Единорог_помог• Изменено 06 июля 2025

Дні народження, коли живете на відстані.

Дівчата, які зараз живуть на відстані з чоловіками розкажіть як вітаєте чоловіка з днем народження.
ПешитеБесАшипок• 06 июля 2025
Я не про чоловіка, а про батька.
Подарунки висилаю.
На Нову пошту з-за кордону ( перевізник по Україні висилає).
Або щось купую в Україні.
Або якийсь сертифікат на суші ( дуже любить).
Татова прибахана дружина подивитися і теж почала так робити.
Слава Богу, в 50 років ще трохи піддається навчанню вона)
До цього було, що всі винні лише їй, вона - нікому і нічого.
У неї лапки. Обожнює лише себе
Швидка Настя• 06 июля 2025
У мене син на відстані
Доставка поштою є, або автобусом
Або замовляю в тій країні з доставкою
Язикувата Хвеська• 06 июля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я не про чоловіка, а про батька.
Подарунки висилаю.
Або щось купую в Україні.
У неї лапки. Обожнює лише себе
Вона за кордоном?
ПешитеБесАшипок• 06 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Вона за кордоном?
Звичайно)
Язикувата Хвеська• 06 июля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Звичайно)
Звичайно для кого 😂? таке враження,що про це має знати весь світ
Одна_на_всей_планете• 06 июля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я не про чоловіка, а про батька.
Подарунки висилаю.
Або щось купую в Україні.
У неї лапки. Обожнює лише себе
А вы похоже ей завидуете? Кто вам мешает так же следить за собой, и обожать себя? Вы учитель , что всех пытаетесь воспитывать ?
ПешитеБесАшипок• 06 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Іншої причини висилати чи не висилати подарунки Новою поштою/перевізником/дарувати сертифікат, що купив онлайн, я не знаю
ПешитеБесАшипок• 06 июля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Давайте не будемо засоряти тему автора.
Так, я відповідальна і любляча дочка.
Дружина тата - самозакозана та егоїстична жінка. В мене інше виховання, тому не вмію наср*ти на всіх і жити щасливо за рахунок цих людей.
Для мене це неадекват.
Причому з батька витягувати гроші вона вміє. Але не будемо про це)
Хорошого дня!
Неробименінерви• 06 июля 2025
Обычно. Позвонила и поздравила. Все
Одна_на_всей_планете• 06 июля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Давайте не будемо засоряти тему автора.
Так, я відповідальна і любляча дочка.
Для мене це неадекват.
Хорошого дня!
А ви тут до чого? Ви автор?
Поторописька• 06 июля 2025
Мама в Канаді у сестри, перекидала гроші, вони ходили на концерт українського гурту. Син в Чехії, була у відрядженні в Польщі, заїхала, купили годинник та повечеряли разом
Язикувата Хвеська• 06 июля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я вам відкрию таємницю- тільки нікому не кажіть, що дарують сертифікати ,і он-лайн в тому числі, і будучи в Україні .
Щось вже починаєш жаліти дружину вашого батька. Щось точно не чисте у постановці діагнозу ’ прибахана’😂😂😂
Чи її то діагноз?🤣
Язикувата Хвеська• 06 июля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А ви тут до чого? Ви автор?
Це крепко вихована людина 🤣
А я женатая• 06 июля 2025
Автор, не парьтесь, сбросьте ему там смайлик, а любовница поздравит
База_птеродактилей• 06 июля 2025
Не напрягайтеся. Його вітають і без вас. Я думаю він ваших подарунків не потребує вже.
База_птеродактилей• 06 июля 2025
Ответ дляА я женатая
Я не можу🤣 У ваших словах є доля правди. На жаль...
Бентливуман• 06 июля 2025
Та яке це день народження. Усі притримуються формальності. День народження це торт, свічки, обійми, танці, пляски, а не вислати і не забути подарунок в межах бюджету. Смішно. Дні народження з тими хто поруч. Все інше, це так.. формальність.
Бентливуман• 06 июля 2025
Знайомий робить на роботі. Вони з жінкою живуть у різних містах. І він постійно бігає додому на 8 березня, на др. Подарунків грандіозних не дарує, у нього стандарт пачка кави😂 всі чоловіки заздрять чого він бігає ніби йому присолило, а мені це так мило. Я його завжди підтримую, головне увага, а не подарунок. Йому всі радять, краще б ти їй 100 баксів подарив, та нащо їй ті гроші, скільки їй треба у неї є.. чоловіки чоловікам заздрять, навіть молодші за нього 20тирічні , їх жаба душить, бо вони страшенно скупі, краще на сигарети, пиво, і на себе...
Амелі на мілені• 06 июля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Давайте не будемо засоряти тему автора.
Так, я відповідальна і любляча дочка.
Для мене це неадекват.
Хорошого дня!
А какая вообще связь между вашими подарками на его ДР и его личными отношениями?
Амелі на мілені• 06 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Взрослый работающий дарит жене на праздники пачку кофе и вы считаете это мило?
Бентливуман• 06 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Да, а что надо больше? Он ее любить. А надо чтоб утром жене кольцо, а вечером или на выходных любовнице машину???