Грабля• 06 июля в 21:22
ОКР, коменоди і залежність
Дівчата хелп!
Маю проблемну шкіру багато років - комедони. І маю погану звичку - постійно їх давити. Я не можу з собою нічого зробити, просто ввечері починаю на автоматі шукати у себе прищі і давити їх. Це як залежність, ОКР. Я себе просто не контролюю, причому коли в мене якийсь стрес, навіть невеликий наприклад довга дорога, алкоголь, важкий день, комедонів зявляється більше і відповідно я ї більше давлю.
Підкажіть, що робити? Я вже в розпачі. Розумію, що треба лікувати комедони, але я багато чого перепробувала, зовнішнє до допомагає. Єдине що допомогло - ОК, але я через рік їх кинула, тому що сильні побічні ефекти. Може хтось знає дієві методи? Бади? Ліки? Від навʼязливого бажання давити приші або від самих комедонів.
Взимку була важлива робота в офісі, і я себе пересилила і вирішила давити лише на руках, плечах, і інколи на лиці. Прийшло літо і я тепер футболку встидаюсь одягти, щому що всі руки «покоцані».
Дівчата, хто що згає по цьому, підкажіть 🙏
Пез Году Неделя• 06 июля в 22:54
Ответ дляГрабля
Дякую, але я мабуть краще покоцана походжу 😳
Будь ласка
Але вам би їх і не призначили, бо схоже що проблема з головою, а не шкірою.
Обращеница• 06 июля в 23:18
Ответ дляГрабля
А, ну спину також я можу чухати, але там я не бачу, тому і проблеми такої немає.
В мене це звичка вже 20 років з перемінним успіхом( перериви довгі були, коли з чоловіком почала зустрічатись і хотілось бути гарною, рік поки поки пила ОК, пару років коли вагітна була і ГВ і ще може якісь періоди, коли просто була чиста шкіра і не було чого давити.
А останні півроку якесь загострення(
Что-то в питании поменялось?
Фокус-Покус• 07 июля в 01:14
Вы гоните. Там нечего давить. Это невроз. Ваша кожа не при чем вам надо нервную систему стабилизировать. Сколько вам лет? Вам нужно спорт - йога или наоборот тренажеры и гантели. Не надо упахиваться и гибнуть на тренеровке а не спеша без напряга. Устали не бросайте. Отдохните папу минут или 10 минут и продолжайте. Чтоб час занятия был раза три в неделю. Или полчаса но каждый день. Слышали выражение- в здоровом теле здоровый дух. Дух это как раз психика. Кожа порисиая но какая есть. Главное не делайте эти штуки которые наклеиваются и отдираются и якобы вытаскивают угри и прочее. Диета думаю тоже пожизненно никакого жаренного и жирного. У знакомой образуются жировики вообще. Прикиньте. Это каждый раз вырезать. Так работает организм. Она уже 11 лет не ест жаренного и жирного. Так что люди приспоспбливаются к обстоятельствам. Вы сейчас невроз снимите . Йога, медитация на ночь. Попробуйте по системе от птср переключаться- 3 вещи потрогать, 3 вещи услышать, 3 понюхать и 3 попробовать на вкус. Как только хотите выдавить делайте это. Но йога обязательна. Она прям очень поможет
Грабля
• 07 июля в 12:19
Ответ дляОбращеница
Что-то в питании поменялось?
Не змінювалось. Лише в житті більше стресу, безсонні ночі, зранку на роботу до 18, і робота стала більш відповідальна
Грабля
• 07 июля в 12:23
Ответ дляФокус-Покус
Дуже дякую, ви праві. Спорт мені дуже потрібен, для зняття напруги, для розслаблення і психіки, це точно, займусь цим. До речі, коли активно ходила на спорт - про прищі забувала і не чіпала себе, якось не до цього було.
І дякую за поради