Я погнала• 03 июля в 19:42

Зламали телеграм, не знаю що можна ще зробити(

Пару днів тому відкрила посилання, сьогодні знайомі вже зателефонували що я пишу їм і прошу великі суми. Акаунт на жаль не був захищений, всіх попередила в соц мережах, в додатках змінила номер телефону, але щось істерика накрила, в телеграмі в збережених були скан копії моїх документів паспорт, код ...
автор Я погнала • 03 июля в 21:07
Ответ дляТриндю-бриндю
Посилання відкрили то їрунда
А навіщо код з СМС там водили???
Бо дурепа, до розуму вже дійшло
ШобВам_КакНам• 03 июля в 21:25
Ответ дляЯ погнала
З даними моїми
З якими? Оригінали у вас. Якби з копіями так легко було взяти кредит, ви б про це у новинах щодня читали
Блондинка в Законе• 03 июля в 21:42
Ответ дляЯ погнала
Такого не було, я перейшла, і просто обрала малюнок, а потім в мене заритало ел адресу як підтвердження що це я. Ой, наламала я дров(
Не верю
автор Я погнала • 03 июля в 22:00
Ответ дляШобВам_КакНам
Так, оригінали в мене. Я вже чекаю щоб скоріше зайти на ту сторінку
автор Я погнала • 03 июля в 22:00
Ответ дляБлондинка в Законе
Не верю
Мені не приходив ніякий код в телегу(
Бла бла бла• 03 июля в 22:39
У мене зламували кілька місяців тому.
Не панікуйте. Попередили знайомих - добре. Ще попередьте щоб не голосували, бо їм від вас окрім прохання грошей теж приходитиме прохання проголосувати за якийсь конкурс.

Зараз залиште телефон в спокої.
Якщо у вас ТГ стояв ще на ноуиі або планшеті - зайдіть туди.
Якщо не стояв - поставте будильник на 4-5 ранку, бажано 4. І зайдіть рано вранці. Є шанс що зайти зможете. Якщо зайдете - заходьте в налаштування - пристрої - і відключаєте все окрім телефона. Там буде щось рашиське стояти.
Якщо не зайдете - просіть всіх знайомих, яких просили грошей від вашого імені - щоб просили номер карти. Є шанс що плюнуть на ваш акк.

Доречі техпідтримка мені не допомогла.

Коли відновите - ставте дворівневий захист і прив´язуйте до пошти.

У мене вийшло. І у вас вийде
автор Я погнала • 03 июля в 23:46
Ответ дляБла бла бла
У мене зламували кілька місяців тому.

Зараз залиште телефон в спокої.

Доречі техпідтримка мені не допомогла.

У мене вийшло. І у вас вийде
Дякую Вам❤️ А якщо в мене акаунт і так до пошти був прив´язаний?
автор Я погнала • 03 июля в 23:48
Ответ дляБла бла бла
У мене зламували кілька місяців тому.

Зараз залиште телефон в спокої.

Доречі техпідтримка мені не допомогла.

У мене вийшло. І у вас вийде
А підкажіть в поліцію треба звертатись?
автор Я погнала • 03 июля в 23:52
Ответ дляБла бла бла
У мене зламували кілька місяців тому.

Зараз залиште телефон в спокої.

Доречі техпідтримка мені не допомогла.

У мене вийшло. І у вас вийде
В мене телеграм є на комп´юьері, але я з компа дуже рідко коли заходила, сьогодні спробувала не вийшло доречі. І на двох телефонах один аккаунт
Злюка-закусюка• 04 июля в 00:19
Ответ дляАлина-1240
Автор, чего вы на тролей реагируете? То не здоровый чел, у него единная радость в нете сраться, ибо в живую в нос дадут))) никаких кредитов никто не возьмет, это не реально))у вас в банкинге есть кредитная история и опция фриз, боитесь-подключите
Навіщо брешете людині?
Ви за неї гроші віддавати будете?
Бла бла бла• 04 июля в 00:35
Ответ дляЯ погнала
А підкажіть в поліцію треба звертатись?
Я не зверталась
Eva-ff3f• 04 июля в 05:09
Ответ дляЯ погнала
Мені не смішно( я ж надіюсь вони з тими даними ніде кредитів не наберуться в таких контрорах як швидко гроші і подібні(
Ни одна вменяемая контора только по фото паспорта денег не даст
Вот когда я выбросила сим и не сохранила пароль, из-за чего навечно попрощалась со своим любимым аккаунтом, вот это была печаль😭
автор Я погнала • 04 июля в 12:38
Ответ дляБла бла бла
Я не зверталась
Я зайшла в телеграм, все добре, поставила дворівневий захист, ті всі повідомлення повидаляла. Але пише що ще два лівих пристрої підключені( не виходить завершити усі сеанси
Бла бла бла• 04 июля в 16:57
Ответ дляЯ погнала
Спробуйте вночі
Цікаво чому не видаляються
автор Я погнала • 04 июля в 18:06
Ответ дляБла бла бла
Спробуйте вночі
Цікаво чому не видаляються
Така фігня(
Бла бла бла• 04 июля в 18:48
Ответ дляЯ погнала
Така фігня(
От блін.
автор Я погнала • 04 июля в 19:44
Ответ дляБла бла бла
От блін.
Все дуже погано?
Бла бла бла• 04 июля в 22:00
Ответ дляЯ погнала
Все дуже погано?
Та не знаю. У мене такого просто не було. Що робити не знаю.
Спробуйте під ранок теж спробувати.