Гарнюнька• 03 июля 2025
Життя з італійцем. Про вік.
У свої трішки за 40 в Італії я ще молода жінка 💃, на відміну від України, де ейджизм робить свою справу( Тут меня майже списано на пенсії 👵, а ось коли приїджаю до Італії, знов відчуваю себе цікавою та молодою...
Сумно, але така реальність. Мій чоловік справді не розуміє, як я себе могу називати старою у моєму віці))) 🤷♀️
А справа в тому, що італійці тільки в 35 перестають вважитись дітьми і переходять до категорії молодих людей. Як правило, лише к 40 рокам вони знаходять пару, та трокши пізніше народжують дитину.
Чому? все просто. Рівень зарабітньої плати не довзволяє. Середня зп у них 1200 💶💶💶євро у місяць, доброю вважається 1500. Вижити самотужки з арендою нереально.
Ось тому молодь дуже часто живе з батьками.
Висновок - якщо знов хочете відчути себе молодими і цікавими - вам точно потрібна Італія. Це країна, де вік немає значення
Докладальниця• 03 июля 2025
Ответ дляviter33
Сорі, спека, ледве дихаю(((
Про політичні теми - просто нема сенсу ’гавкатися’ - лише втрачений час(((
До чого тут язвити - якщо більшість населення в країні - престарілі пенсіонери (статистика підтверджує), то ясно, що в 40+ ще ’все життя попереду’
Та да, жара надвигается. Надо есть мороженку - много. Для настроения хотя бы.
А если 40+ - все впереди - так это здорово. Это не пансионат, это ближе к раю )
Ответ дляДокладальниця
Я вас прошу, який нам рай світить !!!
Інше місце - де завжди тепло, і всі знайомі, хороша компанія !!))
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляviter33
Так давайте називати речі своїми іменами !
Так, теж знаю непоодинокі випадки , що українки ’там’ виходять заміж.
Різниця з нареченими 10-15 р. Всі все розуміємо
Ах, так ’імпортні чоловіки гарно виглядають, не те що українці’ )))
ну) нареченій 50, а йому за 60))) радості нема меж) насправді шкода наших жінок. Вони ж часто там теж безкоштовними наймичками стають. Ще й без особливих прав в чужій країні. А ще як в італійця є дорослі діти....
Ответ дляАноним_1859
Та звісно, що є дорослі діти!!
Це вони одружуються пізно, а розмножуються вони вчасно !!
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляviter33
Та звісно, що є дорослі діти!!
і як помирає той італієць, то нашу українку швидко просять жилплощу звільнити(((( добре, якщо вдасться пенсіі частину оформити.
Ответ дляАноним_1859
’все краще - дітям’)))
А без сарказму - зараз (вже років 10+) наші українки намагаються в Італії вкоренитися, перетягають туди дітей, беруть житло в іпотеку,... Добре, що навчилися не чекати чарівного принца чи ’з моря погоди’. І так, працюють до 70+
Гарнюнька
• 03 июля 2025
Ответ дляviter33
Та звісно, що є дорослі діти!!
то у вас вже є чоловік, який вам залише апартаменти та вілу?) чи може, вже маєте?
Гарнюнька
• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
а у вас ,пані, також після чоловіка 2 кімнатана залишиться?)
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
у мене власний бізнес і своя нерухомість, в тому числі й комерційна.
Гарнюнька
• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
звичайно)))
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
а на пенсію приглядаю якраз в Італії( в Анконі)
Гарнюнька
• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
так так)) приглядайте) бо купувати невигідно) якби ви були в курсі, то би знали)
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
а після чоловіка мені залишиться його частка бізнесу, або йому моя
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
чому не вигідно маленьку квартирку? я ж не для бізнесу. Знайома купила і все прекрасно.
Злива інформації• 03 июля 2025
Жила в Неаполе как война началась, мне 40 и тоже заметила, что 40 там не ощущается, много внимания, чувствуешь себя по другому- лучше. И там другие мужчины. Они ходят на свидания с женщинами своего возраста это и в 60, и старше, и постоянно видела «вечера встреч» для еще более старших, музыка, танцы, общаются, знакомятся.
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
а чому ви тон змінили? вам бідний італієць попався?))))
Гарнюнька
• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
фінансова частина порад коштуватиме дуже дорого) про це публічно не говорять
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляЗлива інформації
та я й в Україні в колі 60-річних себе дівчинкою почуваю))))
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
нехай буде, я не бідна))
Злива інформації• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
При чем тут ваш круг 60 летних и как вы себя ощущаете в нем
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляЗлива інформації
а до чого те, як ви себе почуваєте в Італії?))) вчіться почувати себе одинаково всюди
Файно Замало• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
у вас неправильна інформація, вамдістанеться частка його частки, якщо він власник
Злива інформації• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
Советы себе свои оставь
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляЗлива інформації
Советы себе свои оставь
от і поперло))) менше злості - менше зморщок)))
Колгоспниця• 06 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Нда,кто-то войны уезжал,а кто по куям прыгать
Вы свой опыт на других не переносите
счастливый брак не равно прыгать)
Колгоспниця• 06 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Ой,мля
в тафель побежали
Ну когда сказать больше нечего, вспоминают про тафель
Колгоспниця• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Согласна. Я и не была за нашим и не хотела бы, хотя у меня были неплохие варианты. Но в целом, кому как повезёт. У меня есть хорошие примеры и с нашими и с иностранцами.
У меня тоже были хорошие. Но теперь ещё лучше.
Ондатрова шуба• 06 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Вы свой опыт на других не переносите
счастливый брак не равно прыгать)
Три мужа это мощно