Гарнюнька• 03 июля в 19:44

Життя з італійцем. Про вік.

У свої трішки за 40 в Італії я ще молода жінка 💃, на відміну від України, де ейджизм робить свою справу( Тут меня майже списано на пенсії 👵, а ось коли приїджаю до Італії, знов відчуваю себе цікавою та молодою...
Сумно, але така реальність. Мій чоловік справді не розуміє, як я себе могу називати старою у моєму віці))) 🤷‍♀️
А справа в тому, що італійці тільки в 35 перестають вважитись дітьми і переходять до категорії молодих людей. Як правило, лише к 40 рокам вони знаходять пару, та трокши пізніше народжують дитину.
Чому? все просто. Рівень зарабітньої плати не довзволяє. Середня зп у них 1200 💶💶💶євро у місяць, доброю вважається 1500. Вижити самотужки з арендою нереально.
Ось тому молодь дуже часто живе з батьками.
Висновок - якщо знов хочете відчути себе молодими і цікавими - вам точно потрібна Італія. Це країна, де вік немає значення
Докладальниця• 03 июля в 20:42
Ответ дляviter33
Сорі, спека, ледве дихаю(((
Про політичні теми - просто нема сенсу ’гавкатися’ - лише втрачений час(((
До чого тут язвити - якщо більшість населення в країні - престарілі пенсіонери (статистика підтверджує), то ясно, що в 40+ ще ’все життя попереду’
Та да, жара надвигается. Надо есть мороженку - много. Для настроения хотя бы.
А если 40+ - все впереди - так это здорово. Это не пансионат, это ближе к раю )
viter33• 03 июля в 20:44
Ответ дляДокладальниця
Я вас прошу, який нам рай світить !!!
Інше місце - де завжди тепло, і всі знайомі, хороша компанія !!))
Аноним_1859• 03 июля в 20:46
Ответ дляviter33
Так давайте називати речі своїми іменами !
Так, теж знаю непоодинокі випадки , що українки ’там’ виходять заміж.
Різниця з нареченими 10-15 р. Всі все розуміємо
Ах, так ’імпортні чоловіки гарно виглядають, не те що українці’ )))
ну) нареченій 50, а йому за 60))) радості нема меж) насправді шкода наших жінок. Вони ж часто там теж безкоштовними наймичками стають. Ще й без особливих прав в чужій країні. А ще як в італійця є дорослі діти....
viter33• 03 июля в 20:47
Ответ дляАноним_1859
Та звісно, що є дорослі діти!!
Це вони одружуються пізно, а розмножуються вони вчасно !!
Аноним_1859• 03 июля в 20:49
Ответ дляviter33
Та звісно, що є дорослі діти!!
і як помирає той італієць, то нашу українку швидко просять жилплощу звільнити(((( добре, якщо вдасться пенсіі частину оформити.
viter33• 03 июля в 20:49
Ответ дляАноним_1859
’все краще - дітям’)))
А без сарказму - зараз (вже років 10+) наші українки намагаються в Італії вкоренитися, перетягають туди дітей, беруть житло в іпотеку,... Добре, що навчилися не чекати чарівного принца чи ’з моря погоди’. І так, працюють до 70+
автор Гарнюнька • 03 июля в 20:51
Ответ дляviter33
Та звісно, що є дорослі діти!!
то у вас вже є чоловік, який вам залише апартаменти та вілу?) чи може, вже маєте?
автор Гарнюнька • 03 июля в 20:52
Ответ дляАноним_1859
а у вас ,пані, також після чоловіка 2 кімнатана залишиться?)
Аноним_1859• 03 июля в 20:53
Ответ дляГарнюнька
у мене власний бізнес і своя нерухомість, в тому числі й комерційна.
автор Гарнюнька • 03 июля в 20:53
Ответ дляАноним_1859
звичайно)))
Аноним_1859• 03 июля в 20:53
Ответ дляГарнюнька
а на пенсію приглядаю якраз в Італії( в Анконі)
viter33• 03 июля в 20:54
Ответ дляГарнюнька
Я більше - за гетеросексуальні зв’язки
автор Гарнюнька • 03 июля в 20:54
Ответ дляАноним_1859
так так)) приглядайте) бо купувати невигідно) якби ви були в курсі, то би знали)
Аноним_1859• 03 июля в 20:54
Ответ дляГарнюнька
а після чоловіка мені залишиться його частка бізнесу, або йому моя
Аноним_1859• 03 июля в 20:55
Ответ дляГарнюнька
чому не вигідно маленьку квартирку? я ж не для бізнесу. Знайома купила і все прекрасно.
Злива інформації• 03 июля в 20:55
Жила в Неаполе как война началась, мне 40 и тоже заметила, что 40 там не ощущается, много внимания, чувствуешь себя по другому- лучше. И там другие мужчины. Они ходят на свидания с женщинами своего возраста это и в 60, и старше, и постоянно видела «вечера встреч» для еще более старших, музыка, танцы, общаются, знакомятся.
Аноним_1859• 03 июля в 20:56
Ответ дляГарнюнька
а чому ви тон змінили? вам бідний італієць попався?))))
автор Гарнюнька • 03 июля в 20:57
Ответ дляАноним_1859
фінансова частина порад коштуватиме дуже дорого) про це публічно не говорять
Аноним_1859• 03 июля в 20:57
Ответ дляЗлива інформації
та я й в Україні в колі 60-річних себе дівчинкою почуваю))))
Аноним_1859• 03 июля в 20:58
Ответ дляГарнюнька
нехай буде, я не бідна))
Злива інформації• 03 июля в 20:59
Ответ дляАноним_1859
При чем тут ваш круг 60 летних и как вы себя ощущаете в нем
Аноним_1859• 03 июля в 21:01
Ответ дляЗлива інформації
а до чого те, як ви себе почуваєте в Італії?))) вчіться почувати себе одинаково всюди
Файно Замало• 03 июля в 21:02
Ответ дляГарнюнька
у вас неправильна інформація, вамдістанеться частка його частки, якщо він власник
Злива інформації• 03 июля в 21:04
Ответ дляАноним_1859
Советы себе свои оставь
Аноним_1859• 03 июля в 21:04
Ответ дляЗлива інформації
Советы себе свои оставь
от і поперло))) менше злості - менше зморщок)))
Колгоспниця• 06 июля в 00:27
Ответ дляОндатрова шуба
Нда,кто-то войны уезжал,а кто по куям прыгать
Вы свой опыт на других не переносите счастливый брак не равно прыгать)
Колгоспниця• 06 июля в 00:28
Ответ дляОндатрова шуба
Ой,мля в тафель побежали
Ну когда сказать больше нечего, вспоминают про тафель
Колгоспниця• 06 июля в 00:29
Ответ дляЗдесяЯ
Согласна. Я и не была за нашим и не хотела бы, хотя у меня были неплохие варианты. Но в целом, кому как повезёт. У меня есть хорошие примеры и с нашими и с иностранцами.
У меня тоже были хорошие. Но теперь ещё лучше.
Ондатрова шуба• 06 июля в 22:03
Ответ дляКолгоспниця
Три мужа это мощно