Мотористка• 05 июля 2025
Який ВУЗ ви б обрали?
Як на вашу думку, який український ВУЗ має вищу якість навчання? Що б ви обрали?
Результат:
вже голосів:
103 (41.87%)
КНУ ім. Т. Шевченка
85 (34.55%)
Києво-Могилянська академія
45 (18.29%)
УКУ
13 (5.28%)
Київська школа економіки
Трусиковед• 05 июля 2025
Ответ дляЗубожиння
Абсолютно неважливо який наш вуз. Все одно головне і актуальне - самоосвіта. А всякі уку здирають сучасні курси з корсери та едексу та видають за свої. Так я і сама можу їх пройти за прийнятну оплату.
Та якраз, університет, це соціум, друзі, можливості під час навчання, звісно, якщо є бажання для цього. А навчатися в КНУ, це двічі на тиждень очно, інше дистанційно, та і розташування там страждає. Але й за це їм величезна подяка, на відміну від КПІ вони хоч якось соціалізують своїх студентів.
Мотористка
• 05 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
а КПІ - онлайн лише?
Це жах(
Инстагра_мерша• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
Не знаю, что такое лесхоз и Драг. Надеюсь, вы сами хоть знаете, что имели в виду.
НУБИП и унив им. Драгоманова
Мотористка
• 05 июля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
НУБИП и унив им. Драгоманова
Драгоманова знаю, первый не знаю.
О них не спрашивала.
Трусиковед• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
а КПІ - онлайн лише?
Це жах(
Я з вами абсолютно згодна, стосовно якісної освіти, а ще навчання, це кращі роки і провести їх онлайн, це просто неприпустимо. Соціальні звʼязки, друзі, розумні дівчата, це все важливі складові студентського життя.
Пуки-куки• 05 июля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
НУБИП и унив им. Драгоманова
Нубип - это бывший национальный аграрный университет при чем тут лесхоз.
Мотористка
• 05 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
та це взагалі найкраще, що я пам´ятаю зі свого студентського життя. Бо саме навчання там було так собі) І сам корпус мого універу мені не подобався.
Може тому мені подобаються приватні школи, ВУЗи, там принаймі приємно перебувати.
Підмітайло• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
Бизнес или айти, есть во всех ВУЗах.
УКУ - само название (католический) моего отпугивает) может еще к тому времени еще поумнеет.
Розумію. Доньку 3 роки тому це теж відлякувало. Хоча розглядався варіант УКУ всерйоз. Врешті вибрала Шевченка.
Мотористка
• 05 июля 2025
Ответ дляПідмітайло
якщо б я там не була, то може також так би думала. Бо ми взагалі не релігійні)
Гола з конопель• 05 июля 2025
Якщо б дозволяли фінанси, то з перелічених Вами саме в Україні вибрала б УКУ. Вчиться там син знайомої, дуже задоволений. Ще розглянула б закордонний ВУЗ.
Конфиденциальность• 05 июля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Автор, приведу пример из жизни. Один мой одноклассник кое-как закончил Одесскую юрку (киваловскую). Второй с отличием закончил Харьковский универ. Первый работает на жирном месте с откатами и взятках, второй просто юрисконсульт на частном предприятии. Мораль: ВУЗ не играет роли, играют роль связи родителей или хватка самого выпускника.
И отсутствие морали))
Психологічка• 05 июля 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Вы ещё не поняли, что неважно какой ВУЗ?
Они все на одно лицо…буль то Могилянка, или частый универ.
Результат одинаковый
Та ну не
Психологічка• 05 июля 2025
Ответ дляСпасу мир
Ну лично мое мнение только не могилянка
Пафоса много,а толку мало
Много толку. Формируется норм окружение
Психологічка• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
ні у мене, ні в чоловіка не було впливових батьків і зв´язків. Я навчалась на бюджеті в ненайкращому київському ВУЗі, чоловік в кращому, але за спеціальністю не працює.
На кар´єру не жаліємось.
Проте, я вчилась в дуже гарній гімназії, яка в ті часи ще ’виховувала’ і прививала цінності навчання, освіти, саморозвитку. Ось це і сформувало моє прагнення поглиблювати свої знання, професійно зростати, і навіть не найкращий ВУЗ це не зіпсував)
Тому я вважаю, що якісна освіта важлива і багато на що впливає. Це певне культурне середовище, і бажано, щоб воно відповідало певним цінностям. В УКУ це є, в інших - поки не маю досвіду. Тому і створила опитування.
На кар´єру не жаліємось.
Не там ви створили це опитування. Тут більшість не в курсі що то за звір такий - УКУ. Гляньте відповіді. Більшість знають Шеву, то й голосують)))
Мотористка
• 05 июля 2025
Ответ дляПсихологічка
та норм)
Він ще ще відносно новий, на відміну від Шеви, Могилянки, КПІ.
