Пургену мне• 05 июля 2025
Восковая депиляция
Купила недавно воскоплав, попробовала вырывать волосы, на подмышках получилось но нужно проходить пару раз, выходят сложно, зона бикини вообще невыносимо. Возможно нужно изменить воск? Прошу совета
Пургену мне
• 05 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Почему не хотите пойти на лазер?
Думала над этим, но насмотрелась видео о том что на бикини опасно
Вкаблучках• 05 июля 2025
Когда-то давно использовала дли зоны бикини плёночный воск, для ног - в кассетах.
ПлакалаВАвто• 05 июля 2025
Можливо треба змінити техніку відриву. На все повинна бути набита рука. Я тривалий час сама собі робила ноги повністю та бікіні. Пахви не можу, незручно сама собі і боляче, навіть коли майстер робила. Хоча в мене під пахвами волос небагато, але ні, не воском точно
Бікіні краще плівковим воском, а не тим що стрічкою покривається
І так, є різні воски різних виробників. Мені категорично не підходив той, що для жорсткого волосся
ПлакалаВАвто• 05 июля 2025
Ответ дляВкаблучках
Так, я теж з досвідом прийшла до цього
ПлакалаВАвто• 05 июля 2025
Ответ дляНеГолосую
Шугаринг сейчас дорого ?
В будь-якому варіанті вдома самостійно набагато дешевше, навіть з урахуванням придбання воскоплава
Винник• 05 июля 2025
я коли перші рази сама собі робила, то в мене прямо кровопідтьоки змішані з синяками на пахвах були, але нічого зараз руку набила, майже без синяків.
у мене теплий воск від Veet, шо зручно змивається теплою водою, не треба спеціальних масел
Винник• 05 июля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Так, я теж з досвідом прийшла до цього
якийсь конкретний можете порадити?
Единорог_помог• 05 июля 2025
Авторе, звернуться до майстра і вам поставлять руку. Я багато років тому проходила курс віск для себе, і там всьому навчили: які воски обрати, які воскоплави, яку косметику до та після, як це все чистити та дезінфікуватм, поставили руку, показали карколомні пози для глибокого бікіні та інше. Це ідеально
Единорог_помог• 05 июля 2025
Ответ дляВинник
Бо ви недостатньо натягували шкіру та робили ривок вгору, а не паралельно