Лагшмивара• 07 июля в 09:48
Чи є історія, яку ви не можете передивитися, бо емоційно занадто важко?
Непонятно• 07 июля в 09:54
Не дивлюся фільми з дітьми та тваринами.
Нещасне кохання туди ж, особливо, коли все це на фоні воєн, наприклад.
bespe4na_mavpa• 07 июля в 09:54
Начала смотреть Землетрясение китайский фильм и не смогла, как они из-под завалов тела доставали
Ку ка ку ка ку• 07 июля в 10:08
Піаніст. Хоча цю тему досліджувала досить довго. Читала, дивилась, їздила в Аушвіц.. але цей фільм, суто для мене, виявився дуже тяжким. Переглядати його не буду.
Печенюшка• 07 июля в 10:21
Всі ось ці фільми про Бучу, Херсон, Маріуполь.
Я з гарячої зони. І моя психіка відмовляється пережити все це ще раз.