Бешене сарі• 06 июля в 17:35

Життя з італійцем. Мода та стиль)

Італійські чоловіки приділяють багато уваги СВОЇЙ зовнішності, моді, стилю та фізичній формі.
І в цьому разюча відмінність від Slavic. Ти, як жіка, або приймаєш це, або ні) Про спортивки та сімейні труселя вдома навіть не мрійте)))
В мого чоловіка взуття та одягу у 3 рази більше, ніж в мене)))
Зато в мене є безкоштовний стиліст. З яким завжди можна обсудити новинки моди, мейк апу та зачісок)
Доречі, саме після декількох місяців після знайомства я змінила колір волосся з блондину на більш натуральне. Ну і в нашій парі -"красуня" - то він) це наш сімейний жарт 😉 Я не проти, тим більш коли його плутають з якимсь італійським актором, і він чимсь схожий на Тома Круза с Х´ю Грантом))) В мене є інші бенефіти 😂
Ms. Откровенность• 06 июля в 18:51
Ответ дляБутербродница
Так, є тут одна жіночка, яка завжди вихваляється своїм чоловіком іностранцем. Що він їй люкс по всьому світу скуповує
То не та. У тієї чоловік набагато старший і є дитина.
жінка незаміжня• 06 июля в 18:53
Ответ дляБутербродница
На фото люксом и не пахнет 😂
Ну если только сумки Пинко вдруг не стали лакшери сегментом. И вот та черная лента на шее явно не картье
автор Бешене сарі • 06 июля в 18:55
Ответ дляНалитое яблочко
А нащо воно вам ?
Я розумію, коли чоловік гарно готує, ще й прибирає після себе )))
А так, що вам з його ганчірʼя і украдки ?
він класно прибирає все) ідеальний чоловік
а я готую)
Бутербродница• 06 июля в 18:55
Ответ дляMs. Откровенность
Це та шо свій день народження в Словенії святкувала і ще сережки строьмні він їй подарував. Вона їх в декількох темах показувала
к.Буланова• 06 июля в 18:56
Я жила з таким сокровіщеи, задовбує , і я сама іноді хочу в трЄніках, погуляти
А бути вітриною , 24 на 7 адьюс
автор Бешене сарі • 06 июля в 18:56
Ответ дляБутербродница
так у неї, якщо не помляюсь, африканець...
то не я) але нехай) комусь треба відчути себе кращою)
автор Бешене сарі • 06 июля в 18:57
Ответ дляБутербродница
а це хто?)
ні, то не я.
Я - та, що шукала весільну сукню за два дні до свята)
Ms. Откровенность• 06 июля в 18:58
Ответ дляжінка незаміжня
На фото люксом и не пахнет 😂
Італійці це fifty fifty і в сексі так собі, просто стараються справити враження. Дружин бояться і поважають, особливо ті, що з півдня. Але одружуються дуже неохоче. За спиною зраджують аж гай шумить, от тільки не з італійками - азіатки, африканки, індуски ну як пощастить і наші Оксани.
Налитое яблочко• 06 июля в 18:59
Ответ дляБешене сарі
а я готую)
Краще б готував, а не грався в Кєна …
woman Warrior• 06 июля в 19:05
Ответ дляСамавиховуюКота
А в чем он дома ходит? В брюках со стрелками?
белками
Это ж свихнуться можно, с мужем обсуждать мейк и прически.
Гарні диньки• 06 июля в 19:25
Ответ дляБешене сарі
мій з півночі) тому навіть не схож на італійця такого, якими їх уявлять)
частіше говорять, коли не знають, що він із Британії.
Ви не відповіли, чим цікавий ваш мачо, окрім зовнішності.
woman Warrior• 06 июля в 20:01
Ответ дляMs. Откровенность
Та невже? Мені ці жонатики італійські по 45 в день пишуть.
одной запретительной теблички не хватает.Главной.
