ЛюбимаЯНЬ• 06 июля в 22:15
Чоловік не любить їздити в село до батьків...
Живемо в місті, а моя мама в селі за 20 км, стараємось на вихідні приїхати шось помогти, бо в селі одній жінці в роках важко. Але практично кожен раз сваримось через це. Я люблю туди їздити, свій будинок, декілька грядок, подвір´я власне, річка, ліс, ну і звісно роботи завжди вистачає. Для чоловіка це просто мука якась, краще буде сидіти на поверсі в спеці, ніж поїхати туди....якось їде, але з таким настроєм, що вже нічого не хочеться....
Зайченя• 06 июля в 22:38
Ответ дляSo_so
Это всё лучше после развода. Автор сможет слиться душевно и физически с мамой и работой на участке,.
Думаю, после развода будет ещё проще: автор просто вернётся в рідну хатинку.
УжеВотДа• 06 июля в 22:39
Для чого ви знущаєтеся над чоловіком?? Я оце не уявляю щоб я їздила отак до свекрухи на городи.
Задираю носа• 06 июля в 22:43
Ви повинні були вийти заміж за мого чоловіка а я за вашого. Бо в мене така ж ситуація тільки навпаки. Я не хочу туди їздити. Ненавиджу село і ту безкінечну роботу там
Вот Она Я• 06 июля в 22:49
Я їду до мами допомогти, бо то моя мама і моя відповідальність, мама живе сама, тому потребує допомоги. Сестра з чоловіком приїздять рідше, зять косить, робить всю чоловічу роботу.
котопёс• 06 июля в 22:53
І в мене таке. Але в моїх реально роботи повно. Привозять відразу ще двох племінників. Тобто 4 дітей одного віку. В хаті дурдом, відповідно. Вечір всі на головах ходять.
Чоловіку реально важко в таких умовах, особливо взимку, коли просто в гості. Ладно літом ще, коли роботи повно і всі на вулиці до 10 вечора.
Тож я мусила сісти за кермо і їзджу сама з дітьми
Бубль Гум)• 06 июля в 22:57
Ответ дляКрим мій
Їдьте самі
Я до свекрухи їжджу раз в рік
Я до своєї, поки війна нас теріторіально не зблизила, раз в п´ять їздила і супер було. Зараз от якраз і погіршились відносини.
пу_пугренчик• 06 июля в 23:01
Ответ дляЗайченя
А как же рідна хата та буряки? Вы же помните: женщину можно вывезти из села...
А з селом що не так , Проня Прокопівна?
Запасная спина• 06 июля в 23:02
Ответ дляБіле пальто
А отдыхаете, выпиваете, занимаетесь сексом, ходите в ресторан/кино вы когда с мужем?
В будні мабуть
Запасная спина• 06 июля в 23:04
Автор, ви як би саменька маєте їздити ,як вам то подобається. А чоловік має сам вибрати де йому краще
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:09
Ответ дляВорожу на каві
Ну не хоче, хай не їде, навіщо силувати?
мама теж так каже. Але я не хочу сидіти в однокімнатній квартирі всі вихідні
СирОжино пирОжино• 06 июля в 23:12
Так ему туда не обязательно ехать если он не хочет на что имеет полное право
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:13
Ответ дляSo_so
Мы помогаем деньгами, а выходные проводим на свиданиях, в поездках, с друзьями итд.
К родителям - в гости, никаких грядок, шашлыки, тортик, подарки.
Слава Богу, що батьки справляються без вашої допомоги, і ми стільки не заробляємо, щоб допомагати грошима
котопёс• 06 июля в 23:14
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Скільки там тих вихідних.
Поки домашні справи поробив, переправ, прибрав, скупитись, їсти наготовив одного дня вже нема. А в інший день можна погуляти сім´єю і провести час біля річки, в парку, в лісі і без прив´язки до чужого дому, їжі, графіків, ночівлі
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:14
Ответ дляSo_so
Вы не хотите с мужем в кино сходить вместо грядок?
