Мотористка• 05 июля 2025

Який ВУЗ ви б обрали?

Як на вашу думку, який український ВУЗ має вищу якість навчання? Що б ви обрали?
Результат:
вже голосів: 246
103 (41.87%) КНУ ім. Т. Шевченка
85 (34.55%) Києво-Могилянська академія
45 (18.29%) УКУ
13 (5.28%) Київська школа економіки
Трусиковед• 05 июля 2025
Автор, а що дитина ваша обирає? УКУ і KSE проводять дні відкритих дверей, в УКУ навіть є можливість типу один учбовий тестовий день провести, як мінімум якась уява буде. Про КНУ повторюся, їх факультет, той що на Голосієво (на КПІ взагалі не варто розглядати) вже не одноразово страждав від прильотів, математична база там хороша але я б сказала що дуже потребує осучаснення програм, англійська не має переспектив ( а в УКУ здається з 2-го курсу навчання англомовне), він не конкурент УКУ. В Могилянці у сина однокласниця на ІТ - задоволена навчанням.
Леплю из пластилина• 06 июля 2025
Ответ дляМотористка
Не все мечтают о загранице, представляете? До войны мы в любой момент могли переехать в Европу или США. И вообще не хочу я быть наемным работником, чтобы смотрели в мое резюме). И я уже на пути к этому. И этого своим детям желаю.
Поэтому мне важнее то, что у них останется в голове по окончанию ВУЗа, а не какой это будет диплом. Если на момент поступления качество обучения окажется выше где-то за границей, и мы сможем это оплатить, значит будет заграница. Но не из-за диплома!
Ой, скільки пафосу) ну нічого, сьорбнете ’бізнесу’, тоді відпишетесь)))
Леплю из пластилина• 06 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
Це ’камерний універсиет’ де не тільки дають знання, а ще й відносяться з повагою до свої студентів, виховують особистість і культуру, знають їх, зовсім інша атмосфера. Ну приміром КПІ одна група це 180-350 студентів, які навчаються вже 6-й рік онлайн, УКУ здається група 30 дітей, які щодня працюють поряд, в команді.
З 18 рочків? Виховують???? Як на мене, все вже має бути виховано, псевдонаука психологія зі мною, кажись, згідна.
Пупуговка• 06 июля 2025
Ответ дляПуки-куки
Так куда стремиться? В прокуратуру, беб , набу , сбу, назк без родственных связей не возьмут. Так же и кадровые военные сынков подтягивают. И да в Украине при Зе коррупция выросла в геометрической прогрессии.
Звідки ці стереотипи про синів кадрових військових? Родич вже комбриг без протекції зверху, першій в родині військовий. Зараз, щоб в ЗСУ кар´єрного зростати, треба мати бажання і освіту
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
я так разумію ви вже достатньо насьорбались?
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
дякую! Так, звісно билжче до вступу, будемо розгялдати варіанти, і з врахуванням війни також, на жаль(
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
буду вдячна, якщо поділитесь, в якому ВУЗі ви вже довихована навчалась))
Будемо оминати його)
Леплю из пластилина• 06 июля 2025
Ответ дляМотористка
Будемо оминати його)
КПІ. Щиро рекомендую оминати. Рівень непоганий, але ’камерність’ вам не підійде, ставлення до студентів жахливе (як у більшості великих ВУЗів)
Леплю из пластилина• 06 июля 2025
Ответ дляМотористка
Навіть не починала. Батькам подобається, рано чи пізно і мені доведеться, шкода їх здобутків. Але доки можна нормально пожити ’в наймах’ - моє саме те.
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Кожному своє, я в своєму ’бізнесі’, роблю те ж саме, що і в наймі, тільки ще за більші гроші. Це не бізнес, а скоріше приватна практика. Але поки не можу відмовитись від найму, бо вона дає стабільність.
Думаю, ще все попереду.

Донька моєї колеги має якраз європейський диплом, вона класний програміст, працювала в Гугл, Єпам, Глобал Лоджік. Зараз вона в Європі не може знайти роботу. Ті посади, на які б вона могла погодитись - її не беруть, бо вона оверкваліфайд, інших немає.
Немає в мне ніякого пієтету перед власне дипломами.
Флюорография гуся• 06 июля 2025
Ответ дляМотористка
дуже дякую! Я насправді також сумніваюсь з приводу наванатження, син здібний, легко все схоплює, але ледачий(( йому все лекко дається, то він і не париться. Але трохи складність збільшується і він ’та все, не дуже і хотілось’, потім збирається-розбирається і вирішує.
Але не є таким старанним, в´їдливим учнем. Я такою була, а він зовсім інший, він як чоловік - розслаблений, ні так ні))
Схоже на мою
Теж визначитися не може
Все не то
Вчиться гарно мови даються
Але не хоче напружуватися
Вступить куди вступить
Бо я у свій час все на 12
Вступила в КНУ Шевченка
Все життя одні вимоги до себе і що
Ну пишу зараз кандидатську але втомилася я пахати
Шкідлива молекула• 06 июля 2025
Почитаю
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Схоже на мою
Теж визначитися не може
Все не то
Вчиться гарно мови даються
Але не хоче напружуватися
Вступить куди вступить
Бо я у свій час все на 12
Вступила в КНУ Шевченка
Все життя одні вимоги до себе і що
ой розумію вас, я покинула аспірантуру в 23 роки( вірніше - я її відклала на потім. Але зараз мені вже 40 і я розумію, що я цей шлях вже не здолаю(
Не знаю, як цих дітей розворушити. У них все є, тому вони трохи пофігісти. Оцінки не важливі, ’вчу, що мені цікаво’.
Добре, якщо тим, що подобається він зможе заробляти)
Флюорография гуся• 06 июля 2025
Ответ дляМотористка
Думаю, ще все попереду.

