Гарнюнька• 03 июля 2025
Життя з італійцем. Про вік.
У свої трішки за 40 в Італії я ще молода жінка 💃, на відміну від України, де ейджизм робить свою справу( Тут меня майже списано на пенсії 👵, а ось коли приїджаю до Італії, знов відчуваю себе цікавою та молодою...
Сумно, але така реальність. Мій чоловік справді не розуміє, як я себе могу називати старою у моєму віці))) 🤷♀️
А справа в тому, що італійці тільки в 35 перестають вважитись дітьми і переходять до категорії молодих людей. Як правило, лише к 40 рокам вони знаходять пару, та трокши пізніше народжують дитину.
Чому? все просто. Рівень зарабітньої плати не довзволяє. Середня зп у них 1200 💶💶💶євро у місяць, доброю вважається 1500. Вижити самотужки з арендою нереально.
Ось тому молодь дуже часто живе з батьками.
Висновок - якщо знов хочете відчути себе молодими і цікавими - вам точно потрібна Італія. Це країна, де вік немає значення
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
ви були в Італії?) я про менталітет)
наші чоловіки в 40 вже майже всі з пузом та бажанням валятись на дивані після роботи.
та звичайно, що так. В мене чоловіку 49, українець в прекрасній формі
Гарнюнька
• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
взагалі не розумію захоплення наших жінок іноземцями...
кожному своє
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Если честно, иностранцы намного лучше чем украинцы. Я больше за украинца замуж не пойду. Только за иностранца
чим кращі?
Колгоспниця• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
чим кращі?
Я была трижды в браке с украинцами. Больше не хочу)
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
ну всяке буває, ще й фактор везіння працює
Гарнюнька
• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
завжди є виключення, що підтверждують в цілому середьну статиситку.
Ми ж не міряємось, в кого краще) І в мене чоловік супер, і увас. То ми - щасливі жінки)
Ростки жимолости• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
может то вы так выбираете)) с таким успехом и иностранец может быть не лучше))
Ондатрова шуба• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
ви були в Італії?) я про менталітет)
Нет, не почти все, это у вас такое окружение
Ондатрова шуба• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
А вас возьмут?
Колгоспниця• 03 июля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Ну как вам сказать) все иностранцы вокруг меня априори лучше) развелась с третьим мужем чтобы иметь возможность дальше строить новые отношения)))
Колгоспниця• 03 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
А вас возьмут?
Уже берут) но пока не иду. Хочу погулять.
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
і вам охота знов офіційно? я б ще раз не хотіла себе зв´язувати.
Колгоспниця• 03 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
В Украине не охота. За границей - конечно да. И фамилию хочу поменять на местную)))
Ростки жимолости• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
та все правильно, зачем себя ограничивать, где третий, там и четвертый, а там может и на пятого хватит))
Ондатрова шуба• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Какая вы юморная
Колгоспниця• 03 июля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Плюс пицот
Ондатрова шуба• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Нда,кто-то войны уезжал,а кто по куям прыгать
Колгоспниця• 03 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Какая вы юморная
Не) я только жить начинаю) сейчас каждый день такой интересный)
Всем добра) ушла жить)
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
як жінці це підходить - то чому ні? це не гріх і не злочин.Хай насолоджується.
Ондатрова шуба• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Всем добра) ушла жить)
Ой,мля
в тафель побежали
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Всем добра) ушла жить)
супер) так тримати
ЖонДуан• 03 июля 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я у свої 48 в Україні Бажана жадана
Христина Соловий что ли?)
Файно Замало• 03 июля 2025
Ответ дляГарнюнька
ви були в Італії?) я про менталітет)
а в декого з них навіть дружини - італійки
ВільнаНазавжди• 03 июля 2025
Ответ дляРостки жимолости
бляха, а де ж та ’багата Європа’?
На богатую Европу вы лет на 10-20 опоздали
Докладальниця• 03 июля 2025
Ответ дляviter33
В Італії - найвищий середній медіанний вік в Європі - 48,2 р.
(Монако і Сан-Маріно - не беремо до уваги, там населення - як в малому укр.райцентрі)
Звісно, що ви в свої 40+ в тому геріатричному пансіонаті ’ще дуже навіть нічого’
Стареете (( раньше в политических темах активничали, про отношения. А теперь жiночкам про возраст и ’навiть нiчого’ язвить пытаетесь 🤷
Ответ дляДокладальниця
Сорі, спека, ледве дихаю(((
Про політичні теми - просто нема сенсу ’гавкатися’ - лише втрачений час(((
До чого тут язвити - якщо більшість населення в країні - престарілі пенсіонери (статистика підтверджує), то ясно, що в 40+ ще ’все життя попереду’
ЗдесяЯ• 03 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Согласна. Я и не была за нашим и не хотела бы, хотя у меня были неплохие варианты. Но в целом, кому как повезёт. У меня есть хорошие примеры и с нашими и с иностранцами.
Аноним_1859• 03 июля 2025
Ответ дляviter33
так і є) явно увага не від 30-річних)))
Ответ дляАноним_1859
так і є) явно увага не від 30-річних)))
Так давайте називати речі своїми іменами !
Так, теж знаю непоодинокі випадки , що українки ’там’ виходять заміж.
Різниця з нареченими 10-15 р. Всі все розуміємо
Ах, так ’імпортні чоловіки гарно виглядають, не те що українці’ )))