Забагаловка• 05 июля в 10:40

Коментар керівника

Керівництво нашої фірми знаходиться в іншому місті. Не так давно нам призначили нового керівника, особисто ми з ним не бачились. Вчора говорила з ним по телефону: він звертався до мене "Оленка" і потім сказав, що в мене приємний голос, ще коли пишу йому по роботі, то завжди ставить смайлики. Це професійна поведінка?
Пасти Ла• 05 июля в 11:00
Ответ дляКаваЗМолоком
Я работаю в дружном молодом коллективе современном, где Наташенька не означает отсоси. Наташенька это просто Наташенька.
Ну чем эта Ваша Наташенька занимается, на какой позиции? Я не пытаюсь Вас унизить, мне правда интересно
Пасти Ла• 05 июля в 11:01
Ответ дляКомиссия50%
О боги, в яких злачних місцях ви працювали, що маєте такий досвід?
Ох, как возбудились на контрольное слово... Не надо все буквально понимать.
Однозначно• 05 июля в 11:05
Ответ дляЗабагаловка
Звісно, я так і подумала відразу)
Причем заочно )))
КаваЗМолоком• 05 июля в 11:06
Ответ дляПасти Ла
Вы знаете, на предыдущем месте работы у нас был чат, огромный коллектив и зам совковой закалки, такой очень строгий недалёкий угловатый мужик совершенно без чувства юмора. Вот я с таким столкнулась впервые. Он набрал молодой коллектив, потому что хотел ’прогрессивного развития’, но он совершенно не понимал элементарного общения, любой шутки.... И это было страшно. Повторюсь, я столкнулась впервые, когда у человека напрочь отсутствует чувство юмора.
Любое безобидное слово он воспринимал как личную обиду. У него были серьезные психологические траблы, люди его просто боялись и уходили от него.
Не как авторитета боялись а как идиота безмозглого боялись.
Реально, я такое видела впервые.
Я тоже со временем ушла, потому что работать невыносимо было.
Повторюсь, нельзя было написать вообще ничего, потому что любое слово воспринималось им как личная обида. Сказать тоже ничего нельзя было.
Хотя ни у кого никакого злого умысла не было. Но ему все время казалось что против него что-то замышляют.
И вот после этого опыта я боюсь таких людей как автор. Им постоянно кажется что против них что-то замышляют. Вот и Оленка обидело ее до глубины души.
автор Забагаловка • 05 июля в 11:06
Ответ дляОднозначно
Причем заочно )))
Таке теж буває))
Однозначно• 05 июля в 11:06
Ответ дляЗабагаловка
Таке теж буває))
Та мы уже поняли, в Вас все влюбляются не глядя и штабелями к ногам падают )))
автор Забагаловка • 05 июля в 11:07
Ответ дляОднозначно
Та я ж жартую)) що Ви так серйозно сприймаєте.
Комиссия50%• 05 июля в 11:08
Ответ дляПасти Ла
Та просто дуже дивно було прочитати, що зменшувально-пестливо вимовлене ім´я прирівнюється до сексуального процесу. Це де має виховуватися чи працювати людина, щоб виникали такі думки
Однозначно• 05 июля в 11:09
Ответ дляЗабагаловка
Вот так и с начальником. Можно дошутиться )))
Мы так с подружкой над одним знакомым прикалывались, а он думал, что мы серьезно за него сражаемся словесно. И потом так обломался ))))
вре_Динка• 05 июля в 11:10
Ответ дляСон і дрімота
Коллеге, которого видите, общаетесь впервые?) Подчиненному? Сомневаюсь.
Підлеглому- так, коли зробить дуже швидко те, що мені було прямо дуууже потрібно. Бай переписці чи вживу. Звісно не коли вперше спілкуюсь з новою людиною, але навряд чи й автор вперше спілкувалася зі своїм керівником
автор Забагаловка • 05 июля в 11:11
Ответ длявре_Динка
Вперше спілкувалась. Якби раніше вже були знайомі особисто, то сприйняла б це, як норм)
вре_Динка• 05 июля в 11:11
Ответ дляПасти Ла
Интересно Вы кем работаете? Может это от уровня зависит.

Я не представляю что бы мне сказали Наташенька... Или я кому-то из своих подчиненных. Оленька это принеси две чашки кофе, отсоси и отойди.
Не бачу нічого поганого сказати Ольчик, зроби будь ласка звіт такий то
Комиссия50%• 05 июля в 11:12
Автор, ви серйозно зробили проблему з того, що вас назвали Оленка? Жесть
автор Забагаловка • 05 июля в 11:14
Ответ дляКомиссия50%
Ні, звісно. В мене багато знайомих, які називають мене ’Оленка’ і це для мене норм. Просто ми з ним спілкувались вперше, до того не були знайомі. Він відразу почав мене Оленкою називати, ще сказав, що в мене такий приємний голос, і в переписці ставить смайл, що моргає.
Подтяжка• 05 июля в 11:17
У мене класний шеф. Спілкуємось в основному онлайн. У нього теж багато смайликів, ставить сердечком, якщо щось супер зробила. При цьому ніяких натяків немає. Просто таке спілкування в нього. Але лише зі своїми підлеглими дівчатами. З партнерами дуже професіональний.

Тобто буває що просто людина так спілкується
Комиссия50%• 05 июля в 11:19
Ответ дляЗабагаловка
Це як є зануди керівники, а ви взірець зануди підлеглого))
автор Забагаловка • 05 июля в 11:19
Ответ дляКомиссия50%
Дякую, буду знати на майбутнє))
маска Ілона• 05 июля в 11:27
Цікаво, а якби це була жінка-керівник автор створила би цю тему? Вже геть подуріли люди, в кожному слові вбачають якийсь підтекст. В нас керівник і юморить коли в настрої, і звернення Юлечка або Ірочка це в порядку речей, і комплімент може зробити. Але за 10 років не бачила жодного разу щоб він до когось підкатував, класний щирий дядько, ми всі його обожнюємо. Я багато спілкуюся по роботі з іншими організаціями, то є люди офіційні, є ті що з першого слова вдають з себе типу ’свій в доску’, є злі і зверхні. Тому не треба всюди шукати підтекст, всі ми різні от і все.
Видна міленіалка• 05 июля в 11:31
Ответ дляЗабагаловка
Я вас розумію. До нас взяли пані головою відділу комунікаційників. З першого дня ’дівчаточка’, ’Ксюшенька’, ’Мариночка’, ’сонечки’, всіх лізла обіймати, просто фу і бе.
В результаті провтики на десятки штук доларів, робота встала, комункаційники почали говорити, що шукають вже іншу роботу, почала пліткувати, обмовляти інших керівників, настроювати директора. Просто жесть. Звільнили через півроку.
Пасти Ла• 05 июля в 11:33
Ответ дляКомиссия50%
В Вашим же предложении ничего не смущает?! Пестощи на работе? Не, может у Вас там и оргии практикуются в качестве тимбилдинга, тогда вопросов нет. У нас все больше профессионализм в почете, карьерный рост, а из Наташеньки глава департамента так себе, наверное, малоавторитетный какой-то получится.
Пасти Ла• 05 июля в 11:38
Ответ дляКаваЗМолоком
Реально, я такое видела впервые.
Все это очень интересно, ну а по сути что? На какой позиции уместно человека (в большинстве случаев женского пола), называть уменьшительно-ласкательной формой имени?