ЛюбимаЯНЬ• 06 июля 2025

Чоловік не любить їздити в село до батьків...

Живемо в місті, а моя мама в селі за 20 км, стараємось на вихідні приїхати шось помогти, бо в селі одній жінці в роках важко. Але практично кожен раз сваримось через це. Я люблю туди їздити, свій будинок, декілька грядок, подвір´я власне, річка, ліс, ну і звісно роботи завжди вистачає. Для чоловіка це просто мука якась, краще буде сидіти на поверсі в спеці, ніж поїхати туди....якось їде, але з таким настроєм, що вже нічого не хочеться....
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Я б с удовольствием поехала в село к родным с сумкой продуктов, помочь и пожарить что то на мангале. Рай!
і я це люблю
Вимагаю спілкування• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
ну да, але я роблю так само, а не сплю
Зачем? Вы отдыхаете таким образом?
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляЗайченя
Думаю, после развода будет ещё проще: автор просто вернётся в рідну хатинку.
не найгірший варіант, до речі.....лінивці нам не друзі🤪
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Для чого ви знущаєтеся над чоловіком?? Я оце не уявляю щоб я їздила отак до свекрухи на городи.
чого знущаюсь, там немає городу, пару грядок, які оброблює виключно мама. Його діло покосити траву, деколи щось важке поносити
Лялькодзьоб• 06 июля 2025
Автор, а я вас розумію. Мій чоловік завжди допомагає моїм батькам. Мій батько теж їздив і допомагав тещі. Ви сім´я і маєте все робити разом. В мене такий перший чоловік був. Ще казав, а чого я маю допомагати садити картоплю. Скільки я там її їм? ( далекобійник). А нічого, що їсть твоя дитина, мати, ще й батьку його давали.
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляВот Она Я
Я їду до мами допомогти, бо то моя мама і моя відповідальність, мама живе сама, тому потребує допомоги. Сестра з чоловіком приїздять рідше, зять косить, робить всю чоловічу роботу.
так само й ми, тільки мій не дуже хоче туди
Лялькодзьоб• 06 июля 2025
Ответ длякотопёс
І в мене таке. Але в моїх реально роботи повно. Привозять відразу ще двох племінників. Тобто 4 дітей одного віку. В хаті дурдом, відповідно. Вечір всі на головах ходять.
Чоловіку реально важко в таких умовах, особливо взимку, коли просто в гості. Ладно літом ще, коли роботи повно і всі на вулиці до 10 вечора.
Тож я мусила сісти за кермо і їзджу сама з дітьми
А що йому важко? Це ж сім´я
ГейТуда• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Удалено администрацией...
Так як часто до свекрів їздите?
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ длякотопёс
теж сама через раз їду. Але в нас ніхто йому кривого слова не сказав ніколи, хоче шось робить, хоче просто лежить...мама моя дуже хороша і терпляча жінка, а я от не витримую, що він постійно лінується так....
ГейТуда• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Свекруха давно померла, Царство їй Небесне і в неї був чоловік, то ж це зовсім інша ситуація й направду
Та чим інша ситуація?
Їх не треба допомога була?
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Автор, ви як би саменька маєте їздити ,як вам то подобається. А чоловік має сам вибрати де йому краще
ну як ви собі це уявляєте, цікаво? Як на мене, то ми обоє разом працюємо, обоє відпочиваємо: чому це я суботу маю відпрацювати, а він лежати буде? чи ви думаєте, що вдома на 30 квадратах він перероблюється?
котопёс• 06 июля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
А що йому важко? Це ж сім´я
Це не його сім´я.
Це не його племінники і не його брат з жінкою і не його батьки.
Чого він має у свій вихідний день чи два в такому балагані просидіти?! В черзі в туалет і помитись ввечері.
4 дітей, це занадто.
Я його племінників теж довго витримати не можу
Потребую апгрейду• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
мама теж так каже. Але я не хочу сидіти в однокімнатній квартирі всі вихідні
А зачем вы сидите дома все выходные? Идите на пляж, в кино, к друзьям, на пикник и т.д
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ длякотопёс
Ну кожні вихідні навіть я не їзджу. Хоча я дуже помагаю батткам з городами, бізнесом на землі і тд.
Можна ж хоч через вихідні їздити. Там же не гектари?!
та які гектари, в нас навіть картоплі немає. Грядки на мамі, з хозяйства одна кішка. Дрібнички: десь покосити газон, десь попідмітаю подвіря, десь ще шось....все
Потребую апгрейду• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
дуже хочу, але не можу, бо знаю, що робота стоїть
Работа не волк, в лес не убежит
Потребую апгрейду• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
так, ви праві, але є таке, що сама я точно не зроблю, наприклад покосити траву
Газонокосилка решает этот вопрос на раз два
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляSo_so
В селе всегда есть кто покосит, обрежет деревья, посадит огород за вменяемые деньги.
