Бабця в мештах• 05 июля 2025

от нахіба - це зараз вкрай потрібно? Киів

у дворі багатоповерхівок газонокосаркою косити траву під вікнами, коли після атак шахідів кожен звук сприймаєш болісно - може я чогось не розумію
Полуничка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
розумні усі такі, зекономлені кошти можна перенаправити у інше русло, на озброєння і тд наприклад, скільки чоловіків військово непридатних вештаються без діла - то нехай косять вручну
Ну ви такі речі говорите. Приплели все до купи. Які кошти зекономлені? Таке щось
автор Бабця в мештах • 05 июля 2025
Ответ дляПік Антна
Так, це норм, 12 година, всім дали поспати, коситу траву це важливо. Може і сміття не вивозити? Це також голосно.
про відмивання грошей не чули, ні? тоді поясніть навіщо поливати асфальт зимою?
Леди_в_ночи• 05 июля 2025
Ответ дляПолуничка
ага. и непридатни. они ж непридатни просто так. ну, подумаешь, клапан там, или астма, или инвалид. автору спать надо в 12 дня
Kalips0• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
ні, але ж є альтернатива
Взяли в руки и пошли покосили все, чтоб работы электрокосой не досталось работникам
долой_лама• 05 июля 2025
Бо буде сіно жовте стирчати, в зріст людини, попереду спека. А потім якийсь дибіл його ще й підпалить. Гарно ж буде?
Однозначная• 05 июля 2025
Ответ дляРедисочка
Тепер не косити поки війна не закінчиться?
А напевно не дуже розумієте,що таке постійний обстріл шахедами по 4 години поспіль?
автор Бабця в мештах • 05 июля 2025
Ответ дляПросто звязда
І подякуйте, що вам менше алергену потрапить в організм
з алергіею якось впораюся і без цього косіння, чому в европі проти скошування не замислювалися?
Пік Антна• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Яке відмивання? Скошеною травою? Може це банальне утримання прибудинкової території?
Хто асфальт поливає, не бачила..
автор Бабця в мештах • 05 июля 2025
Ответ дляПолуничка
пост 32
автор Бабця в мештах • 05 июля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
не судіть по собі - я прокидаюсь о 5 ранку
Леди_в_ночи• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
я в пол пятого, и что?
автор Бабця в мештах • 05 июля 2025
Ответ дляПік Антна
Хто асфальт поливає, не бачила..
а я бачила
автор Бабця в мештах • 05 июля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
я в пол пятого, и что?
Удалено администрацией...
Леди_в_ночи• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Удалено администрацией...
свои включите. да, может мешать в 7 утра в выходной. в 12, когда масса доп шумов - ее и не слышно.
Аноним Советчик• 05 июля 2025
А мусоровози вас не напрягають Може ну їх?
sur_sur• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
ні, але ж є альтернатива
Долучайтеся.
sur_sur• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
до появи бензинових чи які там вони, якось справлялися
А ще колись без підгузків і прокладок обходилися, ви і зараз так?
Почемучечка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
ні, але ж є альтернатива
Вы сами-то косить умеете?
А я кумедна• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
вихідний у багатьох не знали?
А у многих рабочий, тоже не знали?
Я натуралка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
ні, але ж є альтернатива
то беріть в руки і косіть. Ви взагалі в курсі, що такою косою можна косити тільки на рівних сінокосах?
МояХатаЗкраю• 05 июля 2025
Ответ дляПарова машина
В первую очередь важно ощущение нормальной жизни , это я вам говорю как харьковчанка. Если всего этого не будет ( косилок, детей, мотоциклов и т д) вот тогда вы поймёте что капец и начнёте сходить с ума
Ви прааі на всі 200%. Я згадала як раділа коли почула звук сміттєвоза під вікнами через декілька днів після початку повномасштабної. А до цього він мене дуже дратував. Ці звуки з мирного життя виявилися наче бальзам на психіку
Я натуралка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
якось бачила прям ’зграю’ косарів один за одним йшли десь 5 чоловік - навіщо?
вам нема до чого домахатись? чи голосно йшли і царицю потривожили серед будня-полудня?
Я натуралка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
я алергік і що?
а з постів симптоми зовсім іншої хвороби проглядаються....
ВундерКИНГ• 05 июля 2025
Тю автор , в нас сусід ввімкнув сьогодні зранку трамбувальну машину типу такий маленькийтрамбувальний трактор , Ну реакція в мене була така , бігти в чому сижу дивитись що там 🫣, питає що злякались я не подумав 😂, І ду в зату і дум якого дідька я бігла на вулицю ? Руками ловит. Як що
Я натуралка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
тріль чи що?
Триндичіха Байрактар• 05 июля 2025
Ответ дляМастер Пис
Тоже бесит, может людям хоть вздремнуть надо с утра
Я тоже не могу нормально сексом с мужем заняться из-за этих шахедов.
Я натуралка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
не хвилюйтесь я працюю фізично
фігово і мало працюєте, якщо такі бздури тут пишете, а косарка опівдні вас нервує
Я натуралка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
проти якого скошування в Європі?
Я натуралка• 05 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
а я бачила
може то галюни були?
Я натуралка• 05 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
іроди