Козяка-маляка• 05 июля 2025
Пердун на завтрак. А что у вас?
У меня салат пердун на завтрак сегодня. А что у вас?
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 июля 2025
У нас такое слово считается грубым и не произносится вслух. Тем более за завтраком.
Мусик Пусик• 05 июля 2025
І назва ваша і фото не викликають захоплення. В мене були млинці з сиром, сметаною та полуничним пюре, трав´яний чай.
когдадеЦкие• 05 июля 2025
Для мене салат пердун це зелена цибуля з яйцями і майонезом. Дуже люблю його. Але не пучить. Від редиски є таке😂
Козяка-маляка
• 05 июля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А мы не произносим. Тихооонечко едим😉
Вподобайден• 05 июля 2025
Ответ дляКозяка-маляка
А мы не произносим. Тихооонечко едим😉
Тихооонечко едим - тихооооонечко пердим 🤣
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 июля 2025
Ответ дляКозяка-маляка
А мы не произносим. Тихооонечко едим😉
Ага, только пишем на общественном форуме. 🤮
Козяка-маляка
• 05 июля 2025
Ответ дляВподобайден
Ага😂
Идууу--уууу блин• 05 июля 2025
Зліт білопальтових адептів секти авакадкі і рибкі , які ніколи не перліт і не сруть,оголошено відкритим.
Козяка-маляка
• 05 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Это точно ☝️вы подметили)
ГейТуда• 05 июля 2025
До мене вчора в 11 ночі нарешті доїхала моя молочниця з замовленням.
Тому на сніданок був свіжий кисломолочний невіяний сир з свіжесенькими вершками та свіжим конфітюром з дачної смородини, і шматок чудової соленої бринзи.
Неновая почта• 05 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Медівник. Це вже другий сніданок😋
блин...мм, приятного вам!! скушайте кусочек за меня... мне с 16 июня нельзя сладкого от слова совсем((( (предсахарный диабет). Как я люблю... наполеон...
Козяка-маляка
• 05 июля 2025
Ответ дляВадим28
Чи можна кормити дитину на завтра чіпсами? Дитині 3 місяці
Я свою вместо грудного молока с рождения кормила👍
Козяка-маляка
• 05 июля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Який же це пердун без гороха
Думаете стОит добавить? У меня есть
Мусик Пусик• 05 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ні. Це елементарна неповага до себе - називати хрючевом те, що кладеться до рота й наповнює тебе енергією. Салат звичайний, а от сприйняття досить дивне, ну а фотка просто не вдала, наче воно вже зі шлунку повернулося.
Козяка-маляка
• 05 июля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
После такого названия и завтракать не захочется
Это для тех, кто не успел похудеть к лету
Золота орда• 05 июля 2025
Ответ дляВадим28
Пусть еще и пивом запивает. Только никому
Гопница-Советчица• 05 июля 2025
Ответ дляВадим28
Якщо з пивком, то можна
Пускаю бісики• 05 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Медівник. Це вже другий сніданок😋
Я тоже хочу! Умею делать, но для себя одной как-то неохота делать
Галя із Дарниці• 05 июля 2025
Роли.
Донька вирішила вчора собі замовити, ну і на мене з чоловіком також... Не знаю що вона там думала про наші об´єми порцій, але я ввечері наїлася, поснідала гарно ними ж і ще залишилося. Багато замовила )))
Але дуже смачно!
когдадеЦкие• 05 июля 2025
Ответ дляПускаю бісики
Для себе теж не пекла б. А так синуля 2 тижні в таборі був, спекла для нього🥰 Це його улюблений тортик