ЛюбимаЯНЬ• 06 июля в 22:15
Чоловік не любить їздити в село до батьків...
Живемо в місті, а моя мама в селі за 20 км, стараємось на вихідні приїхати шось помогти, бо в селі одній жінці в роках важко. Але практично кожен раз сваримось через це. Я люблю туди їздити, свій будинок, декілька грядок, подвір´я власне, річка, ліс, ну і звісно роботи завжди вистачає. Для чоловіка це просто мука якась, краще буде сидіти на поверсі в спеці, ніж поїхати туди....якось їде, але з таким настроєм, що вже нічого не хочеться....
Лялькодзьоб• 07 июля в 14:29
Ответ длякотопёс
І ми раніше всюди. Але я побачила, що це не завжди добре.
Тож сіла за кермо і частина спільних справ зразу відпала. І виявилося так всім краще. Крім поїздок до баттків все решта ми робимо разом
Ну а ми все робимо разом. Чоловік любить з моїми батьками проводити час. Особливо з батьком вечеряти😅 Всіх все влаштовує.
УжеВотДа• 07 июля в 15:20
Ответ дляЛялькодзьоб
Ми сім´я. І цим все сказано
Ні. Це не сім´я. Це рабство якесь.
УжеВотДа• 07 июля в 15:24
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви що?! Вони не розуміють. Тут же зібралися жінки мільйонерів і вони за все платять.😅
Я не мільйонер. Але мені подобається жити у місті. Я працюю. Мої батьки у селі. То їх вибір. Я можу лише в гості приїхати. Може інколи й допоможу. Але я того точно не винна. А якщо б мені чоловік ще й заявив що я свекрусі маю у селі б допомагати ще й регулярно! В мене б очі на лобі були.
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля в 15:44
Ответ дляЛялькодзьоб
Послухайте цих тутешніх😅 В житті своєму нічого не можуть, то хоч тут на форумі понавчають як і кому жити😅 У вас правильна позиція. А хто ще повинен виконувати чоловічу роботу? Якщо я сама буду їздить до батьків, то навіщо тоді мені чоловік? Це сім´я і поїхати разом в село це класно. В день порацювали, ввечері шпшличок🥰
та тут переконують, що він не зобов´язаний....але це навіть неможливо слухати: в нас одинаковий робочий графік і зарплата. Але в мене як жінки і прибрано і наготовано і напрасовано на завтра на роботу - то як я теж займу позицію не зобовязаної, то житимемо як свині
ЛюбимаЯНЬ
• 07 июля в 15:45
Ответ дляЛялькодзьоб
ну складається враження, що так
Помилуйте мадам• 07 июля в 17:54
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вы это все делаете,тк сами хотите и так договорились,а не обязаны
Может он женился на сельской специально ,чтобы работящая была,
Помилуйте мадам• 07 июля в 17:55
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
так і мамі було менше років, чи як по-вашому?
Так ещё раньше можно было подумать о переезде в город на старости