ЛюбимаЯНЬ• 06 июля 2025
Чоловік не любить їздити в село до батьків...
Живемо в місті, а моя мама в селі за 20 км, стараємось на вихідні приїхати шось помогти, бо в селі одній жінці в роках важко. Але практично кожен раз сваримось через це. Я люблю туди їздити, свій будинок, декілька грядок, подвір´я власне, річка, ліс, ну і звісно роботи завжди вистачає. Для чоловіка це просто мука якась, краще буде сидіти на поверсі в спеці, ніж поїхати туди....якось їде, але з таким настроєм, що вже нічого не хочеться....
Вимагаю спілкування• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
БО ТРЕБА!
Я думаю, что причина в другом. Вы не знаете как вам проводить время с мужем наедине, вам не о чем говорить и у вас нет общих интересов, поэтому вам удобно заполнить выходные этими выездами в село. Мало того, что это тяжелый физ труд в принципе, так он еще и против воли вашего мужа
котопёс• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
У нас із Вами різна ситуація: нас ніхто не змушує туди їздити, мама Слава Богу справляється (там пару грядок); з газдівства 1 кішка; чоловік мій офісник, якщо не буде хоч трохи рухатись - запливе жиром) але наголошую про городи зовсім не йдеться
То щоб жиром не заплив гуляйте разом там, де і йому в кайф.
Значиьь йому не комфортно на одній території у вашої мами. Так буває.
Є люди не вдома навіть в туалет не можуть сходити. Видно він любить на вихідні повалятись весь день в телефоні чи компі, а ви його намагаєтесь розшевелити на якісь тілорухи. А він не приймає цього і це йому не в кайф. Він відпочиває по іншому
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Автор, а я вас розумію. Мій чоловік завжди допомагає моїм батькам. Мій батько теж їздив і допомагав тещі. Ви сім´я і маєте все робити разом. В мене такий перший чоловік був. Ще казав, а чого я маю допомагати садити картоплю. Скільки я там її їм? ( далекобійник). А нічого, що їсть твоя дитина, мати, ще й батьку його давали.
та схоже, що Ви одна мене тут зрозуміли...моя мама взагалі ніколи нас не просить, абсолютно сама оброблює, що є...ну але ж елементарне потрібно помогти, хоч би покосити траву та деревце обрізати, на цьому все. Бо він якусь чоловічу роботу сільську робити і не вміє зовсім. Правда він не проти допомагати і береться, але то все повільно дуже і сердитий, що повинен йти. А мені взагалі, і мами шкода, і його зайвий раз напрягати не хочу. Але в тутешніх таких проблем немає
котопёс• 06 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
БО ТРЕБА!
Ви собі протистоїте.
То вам треба аж край бо все стоїть, то кажете так там тільки траву покосить і підмести.
Це не та робота яка треба і не може чекати, не та що потребує постійно їздити.
Це так, аби щось робити і не сидіти
ЛюбимаЯНЬ
• 06 июля 2025
Ответ дляГейТуда
Так як часто до свекрів їздите?
Немає, я ж написала
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля 2025
Ответ дляГейТуда
Та чим інша ситуація?
Їх не треба допомога була?
як чим? Ви розумієте, що таке, коли в будинку в селі немає чоловіка, а жінка одна....і коли люди обоє чоловік+жінка в квартирі. І я не знаю, чи потрібна була, бо їх не застала. Якби треба, то, звісно, що помагали б
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля 2025
Ответ длякотопёс
Так і я не витримувала. Мені прямо незручно було що всі працюють весь день, а він пару годин покопав і в хаті пиво п´є.
Тому, щоб нікому на нерви не діяв і мені тоже, то я його перестала брати. 2 рази на рік тепер.
Якось мама щось натякнула, що зять міг би і приїхати. Я сказала, що він повністю забезпечує сім´ю, працює по 12 год і дуже втомлюється. Моїм дітям треба здоровий батько, тож хай відсипається.
Але, згодна, що на мої плечі таким чином більше лягає.
Так я ще й свекрам допомагаю
от як Ви змирились і справляєтесь з цим морально? я молода, напевно, і недосвідчена (ми 2 роки в шлюбі, дітей немає), я з одного боку боюсь, що заклюю його і зненавидить мене, а з іншого не можу змиритись, що всі роблять, а йому ЛЄНЬ
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля 2025
Ответ длякотопёс
Це не потребує кожні вихідні їздити. Просто вам там добре, а йому ні.
Будьте мудрою. Домовтеся їздити 2 рази в місяць разом.
А коли їздите, то виділяйте час разом сходити на річку чи в ліс.
Те, що аи пишите, то не робота
дурний мій характер🤦♀️
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля 2025
Ответ длякотопёс
І ми раніше всюди. Але я побачила, що це не завжди добре.
Тож сіла за кермо і частина спільних справ зразу відпала. І виявилося так всім краще. Крім поїздок до баттків все решта ми робимо разом
а Вам не образливо, що інші чоловіки роблять, а вам лінтяй дістався? і що батьки до нього з усією душею (по 4 страви на вибір завжди чекають), а він не хоче йти?
Продавчиня кіз• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Как никто не заставляет ? А вы? Муж бы по своей воле не ехал к вашей маме, вы его заставляете .
котопёс• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Як я змирилась?
Я собі пояснила, що 5 днів впахувать, то і відпочить хочеться. Це абсолютно нормальне бажання.
Моїм батькам скільки не помагай, а роботи ще все одно повно.
А ще пояснила собі, що не всі змалку приучені як я працювать і працювать. У нього інше було життя з батьками. Там ніхто не напрягався і жили нормально. Тож чому він повинен жити по іншому, бо в моїй сім´ї всі пахають. 2 рази за літо приїде щось поможе і на тому дякую.