Сердючка• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
Подруга закончила универ в Канаде, экономическая специальность, работала по специальности, 3 года назад сократили и с тех пор ищет, и так и не нашла. Уже почти смирилась, что и не найдет.
В чем преимущество?
У мужа перед войной было предложение о работе в Швейцарии, з/п безусловно выше, но с учетом цен и необходимости аренды, особо в качестве жизни мы бы не выиграли. Если бы не война.
В чем преимущество?
То, что на ее резюме посмотрят с большей вероятностью, чем на на диплом человека украинского вуза)
Молчим уже про момент нетворкинга
Мотористка
• 05 июля 2025
Ответ дляСердючка
Молчим уже про момент нетворкинга
Не все мечтают о загранице, представляете? До войны мы в любой момент могли переехать в Европу или США. И вообще не хочу я быть наемным работником, чтобы смотрели в мое резюме). И я уже на пути к этому. И этого своим детям желаю.
Поэтому мне важнее то, что у них останется в голове по окончанию ВУЗа, а не какой это будет диплом. Если на момент поступления качество обучения окажется выше где-то за границей, и мы сможем это оплатить, значит будет заграница. Но не из-за диплома!
Просто каралева• 05 июля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
В УКУ є підземні аудиторії ще з початку війни
І навчання очне з 2022 року
В Полтаве тоже очно с 2022 року.
это не достижение
Сердючка• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
В голове останутся те знания, которые будут использоваться в работе.
Чего тогда во время войны не переехали, если у вас все так просто?
Леплю из пластилина• 05 июля 2025
Ответ дляБоХатая
Большего бреда не читала. Тогда и Гарвард одинаков с Бердянским педагогическим.
Перераховані виші дійсно приблизно одинакові. До чого тут гарвард і ПТУ
СирОжино пирОжино• 05 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
В Полтаве тоже очно с 2022 року.
это не достижение
А де я писала ’что это достижение’ ?
Нехай вступають в Полтаву
Леплю из пластилина• 05 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
+1, украинские ВУЗы это не о качестве обучения( Мюнхенский технический университет выбрала бы для ребенка, вот это уровень.
Р.S. Если из худшего лучшее в Украине, то КПИ (в списке автора его нет)
Ой, ні. Хоча там хоч безкоштовно, але нервів зжеруть на мільйон
Мотористка
• 05 июля 2025
Ответ дляСердючка
подумайте сами, почему не переехали во время войны. Переехать не просто было, а возможно. А жить за границей эмигрантом - вот это действительно непросто, не говоря уже о беженстве.
Леплю из пластилина• 05 июля 2025
Ответ дляПатриоточка
Ну…) ви так відразу відповіли, що потягне будь який))) в УКУ на контракт бали вищі ніж і інших на бюджет))) 190+ УКУ був в 2019, не думаю що зараз якась інша картина. Туда йдуть вже ті, хто знає що таке саморозвиток які в школі ведуть активне наукове і суспільне життя. Там цьому не вчать, а створюють умови для розвитку
Знаєте, та ну на... Як на мене, якщо вже не пиво пити і з друзями тусити між сесіями під час ’студентського життя’, то за саморозвиток мають платити мені, а не я. Ну які там прям ексклюзивні знання можуть дати в тому універі, щоб аж так ним цінитись?
Трусиковед• 05 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
В Полтаве тоже очно с 2022 року.
это не достижение
Безпековий стан в Полтаві, а особливо останнім часом, та у Львові це все ж дуже різні речі.
Леплю из пластилина• 05 июля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Сам диплом нікому не потрібен, потрібні знання і досвід, які без диплому ви ніколи не матимете !
Нда? То-то наші інженери, лікарі та всілякі інші ’необхідні спеціалісти’ по кілька років на побігеньках, доки не підтвердять той ’непотрібний диплом’. Дипломи українських ВУЗів не визнається у світі. Далі можна з цим робити, що заманеться, реальність не зміниться, як не стрибай.
Трусиковед• 05 июля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Це ’камерний універсиет’ де не тільки дають знання, а ще й відносяться з повагою до свої студентів, виховують особистість і культуру, знають їх, зовсім інша атмосфера. Ну приміром КПІ одна група це 180-350 студентів, які навчаються вже 6-й рік онлайн, УКУ здається група 30 дітей, які щодня працюють поряд, в команді.
Леплю из пластилина• 05 июля 2025
Ответ дляМотористка
так, але там навіть американців з їхніми грандами лише близько 12%. Більшість - китайці, індуси. Інші не тягнуть математику.
Інші мають інші напрямки, і чхати хотіли на той технологічний з майбутньою зарплатою середньою і нижче середньої (для американців). Вони собі і легшу роботу на такі гроші знайдуть