вивчати таблицю Мендєлєєва
Не знаю, що вони змінили в тій ’Корівці’, але зараз вона якась хімозна на смак стала. Я давно колись дуже любила її, і ось як виїхали, через досить довгий час (в Албанії, до речі, тоді були) побачила в продажу рошенівську ’Корівку’, така ностальгія охопила, купила, так раділа, спробувала - повне розчарування. Хімоза якась, ессенцією так тхне. Далеко не той вершковий смак, який був раніше. Коли в Київ приїхала вирішила дати ще один шанс і купила знову. Повне фіаско. Викреслила рошенівську Корівку. А хто ще робить її не знаю і в продажу бачила тільки Рошен в Києві. Може, якийсь виробник нормальну ще робить, але дуже сумніваюсь.
Ручки-Крючки• 03 июля 2025
Ответ дляДама-мадама
Дамочки які вважають каракум, коко-чоко, поганими цукерками, які ж ви їсте, от прям дуууууже цікаво, на вагу, які ж ви берете?!
Польские. Адвокат и фисташковые вкусные, например. 200 г беру редко, я не особо люблю конфеты. И шоколад на фото. Недавно подарили россыпью украинские конфеты, их есть невозможно. А в зефире что-то там с серой. Это абсолютно не тот вкус, что был раньше. И состав стрёмный.
Тут как тут• 03 июля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Хтось такі з АТБ куштував? Смачні?
Так себе.
Чекаю завтра• 04 июля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Ой, эти с курами рошен я брала по отзывам и даже тему потом создавала, они ужасные, замазка какая-то

Нашла тему

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2571140
Я тоже купилась и была в шоке с этой пластилиновой херни
Божий одуванчик• 09 июля 2025
Автор, цукерки реально не смачні - приторно- солодкі, купила дівчатам на роботу, так довелося інші купувати- добре, що перед цим спробувала👎🏿
автор Дама-мадама • 09 июля 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Солодкі цукерки, оце дивина?!
А що не приторне зараз, окрім чорного шоколаду?
Божий одуванчик• 10 июля 2025
Ответ дляДама-мадама
Солодкі цукерки, оце дивина?!
багато чого...
і багато реально смачних...
а це якась замазка всередині
Але якщо вам норм- на здоров`я