автор Бешене сарі • 06 июля в 20:08
Ответ дляГарні диньки
багатьма речами
наприклад, класною роботою в міжнародній організації,
валсними апартаментами в Римі і в декількох інших локаціях)
декілька вищих освіт
знає 4 мови
може прибирати
чудово виглядає
найркащий коханець
любить моїх дітей)
Сладко-соленая• 06 июля в 20:15
Ответ дляБешене сарі
і це правда. Але якщо вимірювати сердню температуру по палаті, то італійці більш слідкують за модою і за собою
Греки так же, в основном спортивные и ухоженные , разница с нашими чувствуется
Ms. Откровенность• 06 июля в 20:29
Ответ дляБешене сарі
багатьма речами
декілька вищих освіт
знає 4 мови
може прибирати
чудово виглядає
найркащий коханець
любить моїх дітей)
Ну працюють вони в міжнародний організаціях, бо там зарплати вище. Здебільшого зарплати, як кіт заплакав, особливо на півдні. У великих містах, трошки краще. Апартаменти в Римі, а він вже їх виплатив? Іспанська і Італійська на 85 відсотків подібні, то...не проблема. В Італії більше 50 діалектів, чим тут вихвалятися. Стовідсотково він не зрозуміє свого ж співгромадянина з віддаленої комуни. Ну вашим дітям він точно нічого не залишить у спадок.
Маю надію, що шлюб у вас хоча би офіційний.
автор Бешене сарі • 06 июля в 20:31
Ответ дляMs. Откровенность
токсична відповідь дає можливість вам почуватись краще?)
я не просила проводити аналіз))))
сподіваюсь, у вас все добре)
Ms. Откровенность• 06 июля в 20:31
Декілька вищих освіт, а скільки йому років - 95? У кращому випадку італійці подужають одну вищу освіту до 35 років.
А їх бюрократія і некомпетентність вражає 😸
Ms. Откровенность• 06 июля в 20:32
Ответ дляБешене сарі
я не просила проводити аналіз))))
сподіваюсь, у вас все добре)
Benone, cara mia.
Гарні диньки• 06 июля в 21:07
Ответ дляБешене сарі
багатьма речами
декілька вищих освіт
знає 4 мови
може прибирати
чудово виглядає
найркащий коханець
любить моїх дітей)
И швец, и жнец и вообще звездец)
Кучерявочка• 06 июля в 22:27
Ответ дляСладко-соленая
Большинство европейских мужчин после 40 ухоженнее славянских
к.Буланова• 06 июля в 22:32
Ответ дляБешене сарі
я не просила проводити аналіз))))
сподіваюсь, у вас все добре)
а вы не токсичете тут ? возаст мужа и ваш подзабыли упомянуть
автор Бешене сарі • 07 июля в 09:54
Ответ дляк.Буланова
подзабыла?)
а должна была? или этот бестактный комментарий уместный?
Кучерявочка• 07 июля в 11:34
Ответ дляБешене сарі
подзабыла?)
Сразу хвастаться нечем,если он старше на 10+ ;)
автор Бешене сарі • 07 июля в 11:35
Ответ дляКучерявочка
даже не знаю, что вам сказать...могу посочувствовать, но вы вряд ли поймете
Кучерявочка• 07 июля в 13:34
Ответ дляБешене сарі
Чему сочувствовать?)
Я в Австрии ,если что.Раз возраст такой секрет,значит все оказались правы
автор Бешене сарі • 07 июля в 14:07
Ответ дляКучерявочка
Чему сочувствовать?)
в Австрии на пособии или на неквалифицированной работе?) это все меняет!
Кучерявочка• 07 июля в 16:21
Ответ дляБешене сарі
Фантазируете)
А возраст стыдно написать мужа
автор Бешене сарі • 07 июля в 16:25
Ответ дляКучерявочка
Фантазируете)
А возраст стыдно написать мужа
о, примитивый прием на слабо) так мило, но глупо) попробуйте еще
к.Буланова• 07 июля в 19:37
Ответ дляБешене сарі
подзабыла?)
конечно, может он дедуля 60 плюс
к.Буланова• 07 июля в 19:40
Ответ дляБешене сарі
цифры...нам по 39 с мужем, кроме недвиги в Италии все есть, и куча того, что вы не упомянули