Тра Ля Ля• 06 июля 2025

Півроку до НР, скільки грошей плануєте відкласти за цей час?

Хочу 1000$, але з такими цінами, боюсь мій план наламається.😟
Ду да ду да ду• 06 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Я відповіла за салюти. Чого накинулись?
Якби прилітало, то Ви б тут не розповідали про салюти в концтаборі і раділи б тиші
автор Тра Ля Ля • 06 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Автор, причём заначка и Новый год?
Вы какая-то волшебная
Господи, під новий рік підводять підсумки року, от мій підсумок відкласти 1000$ хоча б, що ж ви такі тугі?????!!!!!!
Ду да ду да ду• 06 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Судячи зі коментарів, то тупі тут не ми. А та, хто не зміг лаконічно донести свою думку.
Проня_Прокоповна• 06 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Так вы по человечески напишите это…тут 20 человек ответило и никто этого не понял.
Все подумали, что вы решили с июля копить штуку баксов чтобы обожраться в новогоднюю ночь!
Ничего себе аппетиты!
Паспортний стіл• 06 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
У меня во время воздушной тревоги когда она воет, собаки под домом бездомные так воют и плачут…каждый раз
Мне так жалко их.
А ей салютов в концлагере не хватает😡
Я вчора молодшого завозила на тренування, і поруч замовила каву, яку сама забрала у баристи. І я з необережності гупнула тією тарілкою з чашкою об стіл, коли ставила. Попереду мене спиною до мене сидів молодесенький військовий за столиком, то він аж здригнув плечима від звуку. Я вибачилась щиро за таке.
Десь так, але...• 06 июля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Чого ти до мене пристала?
Йди куди шла.
Не до тебе зараз. Пиши вище людині яка салюти хотіла. Де я писала що хочу салюти? Я їй відповіла що замість її салютів бенгальські вогні.
Не задовбуй
Проня_Прокоповна• 06 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
И до нового року треба дожить! Ещё!
автор Тра Ля Ля • 06 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ничего себе аппетиты!
Та скільки можна жерти, і так 50% доходу на унітаз йде?!
Ду да ду да ду• 06 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Чого ти до мене пристала?
Йди куди шла.
Не задовбуй
Випийте біфренчику і лягайте спати. Чого так нервуєтесь?
ОдинРазНадетое• 06 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Та той салют в концлагері ще не скоро дозволять. Бенгальські вогні замість салюту.
И правильно. У нас собака убежала перепуганая в новогоднюю ночь, так и не нашли.
А про людей, что пережили обстрелы вообще молчу.
Я_и_моя_собака• 06 июля 2025
какие еще планы? та тут бы дожить до НГ целым и невредимым
Безсовісна кума• 06 июля 2025
Вже до Паски треба відкладать
Пэрисхилтонша• 06 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Так много уходит не потому что много жрут а потому что мало зарабатывают относительно цен. Вот и все
Пэрисхилтонша• 06 июля 2025
И на будущее, автор.
1. Никогда не делитесь ни с кем своими планами, если хотите чтобы они осуществились.
2. Деньги любят тишину
Тепличная• 06 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Так дирок купа, кредитки погасити, борг повернути, в кінці року ще ж авто обслужити (фільтра/масла, перевзути), подарунки теж купити, короче як завжди в 0 вийду.😭
Не масла, а масло, що за авто? Масло замінити недорого можна.
автор Тра Ля Ля • 06 июля 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
И на будущее, автор.
2. Деньги любят тишину
Та ви ж тут мене не зурочите, я вам довіряю
автор Тра Ля Ля • 06 июля 2025
Ответ дляТепличная
На все 5-6к готувати треба.
Тепличная• 06 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
На все 5-6к готувати треба.
Я просто масла продаю, могла б бюджетне порадити.
автор Тра Ля Ля • 06 июля 2025
Ответ дляТепличная
Ааа, та цим чоловік займається, я не заглиблююсь.
Водійка хімарса• 06 июля 2025
Откладываем примерно 1500$ в месяц, наш стандартный темп. Значит до НГ будет + 9 тыс$
Хотя муж скорее всего без работы с осени будет, так что где-то 5000 точно отложим, а остальное под вопросом, посмотрим
annakomasha• 06 июля 2025
на сухари гетьману барыге сыва секта откладывает
ДинамоКит• 06 июля 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Вы, конечно, не работаете)))
Пиши-пропало• 06 июля 2025
сподіваюсь зможемо віддати 430 тис кредиту.
Дайте подуться• 06 июля 2025
Для початку, хотілось би вижити.
Шукаю стакан• 06 июля 2025
Ответ дляВ танке
Ото у людей проблеми. Позаздрити тільки можна.

У нас зараз лунає повітряна тривога. Як ви думаєте, авторко, що я вам відповім.
Цікаво, з якого ви района України, автор.

Країна одна, а як по-різному ми всі себе відчуваємо в ній.
Я из Харькова, планирую отложить ещё 6т до нг . Это свобода сына
В танке• 06 июля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Я також з Харкова.
Меня не звали• 06 июля 2025
Нет планов откладывать пока, наоборот потратили собранное, мы купили дом, то все уходит на ремонт/обустройство. Плюс летим в отпуск.
Шукаю стакан• 06 июля 2025
Ответ дляВ танке
Я також з Харкова.
И что тогда вас удивляет в стремлении отложить? Я стала минималистом, ничего не покупаю , пользуюсь тем, что есть, откладываю по максимуму
А у нас макарошки• 06 июля 2025
Хоча б 5000$. Декілька років тому не повірила б, що опустилася до такого жебрацтва 🤦🏻‍♀️ І це не сарказм і не іронія, якщо що. Раніше я 5000₴ відкладала за 3 місяці.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 июля 2025
Я планую хоча б якісь борги віддати
Буржуї, відкладають вони