Але в мене чоловік добре заробляє. Може, тому внутрішньо я відчуваю вдячність і хочу оградить його і дать відпочить
ХвостПистолетом• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Автор он не ваша половинка, у многих мужья помогают родителям жены, а он ленивый у вас, на кровати в квартире проще лежать, честно не жизнь будет с ним, а дети появятся он вам помогать не будет , вы все себе на шею и мужа и детей посадите, и если что скажет в будущем ваши проблемы
Меня много• 07 июля 2025
Ваш чоловік також з села?
Бо лбдям, які народилися і пирослі місті, важко отак часто їздити в село. Навіть якщо вони і не ледачі. Тут різниця в культурних поглядах на проведення вільного часу. Люди з міст, особливо великих, звикли кудись йти на вихідних, на ринок за продуктами, потім в театр чи кіно. Чи навіть в зоопарк на пів дня чи у парк на інший кінець міста поїхати і там гуляти.
А люди в селі що? Копати, садити, білити, підмітати, корова, свиня. Максимум це вийти до сусідки на лавочку чи сільке кафе на пиво і танці. Це два різні світи.
Мій колишній чоловік також з села. Я без проблем могла допомагати коратм картоплю і пофарбувати вікна, але ну не кожні вихідні.
Тим паче коли лбдина не знає і не хоче знати іншого виду проведення вихідниз крім села-це бісить, бо одна справа коли ви одні вихідні були десь у ресторані чи на концерті, а на наступні в село поїхали. І зовсім інша справа, коли кожен четвер дзвонить його мама і питає чи він приїде в село. Це розділяє сім’ю. Ви маєте розставити пріоритети і зважати на бажання чоловіка.
котопёс• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Бувало десь і образливо на початку. Бо я звикла, що в нас по іншому було. А потім я зрозуміла, що ми окрема родина і не зобов´язані відповідати стандартам і очікуванням.
Але йому хоч би свої газони викосити встигнуть і з дітьми час провести. Для мене це в пріорітеті зараз.
Автор, все у вас буде нормально. Ви молода сім´я. Кайфуйте і насолоджуйтеся, а не придумуйте проблеми. Домовтеся, що іноді треба їздити, так як він один чоловік в родині
Меня много• 07 июля 2025
Ответ длякотопёс
Просто автор напевно не відчувала як то воно два дні бути серед не рідних лбде, які можуть бути не приємні. Які готують несмачну їжу, у яких в хаті не так чисто як чоловік звик і можливо не ті зручності до яких він звик і для нього це дискомфорт. З приводу туалету, згодна. Коли ти пішла в туалет, а тут свекор смикає ручку туалету через хвилину😅
УжеВотДа• 07 июля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви серйозно? А ви перед шлюбом про такий цирк попереджали? Що він повинен усе робити? Вдуматися тільки...ви собі придумали...а він повинен??
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля 2025
Ответ длякотопёс
дякую за підтримку. Якщо у вашого чоловіка свої газони є і проводить час із дітьми, то він точно молодець!
Борщичок• 07 июля 2025
Ответ длякотопёс
Це не його сім´я.
Це не його племінники і не його брат з жінкою і не його батьки.
Чого він має у свій вихідний день чи два в такому балагані просидіти?! В черзі в туалет і помитись ввечері.
4 дітей, це занадто.
Я його племінників теж довго витримати не можу
4 дітей, це занадто.
А нащо ви всі одразу приїжджаєте? Не можна чергуватися?
Борщичок• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
ага, особливо тепер, коли на півсела жодного чоловіка не побачиш, всіх вигребли
А ваш чому так вільно себе почуває?)
УжеВотДа• 07 июля 2025
Ответ длякотопёс
Так я ще й свекрам допомагаю
Так то ви собі таку забаву придумали.
Помилуйте мадам• 07 июля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Так он зарабатывал у вас на магазинную картошку,это ваш выбор где ее брать
Помилуйте мадам• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну Ви ж бачите, що в країні відбувається, невідомо, що завтра, не те що через 20 років
При чем здесь это.До вашего замужества все как-то справлялись без чужой помощи
МаксХмара• 07 июля 2025
Ответ дляSo_so
В селе всегда есть кто покосит, обрежет деревья, посадит огород за вменяемые деньги.
О, как вы наивны, в селе никто не хочет работать ни за какие деньги, пьют, но не работают, никого найти невозможно
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
так і мамі було менше років, чи як по-вашому?
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля 2025
Ответ дляМаксХмара
всі порядні роблять особисто для себе, а про непорядних нема що казати
Ку ка ку ка ку• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Два роки в шлюбі і кожні вихідні у мами? Ви у неї єдина дитина? Скільки мамі років? Або у вас мама маніпулятор, або вам з мамою краще, ніж з чоловіком і ваш шлюб приречений.
Живу все життя у власному будинку, траву стрижу сама газонокосаркою, якщо потрібно, навіть донька з 17 років уміє це робити, це зовсім не важко.
Лялькодзьоб• 07 июля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Ми сім´я. І цим все сказано
Лялькодзьоб• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Послухайте цих тутешніх😅 В житті своєму нічого не можуть, то хоч тут на форумі понавчають як і кому жити😅 У вас правильна позиція. А хто ще повинен виконувати чоловічу роботу? Якщо я сама буду їздить до батьків, то навіщо тоді мені чоловік? Це сім´я і поїхати разом в село це класно. В день порацювали, ввечері шпшличок🥰
Лялькодзьоб• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви що?! Вони не розуміють. Тут же зібралися жінки мільйонерів і вони за все платять.😅