ага, особливо тепер, коли на півсела жодного чоловіка не побачиш, всіх вигребли
Потребую апгрейду• 06 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Ну і сваріться далі. Ви власне шукали тут підтримку але не знайшли, бо дівчата мудріші за вас виявилися.
Все закончится тем что он её просто пошлёт, и будет прав
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
А как вы представляете дальнейшую жизнь?еще 20 лет так ездить?
Ну Ви ж бачите, що в країні відбувається, невідомо, що завтра, не те що через 20 років
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
трішки менш мудріші за Вас
котопёс• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так і я не витримувала. Мені прямо незручно було що всі працюють весь день, а він пару годин покопав і в хаті пиво п´є.
Тому, щоб нікому на нерви не діяв і мені тоже, то я його перестала брати. 2 рази на рік тепер.
Якось мама щось натякнула, що зять міг би і приїхати. Я сказала, що він повністю забезпечує сім´ю, працює по 12 год і дуже втомлюється. Моїм дітям треба здоровий батько, тож хай відсипається.
Але, згодна, що на мої плечі таким чином більше лягає.
Так я ще й свекрам допомагаю
Запасная спина• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Жах. Бо то ваше бажання їхати в село, а не він. Він що раб? Так буде лежати, бо у нього вихідні
Лялькодзьоб• 06 июля 2025
Ответ длякотопёс
Це не його сім´я.
4 дітей, це занадто.
Мій чоловік попрощє. Йому добре скрізь де я є. І їздить зі мною завжди і всюди. У вас інші відносини. Кожен сам по собі
котопёс• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Це не потребує кожні вихідні їздити. Просто вам там добре, а йому ні.
Будьте мудрою. Домовтеся їздити 2 рази в місяць разом.
А коли їздите, то виділяйте час разом сходити на річку чи в ліс.
Те, що аи пишите, то не робота
Запасная спина• 06 июля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
А що йому важко? Це ж сім´я
А потім ця сім´я починає ділити спадщину і не розмовляє роками
котопёс• 06 июля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
І ми раніше всюди. Але я побачила, що це не завжди добре.
Тож сіла за кермо і частина спільних справ зразу відпала. І виявилося так всім краще. Крім поїздок до баттків все решта ми робимо разом
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ длякотопёс
Її ж не треба кожні вихідні косити. Вірніше не обовязково.
Але і його можна понять, 5 днів відпрацювать і їдь далі працюй в село. Він же не раб. Хочеться і просто повалятись вдома.
В поняттях моїх батьків теж спочатку було, що ми діти прямо зобов´язані у вихідні їздити і помагать їм. Я пояснила, що вони мають розразовувати на свої сили, коли садять. Те, що ми помогти приїдемо це не обов´язок і не варто розразовувати, що зможемо 100%. Помогли, то чудово і хороший бонус. Ні, то вибачайте.
Мій чоловік дуже втомлюється на роботі, тож я взагалі перестала брати його в село. Хай відсипається і відлежується.
Сама, канєшно, скільки є сили працюю у батьків, коли приїзджаю. Їду спеціально в 6 ранку, щоб більше встигнуть. Шкода їх.
Але і трохи злюсь, бо знаю не справляються, а все одно не зменшують обороти. Та це більше бізнесу стосується.
Просто грядки висапать це вже я і за роботу не рахую. То між інших справ треба зробити
У нас із Вами різна ситуація: нас ніхто не змушує туди їздити, мама Слава Богу справляється (там пару грядок); з газдівства 1 кішка; чоловік мій офісник, якщо не буде хоч трохи рухатись - запливе жиром) але наголошую про городи зовсім не йдеться
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Як би були розумною жінкою то тягали б в село чоловіка хоть через вихідні, а не кожні. Але краще сратися між собою але ж їхати
Чиста правда)
автор ЛюбимаЯНЬ • 06 июля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Зачем? Вы отдыхаете таким образом?
БО ТРЕБА!
Зліпок ступні• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Чи не проблема вам самой взять газонокосилку и покосить газон.
Ладно бы у вас там 2 коровы было которых нужно доить каждое утро и которым нужно на зиму сено заготавливать выбирая самую вкусную траву с вашей точки зрения.
Вы хотите помогать вашей маме - помогайте. Только не делайте вид что вы часть работы делать не можете и мужчина нужен. Вы всё можете. Если нужно отремонтировать крышу - берёте и вызываете мастера. Сама.
Вы хотите на чужом горбу в рай въехать. Так не получится. Сейчас война, мужчин мало, смотрите как бы какая-нибудь любительница в квартире тянуть весь быт не увела.