вискас• 04 июля в 21:58

Бакота. Їду своїм транспортом. Хто був цього року? Де ночували? Що ще відвідали неподалік?

Иванка Бур• 04 июля в 22:04
Кам´янець-Подільский.
Лунтик-паунтик• 04 июля в 22:05
Ночівля в К-П звісно. На Бакоту 1 дня хватає)
Фиона Шрековна• 04 июля в 22:07
Там, круто
автор вискас • 04 июля в 22:11
Ответ дляИванка Бур
Кам´янець-Подільский.
Дякую.
автор вискас • 04 июля в 22:11
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую
автор вискас • 04 июля в 22:12
Ответ дляФиона Шрековна
Там, круто
Там можна купатись?
Вірю, я повірив• 04 июля в 22:24
Ответ длявискас
Там можна купатись?
Була вчора без ночівлі, купалися, вода об´єктивно прохолодна , але після того як по жарі 35 спускаєшся до тої води, розумієш, що якраз її температура саме то.
Краса там неймовірна!
Вірю, я повірив• 04 июля в 22:26
Якщо хочете там ночувати, то можна погуглити тур базу Теремки, я сама її не дивилася, гід розповідав. Ми ночували в Кам´янці, і звідти брали в Бакоту екскурсію.
автор вискас • 04 июля в 22:29
Ответ дляВірю, я повірив
Краса там неймовірна!
Дякую за відгук
В гости звали?• 04 июля в 23:22
Минулого року були, купалися, звісно. Ночували в Старій Ушиці, там багато житла здають, і там ще кращий пляж, але дорога туди погана. Заїжджали на водоспад Бурбон, в Маліївський парк. Скрізь сподобалося, але єдина проблема - бездоріжжя.
Идууу--уууу блин• 04 июля в 23:53
Заїхали в ушицю, запитали де переночувати
Друга чи третя хата від місця, звідки починають лодки кататись
Там дуже гарно
автор вискас • 05 июля в 00:14
Ответ дляИдууу--уууу блин
Там дуже гарно
Ушиця це село?
TatyankaN• 05 июля в 00:15
Ответ дляИдууу--уууу блин
Там дуже гарно
Скажіть будь ласка, які там ціни на житло? І чи багато здають? Їдемо туди, але житло на ті дати знайти не можемо