Автор, напишите потім на чому зупинилися? Мені ваш підхід імпонує
Теж маю неоф і офіційну частину праці
То першої для мене зараз багато бенефітс
Головне я керую своїм часом і можу приділити час дітям (в умовах ВС я з ними частіше буваю)
Тому ви праві тут
Ну і дохід за той час у 1 вар переважає
Флюорография гуся• 06 июля 2025
Ще можу вам написати таке
Знаю викладачів з УКУ і в знайомих діти там
То мабуть потрібно бути фанатом навчання
У куми син в КНУ на програмуванні (подобається)
Обрали між КПі (відлякали старі методи) і КНУ
Я закінчила КНУ (слабкий як на мене був після спец фізмат ліцею), але то давно було 18 р тому
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Теж маю неоф і офіційну частину праці
Тому ви праві тут
Ну і дохід за той час у 1 вар переважає
Він не в цьому році вступає, тому будемо прицільно дивитись вже в наступному. Але я за те, щоб обирати спеціальність і майбутню роботу таку, яку потім можна перевести в приватну практику.
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Ще можу вам написати таке
оце ж і є нашими з чоловіком найбільшим сумнівом( я не хвилююсь, чи він потягне програму інтелектуально, впевнена, що так. Але я не впевнена, чи буде він багато і наполегливо вчитись(
А в УКУ тільки так можна.
Леплю из пластилина• 06 июля 2025
Так у вас ’лайт версія’. От коли підуть наймані працівники... Хоча комусь може і подобається, я зараз просто хочу нормально жити, бачити родину, як діти ростуть, а не ото все, що ’бізнес’, хоча батько теж не розуміє. А я ’двері закрила’ і голова не болить, навіть пішла на пониження, щоб не смикали зайвий раз. Грошей завжди на щось не вистачатиме, а життя йде.
Дипломи... А що дипломи? Краще мати, ніж не мати, але вчитись -працювати за тебе ніхто не буде. А необхідну базу дадуть в будь якому хорошому вузі, так що я б швидше орієнтувалась на те, яка ’камерність’ підходить дитині.
Ну і щодо європейських дипломів і практик. Тобто ви зараз мені хочете сказати, що якщо ваша знайома зі своїм досвідом і ’дипломом’ приїде до України, то не знайде тут роботу? Ну серйозно? Прям зовсім ніяк? Та вона з цим резюме тут далі перших дверей не пройде)))
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
а мені не треба велика компанія зі штатом найманих працівників. У мене інтелектуальна робота, мені достатньо тих людей, які мені допоможуть з організацією певних процесів. Зараз я це сама роблю, бо роботи небагато.

Звісно жоден ВУЗ нічого не гарантує, але якщо є можливість обирати, то чому б ні. На що саме я опираюсь в виборі, я написала.

Не зрозуміла про перші двері? Вона і працювала в Україні. Чи зараз би знайшла роботу саме в Україні? Не знаю. Але в Європі поки з цим складно, і питання взагалі не в дипломі, який у неї є.
Сердючка• 06 июля 2025
Ответ дляМотористка
подумайте сами, почему не переехали во время войны. Переехать не просто было, а возможно. А жить за границей эмигрантом - вот это действительно непросто, не говоря уже о беженстве.
Ну так, чем тогда тезис про то, что не украинский диплом многое упрощает вам не угодил?)
Сами же его этим комментарием и подтвердили
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляСердючка
ничего не поняла, но ладно)
Екатерина27• 06 июля 2025
Если бы мой сын оставался в Украине, поступал бы однозначно в KSE.
автор Мотористка • 06 июля 2025
Ответ дляЕкатерина27
А почему такой выбор?
Екатерина27• 08 июля 2025
Ответ дляМотористка
А почему такой выбор?
Потому что это максимально прикладной вуз. ВУЗ, где учатся на по скучным книжкам и лекциям преподов-теоретиков, а на практике. Практически все студенты со 2 курса начинают подрабатывать ( по специальности, а не в Маке, хотя и против Мака я ничего не имею). Преподы практически в полном составе это представители бизнеса, плюс к этому к ним приходят читать лекции и проводить вокршопы приглашенные лекторы ( они же главы компаний, топ-менеджмент ведущих консалтинговых, юридических, финтех и прочих компаний, руководители банков и крупных страховых компаний). Я уже не говорю про сам кампус, который даже с сравнение нельзя ставить с гос вузами.