Меломанка Маланка• 03 июля в 20:25
Загубили паспорт...можливо хтось мав досвід?
донька не може знайти закордонний паспорт. Може хтось проходив процедуру - куди бігти і як довго відновлювати?
Ms. Android• 03 июля в 20:43
Ответ дляМеломанка Маланка
а як ви зробили, якщо перший ще діючий, у вас не вимагали старий паспорт?
Чому Ви не скористаєтеся Гугл? Можна одночасно мати два закордонних паспортів
Идууу--уууу блин• 03 июля в 20:43
Ответ дляМеломанка Маланка
Можна мати 2!!!!!! діючи паспорти паралельно))))
Точно-точно.
У багатьох так.
Просто бо ви так хочете і вам так зручно.
Нічого здавати не треба.
Я щось незрозуміло пишу?))
Точно-точно.
У багатьох так.
Нічого здавати не треба.
Я щось незрозуміло пишу?))
Перша на селі• 03 июля в 20:43
Ответ дляМеломанка Маланка
дівчата вище писали, що мають по 2 паспорта..значить не здавали старий. Взагалі не розумію як таке можливо
Абсолютно можливо, у мене теж два.
Меломанка Маланка
• 03 июля в 20:44
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А для попереднього кому писали?
я вперше втратила паспорт, тому досвіду писання заяв ще не було. Читайте уважно,якщо дуже хочеться відкоментувати
Меломанка Маланка
• 03 июля в 20:45
Ответ дляMs. Android
тому що Советчица на те і створена, щоб порадитись..і не тільки на теми с..су чи цін
Меломанка Маланка
• 03 июля в 20:47
Ответ дляИдууу--уууу блин
Точно-точно.
У багатьох так.
Нічого здавати не треба.
Я щось незрозуміло пишу?))
Точно-точно.
У багатьох так.
Нічого здавати не треба.
Я щось незрозуміло пишу?))
я цього навіть не підозрювала, поки не створила цю тему. Дякую за підказку, саме для цього тему і створювала.
Ms. Android• 03 июля в 20:47
Ответ дляМеломанка Маланка
Там швидше можна дізнатися реальність. А тут розвели балаган
Меломанка Маланка
• 03 июля в 20:48
Ответ дляMs. Android
балаган - це типово для будь якої теми, я давно таким не переймаюсь
Жена_КотораяСтена• 03 июля в 20:48
Ответ дляМеломанка Маланка
Не дуже хочеться, але ви якась дивна, з паралельної реальності? Де оформляють новий, там і заяву пишуть про втрату попереднього. Бо його або пред´являти треба при оформленні другого паспорта, або заяву писати про його втрату. Не думала, що дорослій людині це може бути незрозуміло.
Xвостокрутелка• 03 июля в 20:49
Ответ дляМеломанка Маланка
Через міграційну службу робила другий в минулому місяці
Зараз в мене два
Два можна
Зараз в мене два
Два можна
НаБалКоніХодять• 03 июля в 20:55
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ви пишете дурниці))
Все роблять без звернення в поліцію в Україні.
ДП Документ все зробить за вас.
Це Державна міграційна служба пише ’дурниці’.
Необхідні документи:
заяву про оформлення паспорта для виїзду за кордон у зв’язку з його втратою або викраденням у довільній формі;
витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта для виїзду за кордон на території України.
Я виготовляла другий паспорт за кордоном. Без пред´явлення першого ніхто навіть заяву не візьме. Виняток - якщо паспорт виготовляється вперше.
Необхідні документи:
Меломанка Маланка
• 03 июля в 21:03
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Пояснюю для ’дорослої’ дивної людини.
1. Гугл каже, що при втраті закордонного паспорта потрібно звернутись в поліцію, написати заяву і отримати якусь довідку, з якою вже йдуть робити новий паспорт. Підкреслю В ПОЛІЦІЮ...саме тому і хотіла уточнити нюанси у тих, хто раптом був в такій ситуації
2. Коли робила паспорт дітям минулого разу НЕ просили предявити попередній і не забирали його.
Тому шановна порадниця, не варто бути такою категоричною в оцінках щодо інших людей, якщо самі не володієте 100% інформацією.
