Залізна пані• 06 июля в 19:02
Комусь виривали одноразово багато зубів?
Треба вирвати 6 зубів. Восьмих зубів вже немає. Не питайте що до чого. Це думка 4х лікарів. Як жити без зубів два-чотири місяця? Зуби жувальні, але все одно буде боліти й відхідняки.
Коко На Страже• 06 июля в 19:03
Виривали одразу 2 зуба мудрості. Щоки були як у хомʼяка. Нічого не боліло. Тільки спати хотілось коли відходила від анестезії.
Залізна пані
• 06 июля в 19:04
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Зачем так много аж 6?!
Проблема з кістковою тканиною. Її потрібно заміщати. Без видалення це не зробиш
Залізна пані
• 06 июля в 19:05
Ответ дляКоко На Страже
Скільки ви ходили з такими щоками? Анестезія загальна?
Чекаю завтра• 06 июля в 19:05
Ладно б ви були пандою, то сенс переживання за зубами доречний. Чи й не трагедь.
Триндичіха Байрактар• 06 июля в 19:05
Ответ дляЗалізна пані
Ясно
Залізна пані
• 06 июля в 19:06
Ответ дляЧекаю завтра
А людям можна без зубів?
Бронетапці• 06 июля в 19:07
Мені теж одночасно виривали 2 зуби мудрості з однієї сторони (повністю прорізались). Видалили швидко, нічого не напухало, перші декілька днів їла рідку їжу. Головне, щоб хірург був толковий.
Чекаю завтра• 06 июля в 19:07
Ответ дляЗалізна пані
А людям можна без зубів?
Без шістьох в період лікування ще й як можна.
Коко На Страже• 06 июля в 19:08
Ответ дляЗалізна пані
4 дні+-. Потім були жовтуваті гематоми. Анестезія місцева. Загальним може бути тільки наркоз начебто.
Їсти було важкувато, бо рот погано відкривався, але я впоралась і з голоду не вмерла.
Милота• 06 июля в 19:08
Виривала одночасно 3зуба під седацією. Тепер всім раджу не розтягувати задоволення на місяці, а піти й одним махом все вирвати, щоб швидше зажило. Мені ще 3дні покапали антибіотик.
Залізна пані
• 06 июля в 19:09
Ответ дляБронетапці
Я не можу собі це уявити… ще потрібно ходити на роботу. Бо щоб їх вставити мають бути кошти.
Залізна пані
• 06 июля в 19:12
Ответ дляМилота
Одним махом краще? Чи двома все ж таки. Як для мене. 6 зубів це багато
Милота• 06 июля в 19:14
Ответ дляЗалізна пані
я коли ставила імплант на передню одиничку, то довелося 4місяці ходити без зуба, то стоматолог мені таку капу з намальованим зубом зробив. В ній ходила, взагалі не видно було.
Залізна пані
• 06 июля в 19:14
Ответ дляdaryl
Делали в Штатах экстракцию сразу 4 зубов мудрости, зашивали каждую лунку и замещали искусственной костной массой. Назначили 7 дней антибиотики и ибупрофен 600. Ну поболело пару дней, пару дней на детских пюре и супах-пюре.
Мені сказали, щоб підсипати будуть потім. Подивляться на скільки відновиться своє
Залізна пані
• 06 июля в 19:15
Ответ дляМилота
А капу коли зробили? Я теж таку буду носити, щоб не розʼїхались. Так мені повідомили
Милота• 06 июля в 19:16
Ответ дляЗалізна пані
Краще все одним разом. За один раз все переболить, один раз антибіотик їсти.
Милота• 06 июля в 19:20
Ответ дляЗалізна пані
Мені ще пересаджували ясна. Тож як ясна прижилися, зняли шви і за пару днів зробили капу. Мені повезло, що все це було взимку і я просто всюди ходила в масці.
Залізна пані
• 06 июля в 19:24
Ответ дляМилота
Мені ясна теж прийдеться. Але я працюю. Без грошей цього не зроблю. Не знаю, як перші дні бути. Потім з капою картавити
Милота• 06 июля в 19:26
Ответ дляЗалізна пані
До капи дуже швидко звикається. Картавити не будете. І потім не будете помічати. З нею можна їсти, спати. Головне, жуйку не жуйте.
Залізна пані
• 06 июля в 19:27
Ответ дляМилота
Не знаю як пережити це. Скільки часу вам робили капу?
Бронетапці• 06 июля в 19:43
Ну, доведеться пережити якось, що ж поробиш. Це ж не в лікарні лежати декілька місяців, просто трохи незручностей доведеться потерпіти, тим паче тимчасово, все буде ок.
Милота• 06 июля в 19:44
Ответ дляЗалізна пані
Як ясна зажили (це десь тижня 2), я прийшла зняли шви, відсканувати зуби і за пару днів (до тижня) зробили
Залізна пані
• 06 июля в 19:45
Ответ дляБронетапці
Так. Прийдеться. Але в мене немає виходу. Треба це зробити. Як би знала три роки тому, коли була на дистанційному…
Залізна пані
• 06 июля в 19:46
Ответ дляМилота
Я не хотіла це писати, щоб не ганьбитися, але в мене один 4 зуб зверху на видалення. Як ходити без нього 3 тижні?
Милота• 06 июля в 19:51
Ответ дляЗалізна пані
Четвірка зверху майже не видно. Я он без одинички верхньої скільки ходила. Дочка казала, що мені б ще фінгал і від алкаша не відрізниш. Мої домашні вже перестали помічати відсутність одинички через пару днів.