дуже хочу, але не можу, бо знаю, що робота стоїть
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:15
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я його розумію, чекаєш тих вихідних, щоб просто відпочити, нікуди не спішити, побути вдома. Але ні, знову треба їхати працювати.
Хочеться Вам, їдьте сама, допоможіть на грядках і сходіть на річку. Але зрозумійте, що не кожен вважає то відпочинком.
так, ви праві, але є таке, що сама я точно не зроблю, наприклад покосити траву
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:16
Ответ дляВимагаю спілкування
Конечно мука, он же не для отдыха вам там нужен, а чтоб прибил, прополол, полил, починил…. На фиг такие уикенды
ну да, але я роблю так само, а не сплю
котопёс• 06 июля в 23:16
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну кожні вихідні навіть я не їзджу. Хоча я дуже помагаю батткам з городами, бізнесом на землі і тд.
Можна ж хоч через вихідні їздити. Там же не гектари?!
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:16
Ответ дляМаксХмара
Автор , прекращайте издевательство над мужем, ездите сами и не на каждые выходные, иначе ваш брак закончится резко и неприятно для вас
теж постійно про це думаю
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:17
Ответ дляОле Лукойе
Так а что с той речки с лесом если «работы хватает»?
Я после рабочей недели тоже имела ввиду еще и в село ехать работать. Лучше посижу в квартире в жару)
ну й сидіть
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:18
Ответ дляНе обижаюсь
Помогите маме, как писали выше, деньгами. А сами проведите время в удовольствие. Без огородных работ.
Понимаю вашего мужа. Работать целую неделю чтобы потом все выходные пропадать на огороде такое себе удовольствие
ми стільки не заробляємо
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:19
Ответ дляГейТуда
Та чим інше? Свекруха не така ж людина?)
Їй теж треба допомога і їй теж важко в селі самій
Свекруха давно померла, Царство їй Небесне і в неї був чоловік, то ж це зовсім інша ситуація й направду
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:20
Ответ дляГейТуда
Не здивуюсь якщо до свекрухи тільки на великдень чи різдво автор їздить)
Коли працювати не можна)
Удалено администрацией...
Біле пальто• 06 июля в 23:20
Ответ дляЗапасная спина
В будні мабуть
Ага, в каждую среду ноября высокоскоростного года
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля в 23:20
Ответ дляЗайченя
мене ніхто не вивозив, я сама)
Помилуйте мадам• 06 июля в 23:20
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А как вы представляете дальнейшую жизнь?еще 20 лет так ездить?
Запасная спина• 06 июля в 23:22
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну і сваріться далі. Ви власне шукали тут підтримку але не знайшли, бо дівчата мудріші за вас виявилися.
котопёс• 06 июля в 23:23
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Її ж не треба кожні вихідні косити. Вірніше не обовязково.
Але і його можна понять, 5 днів відпрацювать і їдь далі працюй в село. Він же не раб. Хочеться і просто повалятись вдома.
В поняттях моїх батьків теж спочатку було, що ми діти прямо зобов´язані у вихідні їздити і помагать їм. Я пояснила, що вони мають розразовувати на свої сили, коли садять. Те, що ми помогти приїдемо це не обов´язок і не варто розразовувати, що зможемо 100%. Помогли, то чудово і хороший бонус. Ні, то вибачайте.
Мій чоловік дуже втомлюється на роботі, тож я взагалі перестала брати його в село. Хай відсипається і відлежується.
Сама, канєшно, скільки є сили працюю у батьків, коли приїзджаю. Їду спеціально в 6 ранку, щоб більше встигнуть. Шкода їх.
Але і трохи злюсь, бо знаю не справляються, а все одно не зменшують обороти. Та це більше бізнесу стосується.
Просто грядки висапать це вже я і за роботу не рахую. То між інших справ треба зробити
Запасная спина• 06 июля в 23:24
Як би були розумною жінкою то тягали б в село чоловіка хоть через вихідні, а не кожні. Але краще сратися між собою але ж їхати