Шалена невинність• 04 июля в 15:20
Поясніть одну річ!
Чому у більшості банків спеціалістів по обслуговуванню клієнтів декілька,а касир всього один?
Не у всіх ,а у більшості наприклад в приваті ,є звісно банки ,де по декілька касирів наприклад в універсал бачила
В рот не ложи• 04 июля в 15:22
Сократили. Окошек кассы 3-5, а кассир один.
По теме, кассир не приносит прибыль банку, а менеджер, втюхивает кредиты/лимиты, так и зарабатывает банк.
И_В_офигительных_штанах• 04 июля в 15:33
потому что людям нужно разжовывать услугу часами, этим занимаются менеджеры, кассир только выдал/принял деньги, все, зачем их много?
ГонУрова дівка• 04 июля в 15:34
Незгодна,завжди будут ті,хто хоче обслуговуваться очно.
Справа в том, що мошеннкі теж не сплять. Тому багато чого може статися....
Не зникнуть ці професії. Піде все хвилями. То переходитимуть у банк то вертатимется в онлайн
Радостина• 04 июля в 15:41
Ответ дляВ рот не ложи
Так и раньше было до войны
Шалена невинність
• 04 июля в 20:31
Ответ дляВ рот не ложи
Чому не приносить?
За комуналку комісія
На обміні валют банк теж заробляє непогано,а це робить тільки касир
За комуналку комісія
Шалена невинність
• 04 июля в 20:33
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тому що коли банк відкривається всі біжать саме в касу ,один касир може нон стоп працювати без перерви?
Чи вам приємно чекати 40 хвилин в черзі?