Просто болталка• Изменено 04 июля 2025

Для вас це норм?

Знайома поїхала з дитиною у відпустку, а на днях мій чоловік побачив в магазині її чоловіка з кумою ввечері.
Такого вже нафантазував) а я ось думаю це може бути випадкова зустріч чи я наївна?)
Результат:
вже голосів: 34
19 (55.88%) Не норм
15 (44.12%) Норм
Бадабум• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Не судіть по собі)))
З вишневого садка• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Ну знаєте мій був з дитиною, поки я з іншою гуляла поряд)) так що мимо ваші здогадки, у нас маленькі діти нікому з нас не до зради)
Свята простота)))
Пасхальний тролік• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Пффф, малі діти це часто ще більший привід до зради.
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Господи, звідки Ви знаєте де живе кума якоїсь знайомої?
Ну так уж вийшло, на загальних святах якось пляшемо, всі знають хто звідки, таке буває, це не секретна інформація
Кusalochka• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Ні, мій сказав що не уявляє як би він в мою відсутність з іншими по магазинах ходив
Недавно в супермаркете соседа встретила, закупались вместе ещё и домой его подвезла. Представляю, что бы обо мне Ваш муж подумал
Бадабум• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Ага!
Пасхальний тролік• 04 июля 2025
Ответ дляКusalochka
А меня директор с работы возит. Муж уезжает в 18.00 с той же работы, и едет за ребенком в сад, а мы с директором на два часа позже едем)) вот это инфоповод для автора и ее мужа был бы
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляБадабум
Ага!
Не зрозуміла вас, вибачте
Пасхальний тролік• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Подозреваю, что та кума знакомой в душе не чает с какого Вы района и кто вы вообще такие
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
І все ви знаєте)))
І все ви бачите
І все вам цікаво
Живі люди вони такі)) то мертвим нічого не цікаво
Бадабум• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Та ви ще й на святах пляшете!! А написали що вам не до цього, бо діти малі!
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляБадабум
Так і у них малі, ось на дитячих святах і стрибаємо
Пасхальний тролік• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
А в перерывах прописку остальных гостей проверяете)))
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ні, після свят всі по домах, що такого дивного знати де хто живе, тим паче я знаю тільки район, нічого конкретного, на роботі кстаті теж ні в кого ніхто не питає, але з відділу як правило всі знають хто звідки, що в цьому дивного?
Готова до другої• 04 июля 2025
Мене сусід, він же кум, на вокзал відвозе, проводжає, потім зустічає, додому везе. Отак побачить хтось зі знайомих, теж будуть потім теревеніти
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляБадабум
Какое вообще дело мужа кто и с кем ходит в магазин? Возможно сам на ту бабу глаз положил а может не только глаз!
В чому зв´язок не уловила мого чоловіка з той тьотєй)) аби шо
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
А ваш чоловік що на це каже?)) а якби ваш так з кумою носився, вам було б норм?
Сирожено_пирожено• 04 июля 2025
Мы с кумом когда-то в театр ходили, перед этим обедали вместе и в магазине были, и по улицам шлялись, представляю глаза какой-нибудь кумушки. Муж на работе был, а жена кума у своей мамы в другом городе.)
Готова до другої• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Чоловік знає, сам кума просить це робити, бо не може мене відвезти) і чоловік би дружину сусіда проводжав і зустрічав, якби було треба це нормально.
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Да-да, тройничек тоже исключать нельзя. Свидетели наверняка, найдутся
Свідки чого? Що з моїм поздоровались і з дитиною і вдвох пішли, вони ж не стояли і спілкувались
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Ваш чоловік та дружина кума в курсі були?)
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
бутилку брали?
Не знаю, не заглядали
бифидобактерияЖоржик• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Зустрів би куму і тікав від неї?
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Прям якийсь обмін дружинами, не буду казати як це називається щоб не образити)
Черный Ловелас• 04 июля 2025
Шо то за кума шо пид чужим мужем не була, а шо робить.
Готова до другої• 04 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Це називається дружба нормальні людські відносини.
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Ну мабуть, сподіваюсь що так, бо про мого тут вже нафантазували, що він хотів ту бабу, або сам зраджує, хоча зв´язку я не улавлюю з моїм постом)
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Теж згадалося відразу) багатьом це норм
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляТишком_нишком
и куму представил?
вам выше верно написали, что ваш муж не для замыливания ли глаз вам это рассказал.
Всмислє представив? Мій знайом з ним та з його кумою, у нас маленькі діти, ми всі на одніх святах дитячих бачимось
автор Просто болталка • 04 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Прям у присутності 5лєтки за півгодини? Ви загнули