ШобВам_КакНам• 05 июля в 09:43
Дєвочки, а хто займається такою йогою лежа
Чи йогою для гормонів? Воно шось дає? Не хочеться дарма гроші витратити
Щебетуха• 05 июля в 09:47
Ооо, мені таке підходить, але я ще роблю ліниву берізку, велосипед кручу в повітрі, і т.д. ноги звичайно за рік стали 🔥 і прес.
Одна_на_всей_планете• 05 июля в 09:51
Из всех ассан, мне всегда была по душе шавассана (поза покойника). На йогу давно забыла, а эту ассану до сих пор практикую регулярно и с удовольствием)))
Сокодавка ще та• 05 июля в 10:03
Есть упражнения, но не лёжа.
Улучшают кровообращение в малом тазу, отсюда эффект. У женщин много проблем связано с застоем крови.
ШобВам_КакНам
• 05 июля в 10:18
Ответ дляСокодавка ще та
Есть упражнения, но не лёжа.
А де їх взяти, підкажіть, будь ласка
Огірок та Помідорчик• 09 июля в 00:45
Ответ дляШобВам_КакНам
А де їх взяти, підкажіть, будь ласка
Наберите Женская йога в ютуб