Грамотний хвіст• 05 июля 2025

Зайдіть будь ласка. Я на взводі через підлітка

Вчора встала в 16:30, пів ночі щось робила . Ходила по хаті, сиділа в телефоні, малювала ….
Зараз збирається гуляти
Бл… не лягала навіть спати
Ну що за нах?
Намагалася поговорити. Кажу що не пущу, ляж поспи… зразу скандал
Аноним ФЕЯ• 05 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
В сенсі не гнівіть бога?
Тобто ви вважаєте це нормально?
Це не нормально, але характерна для підлітків і не критично. Їм треба пережити це, наче як їх самоствердження у взрослінні, у самостійності. Повірте, це тимчасово. На грається в «не спати до ранку», «зустріти світанок» і далі все буде добре
Аноним ФЕЯ• 05 июля 2025
Ответ дляМольфарочка
Подросток взрослый тогда, когда на самообеспечении и несёт сам свою ответственность за здоровье, поступки. Прям, устроили культ подростков, мир стал вращаться вокруг них, а родители должны терпеть все выходки.
Культа немає і ніхто не терпить. Вони інше покоління, так як і наше покоління відрізняється від покоління наших батьків. Звісн_ до режимуспривчати треба, але іноді треба пропускати, давати волю. Через несплати до ранку проходять напевно майже всі. Просто комусь треба 1-2 ради, а хтось всі літні канікули дуркує
Пиши-пропало• 05 июля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Я думала ,что то грандиозное случилось.
Отстаньте от дочери,у неё каникулы...
Спать захочет-придеь домой и ляжет..
Такое впечатление,что никто подростком не был...
И ее начинайте ’я не такая была’..такая же,просто память отшибло
Я тоже удивляюсь. Ощущение, что многим мамам память отшибло. Частично при чем.

У меня соседка рассказывает дочке, что была отличницей и помогала во всем. Будто ее никто не видел и не знает что было в ее юности, а было там ого-го. Особенно когда из дома с парнем в 16 сбежала. Но дочке рассказывает такие сказки.

И таких много.
Была смешная ситуация. Ходили гулять с подружками дочки и их мамами. И тоже разговор зашёл о ’мы такими не были, учились отлично’. Я молча слкшаоа с удивлением. И вот две подружки у мам попросили табеля показать. А там посредственные оценки. Вопрос - зачем врать? Дети же не глупые.
Клевотница• 05 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Не спала дитина взагаді(
Ше втратить свідомість
Вам тогда позвонят.
Кручу хвости• 05 июля 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Якщо часто не спить, автор. Робіть тест. Більше нічого не помічали? Я бачила залежних і дівчат і хлопців. Середній вік початку вживання 14-15 років.
Если до 16 спать, то по ночам, понятно уже не хочется
Даю справку• 05 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Моїй теж 15, звісно її б воля теж би не спала до ранку, це прям тренд якийсь не спать вночі. Але в нас вона в 22.00 віддає всі гаджети батьку, кіно дивитись книжки читать, неспать не забороняю. Але без гаджетів засипається швидко
З приводу гулять, вона знає, що треба зарання питать дозвіл, без дозволу в нас діти не гуляють.
У нас тоже так. Мы гаджеты не забираем, но в 10 выключается в квартире интернет. Разрешаю смотреть фильмы и читать, рисовать... Может рисовать до 11 ещё, но потом все равно спать ложится.
Даю справку• 05 июля 2025
Ответ дляПиши-пропало

И таких много.
У меня действительно ничего такого не было. Училась я на отлично, домой приходила во время, вообще была очень ответственной. И это очень плохо. У меня был отец который любил выпить и погулять, мать которая о себе не умела позаботиться (боялась всего от мышей до самостоятельной жизни)... Так что я себя и ребенком почти не чувствовала. Сейчас мне безумно сложно понять дочь, но я решила просто ее поддерживать и лишний раз не нервничать по мелочам и постараться слишком не контролировать (хотя это прямо капец как тяжело). Но все равно мне кажется что подростку нужны разумные границы для безопасности.
Я така бойова• 05 июля 2025
Ответ дляДаю справку
Когда просто выключался иниернет хитрюга включала мобильный
Я така бойова• 05 июля 2025
Хоча, автор, я б приливилась до дитини, бо в 7.00 гуляти трохи странно, це наче якесь завдання з синього кита треба виконать (назву умовно написала)
Агент Пинкертона• 05 июля 2025
Ответ дляМольфарочка
Пойти гулять на 7 утра? Ого, какая ужасная выходка
Кишмишная Мая• 05 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Не спала дитина взагаді(
Ше втратить свідомість
😆😆😆
Агент Пинкертона• 05 июля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та ні, це ж підлітки. В них ресурси нескінченні. На жаль влітку в них часто таке, що взагалі немає режиму дня. Але нам, батькам, це якось треба прийняти та пережити. Тримайтеся, ще 2 місяці і школа все вирівняє
Не факт, что выровняет. У подруги тоже нет режима у ребенка, ложиться спать в 4-5 утра, а потом в 8 встает никакущий в школу, потом приходит после обеда заваливается спать до 22-23 и снова не спит. Сейчас на каникулах вообще засыпает часов в 9-10
Жалуется постоянно на него, а сделать ничего не может

