Викасикрет• 05 июля 2025

Чули про скандал з фальсифікатом в Aromateque?

На цьому форумі купа було усяких тем пов´язаних з питанням "на якому сайті/в якому магазині можна купити оригінал?" Бачила, як і купу відгуків про фальсифікат на різних сайтах, так і людей, що їх захищали. Ще колись я сама, наприклад, захищала Мейкап.юа доки мені дуже явна підробка саме звідти не прийшла (сама упаковка була не норм, кришка не закривалась, як має бути). Відтоді зареклась купувати якісь дорогі парфуми в Україні. А про Ароматек чула багато відгуків, що наче там справжні, але як бачимо, все ж таки краще парфуми дійсно привезти з закордонної відпустки. Ну або ще надія на такі сайти, як Нотіно чи Косібелла, може хоч там норм (бо це не укр власники)
СкумбріяП8• 05 июля 2025
такой скандал что я аж не слышала
Галябалована• 05 июля 2025
Не слышала, но я знаю кто ввозит в Украине парфюмерию и знаю что там нет оригиналов.
Заліковий троль• 05 июля 2025
Я не слышала , но , я давно из секты «в Украине оригиналов нет» , поэтому и не интересуюсь . Вообще ничего уходового в укр. не покупаю
Жинси на дитину• 05 июля 2025
Иногда хорошо начинают, прикармливают, а потом делают шо хотят. Мутят по жесткому. Тк люди мало вникают опираясь на рекламу а не на ощущения.
Это вообще свойственно парфбизнесу и боизким к нему сферам. Кремы, дезы,шампуни также
Слобожаночка• 05 июля 2025
Это не скандал, это на быдло- канале Джокер вбросили инфу. Здесь не более чем отжимание бизнеса, а вы ведетесь
Без образів• 05 июля 2025
Ответ дляГалябалована
Согласна в Украине вообще нет ничего оригинального , один сплошной АлиЭкспресс
Лгин• 05 июля 2025
На Нотіно купа підробок. Я читала відгуки на французькому Нотіно - скаржаться на підробки парфумів, чого нема на сайті Сефори чи Носібе, наприклад.
Бритоножка• 05 июля 2025
Ответ дляЛгин
Подтверждаю за Нотино. Купила духи, к счастью недорогие, а приехала дикая подделка, которую даже ради приличия не постарались подделать)
Ух яка ж Я• 05 июля 2025
Це Єрмак віджимає бізнес. Зелена пліснява
автор Викасикрет • 05 июля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ну а нащо йому це зараз здалось? А не кілька років тому, наприклад? Просто я більше повірю в те, що там дійсно була паль. Тому що чесно кажучи, є набагато прибутковіші бізнеси для ’віджати’, ніж оцей.
Галябалована• 06 июля 2025
Ответ дляЛгин
Мейкап, Нотино и подобные магазины не продают оригиналы, они продают лицензионные копии.
Лгин• 06 июля 2025
Ответ дляГалябалована
Яка ’ліцензійна копія’? Вперше чую. Той же Нотіно продає продукцію як оригінальну, я взагалі не уявляю про які ’копії’ в говорите під тією ж назвою і маркою? Це звичайний контрафакт . І купа відгуків на Нотіно по придбаній підробці. По декоративній косметиці наче не грішать, а ось по парфумам на жаль, так.
Галябалована• 06 июля 2025
Ответ дляЛгин
Лицензионная копия производится с разрешения правообладателя, поэтому подобные магазины и утверждают, что у них оригинал. Но формула не полностью копирует оригинал, отсюда и цена.
LilitO• 07 июля 2025
Боже, дівчата, ну не ведіться на це все! Ми усі вчили хімію в школі, аромат може і буде відрізнятися в кожній банці!!! І це нормально
Те що не стійкий, чи пахне не так - це нормально. Якщо дорогі компоненти - то це взагалі часто так. Якщо цікаво, є безліч зараз парфумерних шкіл, де дають бази хімії і можна повчитися створенню ароматів самостійно.
А з приводу підробок, оце що ви пишете, що в нас всюди підробки: це не правда, якби так було, конкуренти б вже позакривали одне одного.
Як це працює: в кожній країні (не повірите, навіть в Україні) ви можете перевірити парфум на оригінальність здавши в його в державну організацію захисту споживачів, де вам зроблять експертизу, звʼяжуться з офіційним представником , перевірять склад і видадуть документи, підробку ви купили, чи оригінал. Ця процедура працює і інколи так навіть ловлять всяких пром продавців, які паль за оригінал видають. А тепер уявіть, якби Ароматека продавала паль: в неї є достатньо конкурентів, які можуть взяти бутилочку і віддати на експертизу, но чомусь цього ніхто досі не зробив! Всі тільки язиками тріпають про те, що не стійкий парфум і банка відрізняється, но доказу жодного.
А взагалі я буду тільки рада, якщо в ароматеці буде менше покупців, тоді зменшать ціни і ліміти буде легше взяти)))

Не читайте нерозумних людей, перевіряйте інформацію і пахніть гарно! Всім чудового дня!