ТихоЯ• 03 июля в 21:09
Ответ дляМеломанка Маланка
я розумію, що робити новий, але термін дії не закінчився, отже просто так ми не маємо права його робити
Маєте, звичайно. Ви можете мати два закордонних паспорта одночасно
Синди Кроуфорд• 03 июля в 21:10
Ответ дляМеломанка Маланка
Кто вам сказал такую чушь?! Вы можете иметь 2 заграна одновременно
Смайликівна• 03 июля в 21:22
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ничего не надо предъявлять.
Ещё раз - старый паспорт НЕ НАДО предъявлять, когда делаешь второй. Просто приходишь в ДМС и делаешь второй паспорт. Ничего не пишешь, не объясняешь, ни в какие ЦНАПы не ходишь.
Просто в ДМС делаешь новый паспорт и все.
Ms. Android• 03 июля в 21:29
Ответ дляСмайликівна
Ничего не надо предъявлять.
В ЦНАП бистріше та дешевше
Меломанка Маланка
• 03 июля в 21:30
Ответ дляСмайликівна
Ничего не надо предъявлять.
вам сейчас тоже скажут, что вы из паралельной реальности
задумчивая мордочка• 03 июля в 21:41
Ответ дляМеломанка Маланка
за 2 мес можно подавать
Це стосується внутрішнього паспорта.
Закордонний - по-перше, можна одночасно мати 2 діючих, по-друге, за 2 місяці до кінця терміну вас жодна країна не впустить. За 6 місяців до кінця треба вже новий робити.
Так що йдете в ДМСУ, Цнап, Документ - куди зручно, кажете що втрачений, підписуєте заяву про втрату і подаєте на новий.
задумчивая мордочка• 03 июля в 21:42
Ответ дляМеломанка Маланка
а вище написали що в поліцію
Ви вище теж всякої нісенітниці понаписували
задумчивая мордочка• 03 июля в 21:44
Ответ дляМеломанка Маланка
За законом кожен громадянин України може мати 2 діючих закордонних паспорти. От так і можливо.
Поумничка• 03 июля в 21:52
Ответ дляПерша на селі
Абсолютно можливо, у мене теж два.
+
Сину робила у січні перший (бо попередній закінчився), і нешодавно другий. Чому два? Тому що йому виповнилося 16 і другий паспорт вже діє 10 років, а не чотири..
Зараз війна, всяке буває, поїде навчатись швидше всього за кордон.
Мати одночасно 2 паспорти закордонні - це ваше право, авторе!
Жена_КотораяСтена• 03 июля в 21:52
Ответ дляСмайликівна
Ничего не надо предъявлять.
Перед тим, як це заявляти, проконсультуйтесь в Державній міграційній службі. А то приходять такі розумні, а потім жаліються.
і чим вам вже ЦНАПи завинили?
Жена_КотораяСтена• 03 июля в 21:56
Ответ дляМеломанка Маланка
Пояснюю для ’дорослої’ дивної людини.
Ну я їх оформляю, тому трохи володію
Жена_КотораяСтена• 03 июля в 22:01
Ответ дляМеломанка Маланка
Пояснюю для ’дорослої’ дивної людини.
В поліцію треба звертатися при ВИКРАДЕННІ документів. Доросла адекватна людина має розуміти різницю, якщо документи ВИКРАЛИ, а коли сам втратив з необережності. На відміну від неосвічених.
Меломанка Маланка
• 03 июля в 22:04
Ответ дляЖена_КотораяСтена
жіночко, вже всі все зрозуміли, можна далі не напружуватись.
Меломанка Маланка
• 03 июля в 22:07
Ответ дляЖена_КотораяСтена
і чим вам вже ЦНАПи завинили?
може ви просто не в курсі....
Жена_КотораяСтена• 03 июля в 22:13
Ответ дляМеломанка Маланка
може ви просто не в курсі....
Звичайно, як і Державна міграційна служба. Відповідає, не розбираючись. ШІ знає краще, чому ви його обрізали?
Жена_КотораяСтена• 03 июля в 22:15
Ответ дляМеломанка Маланка
може ви просто не в курсі....
А ось ШІ вже передумав. Як думаєте, чому?)))
Ванна Тазиковна• 03 июля в 22:22
Ответ дляАтиква
Будуть робити новий. Зараз швидко роблять!
та где швидко. месяц и неделя и все еще ’данные отправлены в центр персонализации’(((