Сумчатая кошка• 07 июля 2025
Квитки на потяг
Потрібно відвезти дитину в Татарів, не можу придбати квитки, дивлюся навіть на 28 липня не має жодного. Які єсть лайфаки, можливо з пересадками придбати? Підкажіть хто знає? Автобус не варіант
Сумчатая кошка
• 07 июля 2025
Ответ длязабиякина
До кінця літа квитків не буде
Раніше їздила без проблем, зараз якийсь треш
Сумчатая кошка
• 07 июля 2025
Ответ дляУказка
Берите до конечного пункта, а выйдете в Татарове
Не має
Сумчатая кошка
• 07 июля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Сьогодні тільки на 26 продають. Рано
На 26 немає
Невидимка Майя• 07 июля 2025
На свій напрямок сьогодні з 08:00 ловила. Спробуйте зранку. Хоча висить все капець як
Сумчатая кошка
• 07 июля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Добре, дякую
Невидимка Майя• 07 июля 2025
Рекомендація - одразу впишіть у додатку дані пасажирів, щоб потім тільки вибрати.
І обирайте подалі від початку вагону. Тоді вірогідність вище)
Ноунэйм• 07 июля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Добре, дякую
О 8:00 за 20 днів до дати відкриваються квитки. До 8:00 перевірте свій акаунт на Укрзалізниці. Подивіться чи підключена карта і все скрізь оновлене )). Я б пасажирів не вводила бо їх сайт чомусь не приймає. Краще вручну водити, якщо є пасажири з пільгами то теж це тормозить процес). Чим меньше квитків треба викупити тим більше шансів, але саме о 8:00. Може бути таке що о 8:30 там вже майже нічого не буде. Залежить від напрямку
Ноунэйм• 07 июля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Остані місяці при використанні «пасажирів» пише що невірно вказані дані. Система якось перекидає без вибора постілі і тієї другої сторінки квитка. Може то тільки в мобільному додатку так🤷♀️
Правильно_Валерчик• 07 июля 2025
интересно как вы считаете 20 дней до старта продаж, если сегодня смотрите на 28 июля?
Мама Карло• 07 июля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
На 28-е еще нет продажи
Правильно_Валерчик• 07 июля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
ага, начать с боковушек в плацкарте возле туалета, тогда большой шанс купить точно
А я женатая• 07 июля 2025
підкажіть будь ласка чайнику, як взагалі купувати квитки))) я за 42 роки жодного разу не їздила потягом а теперь в серпні потрібно буде, ще й на конкретну дату (бо це поїздка на обстеження, воно вже заплановане). Дякуючи Порадниці з´ясувала що квитки поступають в продаж за 20 днів і треба їх ловити відразу. Який це додаток треба встановлювати і як далі - треба друкувати чи в додатку показати. І якщо раптом здати зворотній квиток треба буде - це теж через додаток? Дякую.
Мама Карло• 07 июля 2025
Ответ дляНоунэйм
Я в Приват-24 покупаю
Ноунэйм• 07 июля 2025
Ответ дляМама Карло
Я в Приват-24 покупаю
Приват з 8:00 до 10:00 пише що сайт не працює)). А коли запрацює квитків вже не буде. Мабуть це зроблено, щоб і сайт привату не клали)), бо Укрзалізниця в цей час ледь працює. Одночасно тисячи людей щось намагаються купити.
Ноунэйм• 07 июля 2025
Ответ дляА я женатая
Сайт Укрзалізниця або їх додаток. Рекомендую завчасно його скачати і потренуватись)). Роздивитись , може що де заповнити або пройти верифікацію через дію. Підключити карту для оплат. Купити і здати можна в додатку. Більшість квитків можна показати в додатку і все. Деякі потрібно отримати в касі, в додатку про все це напишуть.
Сумчатая кошка
• 07 июля 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну я ж передивилася всі дати до 28 липня
Сумчатая кошка
• 07 июля 2025
Ответ дляА я женатая
Укрзалізниця додаток або сайт
Птица Говоруша• 07 июля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
На 26 немає
В 8 утра смотрите,до 8:30,дальше нет смысла
Птица Говоруша• 07 июля 2025
Ответ дляВесотехник
Группы едут в лагеря,популярное направление
Для перекупов очень популярное
Сумчатая кошка
• 07 июля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Для перекупов очень популярное
А де вони перепродують ті перекупи? І як, якщо квиток по прізвищу.
Капуста Маша• 08 июля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Автор, Вам вдалося купити квитики? Ой, це ж Вам завтра їх купувати на 28.. відпишіться чи вдалося) Успіхів!
Сумчатая кошка
• 08 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Так, з 8 ранку виставили, були квитки і в плацкарті і купе