Если режим сбился, не так легко его выровнять
Мальдивирую• 05 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
А ви не думали, що гуляти літнім ранком просто приємніше, ніж серед дня в спеку?
Воленс-неволенс• 05 июля 2025
Зачем вам чтоб она счас днем спала?
А потом опять ночью тупила?
Пусть не спит уже до ночи.
Прям вот умрет счас, не поспавши 1 раз.
Юпитерная• 05 июля 2025
Автор, нічого з нею не станеться. В 15 років я була астеніком. Зріст 170 вага 42. Мій день виглядав так. В 5 ранку прокидалась, в 7 ранку на роботу, до 15 годин, 1 раз нормально поїсти в столовке в перерві і морозиво після роботи. В 15-30 в мене навчання вечірня форма до 20-00. Потім в общагу. По дорозі з´їсти морозиво. В общаге спати одну годину. потім під´йом і гуляти до 23-45. Але якщо не встигли повернутись і закрили раніше то гуляли поки не відкриеться до 4 ранку. 1 годину спати і потім на роботу. Іноді 1-2 рази на тиждень побачень не було і я спала з 20-30 до 5 ранку. Якщо ви порахували то 4 дні на тиждень я спала тільки по 2 години. 1 день 8 годин-30хв. вихідні ми відсипались по 12 годин.
Зараз мені страшно за себе за мій графік в той час. Але тоді це було так класно. І що дивно із здоров´ям проблем не було. І незважаючи на те що ми всю ніч тусили секса в нас до заміжжя не було.
Я така бойова• 05 июля 2025
Ответ дляМальдивирую
Підлітку? Навряд чи, ввечері теж спека спадає. Я на роботу через парк русанівський ходжу, тознаєте кого вранці зустрію, або зто з собаками, або наркомани закладки шукають, або пенсіонера, або жіночки 40+йогою займаються, а ще одна парочка 40+ свіданнічала довгий період (я зробила висновок що коханці, можуть непалєвно тільки в такий чвс зустрічатись)
Просто красавица• 05 июля 2025
Ответ дляЦібаФу
Моїй теж недавно виповнилось 15. І була б її воля, то до 4 ранку би не спала(сиділа в телефоні), а потім би до 16 дня спала. Але я її трохи контролюю, бо вона ще дитина, за яку я несу відповідальність. Тому лягає не пізніше години ночі. І то вважаю, що пізно. Якби в сім ранку захотіла б з подругою прогулятись трохи, то відпустила. За умови, що не дуже далеко від дому.
Капець.. у нас хлопець 15 років, в 22.00 виключаються всі гаджети, тому може ще годинку пошвендяти і лягає спати. Я в шоці, що дітям дозволяють по пів ночі не спати.. в потім дивуються, що діти агресивні і незадоволені усім. Це на скільки шкідливо для здоров´я і розвитку підлітка.. З яких пір діти стали встановлювати правила і керувати батьками? Щось я пропустила той момент.. Навіть не пам´ятаю, щоб в моєму дитинстві хтось не спав по пів ночі.
Ми самі лягаємо о 22 30.
Молодшому 6 лягає в 21.00
Невидимка• 05 июля 2025
Поспостерігайте за донькою. Це можуть бути підліткові витребеньки, але можуть бути і проблеми. Страхи, що піднімаються під ніч, способи їх уникнення, про які вам вже писали
Даю справку• 05 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Она телефон не берет, не знаю, просто не разрешаем пользоваться интернетом, не то что выключаем в физическом смысле. Но она спать обычно в 10 уже и сама хочет, потому сильных возмущение никогда не было.
Хочу на Балі• 05 июля 2025
Шо, опять?