Донька подруги• 06 июля в 07:22

Дитина впала підкажіть

Дитина 2 роки, сидів на стільці і тут ні з того ні з сього завалився на бік і впав, впав грудною кліткою на іграшку , такий деревʼяний куб -сортер.Я оглянула синців ніде нема, головою не вдарився.Підкажіть не знаю як бути, ми в селі зараз, чи треба в лікарню.Може у вас діти падали, чи можна так забити легені , чи були б якісь зовнішні ознаки цього?
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:24
А шо в селе нет скорой?
автор Донька подруги • 06 июля в 07:25
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А шо в селе нет скорой?
Швидкої немає, є лікар але сьогодні неділя не приймає.Питання в тому чи треба в лікарню якщо зовнішніх ушкоджень немає
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:26
Ответ дляДонька подруги
Как нет скорой? В такой ситуации лучше вызвать скорую и успокоиться. Или начинать лечение в больнице.
Шальная коклетка• 06 июля в 07:26
Як дихає? Плаче? В місці удару дає торкнутися?
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:27
Ответ дляШальная коклетка
Сотрясение может быть и без внешних повреждений.
автор Донька подруги • 06 июля в 07:27
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Так він не вдарився головою,лише тулубом
автор Донька подруги • 06 июля в 07:28
Ответ дляШальная коклетка
Дихає нормально, грудну клітку трогаю не плаче
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:28
Ответ дляДонька подруги
Вы видели? Уверены в этом? Поэтому и говорю-вызывайте скорую.
Шальная коклетка• 06 июля в 07:29
Ответ дляДонька подруги
Не нудить? Від їжі не відмовляється? Як давно це сталося?
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:30
Ответ дляШальная коклетка
Это все давно должен врач скорой выяснять, а не членши форума.
автор Донька подруги • 06 июля в 07:31
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Так впевнена, моя мама була з ним на кухні і бачила
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:31
Ответ дляДонька подруги
Тогда продолжайте ждать, переживать и надеяться на лучшее. Раз вам лень вызвать скорую..
автор Донька подруги • 06 июля в 07:31
Ответ дляШальная коклетка
Не нудить,поїв вже.Сталося годину тому
Шальная коклетка• 06 июля в 07:33
Ответ дляДонька подруги
Не нудить,поїв вже.Сталося годину тому
Якщо ви кажете що все добре, що вас спонукало до створення теми? Щось все одно насторожує? Ви не хочете все ж таки для свого заспокоєння показати дитину лікарю? Викличіть швидку
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:36
Ответ дляШальная коклетка
Может она не уммет вызывать скорую, так я подскажу. Тел 103.
автор Донька подруги • 06 июля в 07:36
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ми можемо самі поїхати в лікарню , якщо сюди і приїде шкювидка то чекати треба буде години 2 напевно
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:37
Ответ дляДонька подруги
Лучше подождать 2 часа, чем тащить ребенка после травмы по жаре к дежурному врачу.
Шальная коклетка• 06 июля в 07:37
Ответ дляДонька подруги
Їдьте. От зараз, надумали і їдьте
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:37
Ответ дляДонька подруги
Вы пока тут тему создавали уже раза 4 могли скорую вызвать
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 07:38
Ответ дляШальная коклетка
Їдьте. От зараз, надумали і їдьте
Зачем? Главное создать лечебную тему и ничего не делать.
Кокосиха• 06 июля в 07:49
В мене дитина в 1.10 впала зі стільця, то була тріщинка на кисті ручки. Але вона після падіння себе поводила відповідно - плакала без упину.
Люблю_смаколики• 06 июля в 07:51
Ответ дляДонька подруги
Так, а мама що каже, потрібно до лікаря чи ні?
Кидаю курити• 06 июля в 08:04
Ответ дляТриндичіха Байрактар
На швидкій не лікарі, а пара медики, їхнє завдання - стабілізувати стан і довезти в лікарню . Все, що тут стабілізовувати?
Кидаю курити• 06 июля в 08:05
Ответ дляДонька подруги
Поспостерігайте за дитиною, чи не хилить до сну незвично, апетит та ін. Скоріш за все, нічого нагального. Завтра поїдете в нормальну лікарню, де є не один лікар, а ще й обладнання, щоб за потреби зробити рентген хоча б
Мотористка• 06 июля в 08:06
Если не ударился головой и дышит нормально, то сотрясения и перелома ребер нет.Нн нагнетайте, он ещё не раз упадет.
Кидаю курити• 06 июля в 08:07
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Щоб що? Швидка їде тоді, коли є потреба в негайному порятунку життя, загроза. Вони не діагностують, не лікують, а приводять до тями, стабілізують і везуть до лікарів, які вже діагностують і лікують .
Тут немає потреба терміново щось колоти, зупиняти кровотечу та ін. Це не випадок швидкої
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 08:08
Ответ дляКидаю курити
Сначала вызывайте, а потом уже рассуждайте про частности. Речь идет о здоровье ребенка. Поражаюсь некоторым мамашам,им не то что ребенка, пацюка уже опасно доверять.
ЯспАкойнаЯ• 06 июля в 08:20
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Батьки можуть самостійно відвезти дитину до лікаря, тут не той випадок що потрібно викликати швидку.
Лепешечка• 06 июля в 09:10
Авторе, діти легенькі.
Якщо поводиться і дихає як звичайно, то навряд чи є якась травма.
От сама причина, чому дитя впало, якщо бабуся реально бачила, що просто так, а не гойдалася на стільці, наприклад, може насторожити. У понеділок варто було б показати дитину лікареві, можливо, здати аналіз крові, щоб дізнатися причину запаморочення.
Хлопаю ресницами• 06 июля в 09:11
Осмотрите внимательно ключицы. У меня так на бок со стула легонько ребенок упал и ключица сломалась.