Козяка-маляка• 05 июля 2025
Пердун на завтрак. А что у вас?
У меня салат пердун на завтрак сегодня. А что у вас?
Гопница-Советчица• 05 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Роли.
Донька вирішила вчора собі замовити, ну і на мене з чоловіком також... Не знаю що вона там думала про наші об´єми порцій, але я ввечері наїлася, поснідала гарно ними ж і ще залишилося. Багато замовила )))
Але дуже смачно!
Де замовляла?
Галя із Дарниці• 05 июля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Де замовляла?
Це в нас місцеве щось... Осама суші
Инста_Богиня• 05 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Зліт білопальтових адептів секти авакадкі і рибкі , які ніколи не перліт і не сруть,оголошено відкритим.
У нормальних людей такі речі робляться в туалеті, а не іменуються назвами салатів
Правильно_Валерчик• 05 июля 2025
Ответ дляkissulichka
Фууууууу че за слово такое грубое???
А от и принцессы в кедах с 2007 к нам вернулись. Чем нынче завтракают неформалы?
Козяка-маляка
• 05 июля 2025
Ответ дляИнста_Богиня
А где вы на советчице видели нормальных?😂
Инста_Богиня• 05 июля 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Так, дійсно, щось я не врахувала цей момент))
kissulichka• 05 июля 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Авакадо и рыба
Капитошечка• 05 июля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У нас такое слово считается грубым и не произносится вслух. Тем более за завтраком.
бозимой, какие мы нежные
зовите его фарт салад и будет всем спокойно
Правильно_Валерчик• 05 июля 2025
Ответ дляkissulichka
Авакадо и рыба
++ у нас салат с авокадо и огурцом а рыба уплыла )))
когдадеЦкие• 05 июля 2025
Ответ дляНеновая почта
блин...мм, приятного вам!! скушайте кусочек за меня... мне с 16 июня нельзя сладкого от слова совсем((( (предсахарный диабет). Как я люблю... наполеон...
Дякую ❤️
Вам здоровʼя🙏
Правильно_Валерчик• 05 июля 2025
Ответ дляКапитошечка
бозимой, какие мы нежные
фарту масти оливье
когдадеЦкие• 05 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Це в нас місцеве щось... Осама суші
Ми Осама теж любимо
Капитошечка• 05 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
что вам так те авокадки и рыбки поперек жизни встали
Замріяна• 05 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
А были же нормальные времена, когда было достойное общение
Разогнали
Эх
Разогнали
Эх
Гидроусилитель руля• 05 июля 2025
Ответ дляГейТуда
До мене вчора в 11 ночі нарешті доїхала моя молочниця з замовленням.
Тому на сніданок був свіжий кисломолочний невіяний сир з свіжесенькими вершками та свіжим конфітюром з дачної смородини, і шматок чудової соленої бринзи.
Невіяний сир - це як?
Мудрецыха мира• 05 июля 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Это точно ☝️вы подметили)
Ну, так вы именно для такой реакции и для таких комментариев и открывали тему с таким названием.
Потому что, в тему «У меня на завтрак салат с редиской» никто бы не зашел.
Поэтому в ход пошел пердун.
Мудрецыха мира• 05 июля 2025
Ответ дляНеновая почта
Нет такого диагноза.
Сладкое можно и с диабетом первого, и с диабетом второго типа. Главное - какое сладкое, когда и в каком количестве.
Диагноз «преддиабет» - коммерческий. И ставится он для того, чтобы получить рецепт на мунджаро, саксенду и все аля оземпиковые препараты.
Козяка-маляка
• 05 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Поэтому в ход пошел пердун.
Ну конечно! Мне же за каждый коммент в теме доплачивают! Блин, как вы меня раскусили?😳
ГейТуда• 05 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Невіяний сир - це як?
З цільного невіяного молока.
Зазвичай молоко пропускають через сепаратор, відділяють вершки, і вже з цього молока (віяного) роблять сир, він виходить меншої жирності, ніж з цільного молока.
Повітруля• 05 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
У меня были сырники. Сейчас сижу на толчке. Читаю вашу тему
’Сижу на краю унитаза, как горный орёл на вершине Кавказа’
Гидроусилитель руля• 05 июля 2025
Ответ дляГейТуда
З цільного невіяного молока.
Гугл-перекладач, зрозуміло.
Українською молоко збиране або незбиране
Віяне - це про борошно і сухі продукти
ГейТуда• 05 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Гугл-перекладач, зрозуміло.
Віяне - це про борошно і сухі продукти
Не гугл перекладач.
На Півдні України так завжди казали, я від бабці про віяне і невіяне молоко з дитинства чула.
Цікаво, коли ви від жителів західних областей чуєте ’бараболя’ замість ’картопля’ або ’банєк’ замість ’каструля’, то теж вважаєте, що вони через гугл-перекладач спілкуються?
І ще - ’збиране’ молоко, як і ’збиранка’ (сметана) - це інше.
Сепаратором же саме відвіюють молоко, як центрифугою, відділяючи жирну фракцію (вершки).
Повітруля• 05 июля 2025
Ответ дляГейТуда
Не гугл перекладач.
Шах і мат до посту 55
Гидроусилитель руля• 05 июля 2025
Ответ дляГейТуда
Не гугл перекладач.
До бараболі і баняка (через Я на ЗУ) питань нема. А про віяне ніколи не чула і в літературі не зустрічала.
А чим, по вашому, збиране роблять? Тим же самим сепаратором
ГейТуда• 05 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене мама з Тернопільщини, так що точно знаю, що банЄк.
Якщо ви чогось не чули, це не значить, що цього не існує чи воно неправильне.
А збиранка тому так і називається, що її з поверхні молока збирають.
Раніше молоко в глечиках ставили в холодну комору, воно кисло, потім з поверхні збирали сметану (збиранку), а з квасного молока робили сир та сироватку, або просто пили.
Саме від цього процесу і пішли назви ’збиране’ і ’незбиране’.
ГейТуда• 05 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля