Бешене сарі• 06 июля в 17:35

Життя з італійцем. Мода та стиль)

Італійські чоловіки приділяють багато уваги СВОЇЙ зовнішності, моді, стилю та фізичній формі.
І в цьому разюча відмінність від Slavic. Ти, як жіка, або приймаєш це, або ні) Про спортивки та сімейні труселя вдома навіть не мрійте)))
В мого чоловіка взуття та одягу у 3 рази більше, ніж в мене)))
Зато в мене є безкоштовний стиліст. З яким завжди можна обсудити новинки моди, мейк апу та зачісок)
Доречі, саме після декількох місяців після знайомства я змінила колір волосся з блондину на більш натуральне. Ну і в нашій парі -"красуня" - то він) це наш сімейний жарт 😉 Я не проти, тим більш коли його плутають з якимсь італійським актором, і він чимсь схожий на Тома Круза с Х´ю Грантом))) В мене є інші бенефіти 😂
Кучерявочка• 07 июля в 21:06
Ответ дляБешене сарі
о, примитивый прием на слабо) так мило, но глупо) попробуйте еще
Так это вы зачем то создали тему о своём муже и его внешности.Кроме шмоток тогда нужны данные рост вес,возраст,спорт.Фото луков .А так тема ни о чем