Я не в теме• 05 июня в 10:57

Є бухгалтери? Не можу дорахуватись ... надбавки+премія. Допоможіть будь ласка

працюю давно, але з 1 травня змінили розмір надбавки та премії
оклад 17100
з 1 травня мають нараховувати
премія (щомісячна) 40 %
надбавка 50%
платять кошти двічі на місяць 4 і 24
то є вчора я отримала кошти.

скажіть яку суму я повинна отримати якщо нові надбавкиі премії встановлені з 1 травня. бо мені здається щось не врахували(
Ганцю в кєдах• 05 июня в 11:02
У Вас премія з урахуванням надбавки? Чи від самого окладу?
автор Я не в теме • 05 июня в 11:11
Ответ дляГанцю в кєдах
від окладу
Сама вумна тутички• 05 июня в 11:12
Бухгалтер повинен надавати розрахунковий листок.
Ганцю в кєдах• 05 июня в 11:12
Якщо з окладу, то нарахування 32490. Утримання 23% - 7472,70. На руки 25017,30
Ганцю в кєдах• 05 июня в 11:14
Можливо була індексація, можливо більша премія чи надбавка. Чому не дають лист з розрахунком? Чому не можете запитати у свого бухгалтера?
автор Я не в теме • 05 июня в 11:19
Ответ дляГанцю в кєдах
дякую вам)
розібралась
автор Я не в теме • 05 июня в 11:19
Ответ дляГанцю в кєдах
якось соромно )
тим паче, не хочу драконити людей, бо отримую більше, ніж вони
Санька-4b93• 05 июня в 11:19
Ответ дляГанцю в кєдах
Так же посчитала. Скорее всего, как выше сказали, премия даже на оклад с надбавкой, или ещё какие то доплаты есть, типа стажа
Я шалунья• 05 июня в 11:20
Премія по результатам роботи цього місяця чи минулого? (відповідно база розрахунку може бути інша)
автор Я не в теме • 05 июня в 11:20
дівчатка та хлопці. всім подякувала.
тепер зрозуміла суть. і все зійшлося.

Ви найкращі :)
Я шалунья• 05 июня в 11:21
Ответ дляЯ не в теме
якось соромно )
Це нормальні питання. Ми за це гроші отримуємо
Ганцю в кєдах• 05 июня в 11:35
Ответ дляЯ не в теме
якось соромно )
Дивні у вас там відносини). Якщо керівник отримує більше від бухгалтера, то теж драконить?😁. У нас було прийнято до 5 числа усім розрахуковий лист, чи на руки, чи на пошту. Термін був останній день місяця. До речі, у законодавстві прописано, що бухгалтер повинен повідомити працівника про розмір зарплати)).
автор Я не в теме • 05 июня в 11:38
Ответ дляГанцю в кєдах
я розумію, в мене з колективом хороші відносини. але ви самі розімуєте оту ’людську жабку ’...вона у всіх є. тож навіщо лишній раз її будити.
я максимально викладаюсь , роблю багато роботи. але оцінити її може лише директор, бо вся ця робота напряму з ним пов’язана. для інших я сиджу і копошусь в папірцях
Ганцю в кєдах• 05 июня в 11:50
Ответ дляЯ не в теме
Прекрасно Вас розумію. Багато років працюю в державному управлінні бухгалтером. Правда, останнім часом уже не з людьми))). Зі свого боку намагалася до кожного знайти підхід, усе пояснити. Але ж ’дружній жіночий колектив’😂😂😂. У нас в усіх були малі зарплати, особо жабки не було. Просто вони вважали що бухгалтер дурний, а всі розумні. Все залежить від керівництва! Якщо поставить на місце бухгалтерію))
Не прохожу мимо• 05 июня в 12:47
Якщо це зарплата офіційна, то у вас порушення термінів виплати, крайні терміни: 7 і 22
Гигиенишвили• 05 июня в 16:25
Ответ дляНе прохожу мимо
++++ якщо 4 ще нормально, то 24 це порушення.