Сумчатая кошка• 07 июля в 14:08

Квитки на потяг

Потрібно відвезти дитину в Татарів, не можу придбати квитки, дивлюся навіть на 28 липня не має жодного. Які єсть лайфаки, можливо з пересадками придбати? Підкажіть хто знає? Автобус не варіант
забиякина• 07 июля в 14:09
До кінця літа квитків не буде
Капуста Маша• 07 июля в 14:10
Ответ длязабиякина
До кінця літа квитків не буде
Чому це??
забиякина• 07 июля в 14:10
Ответ дляКапуста Маша
Чому це??
Тому що напрямок популярний
автор Сумчатая кошка • 07 июля в 14:11
Ответ длязабиякина
До кінця літа квитків не буде
Раніше їздила без проблем, зараз якийсь треш
Указка• 07 июля в 14:11
Берите до конечного пункта, а выйдете в Татарове
автор Сумчатая кошка • 07 июля в 14:12
Ответ дляУказка
Не має
Невидимка Майя• 07 июля в 14:12
Сьогодні тільки на 26 продають. Рано
автор Сумчатая кошка • 07 июля в 14:12
Ответ дляНевидимка Майя
Сьогодні тільки на 26 продають. Рано
На 26 немає
СкиниУскачи!• 07 июля в 14:13
завтра на 27 смотрите с утра
Невидимка Майя• 07 июля в 14:14
На свій напрямок сьогодні з 08:00 ловила. Спробуйте зранку. Хоча висить все капець як
автор Сумчатая кошка • 07 июля в 14:16
Ответ дляНевидимка Майя
Добре, дякую
Невидимка Майя• 07 июля в 14:20
Рекомендація - одразу впишіть у додатку дані пасажирів, щоб потім тільки вибрати.
І обирайте подалі від початку вагону. Тоді вірогідність вище)
Ноунэйм• 07 июля в 14:23
Ответ дляСумчатая кошка
Добре, дякую
О 8:00 за 20 днів до дати відкриваються квитки. До 8:00 перевірте свій акаунт на Укрзалізниці. Подивіться чи підключена карта і все скрізь оновлене )). Я б пасажирів не вводила бо їх сайт чомусь не приймає. Краще вручну водити, якщо є пасажири з пільгами то теж це тормозить процес). Чим меньше квитків треба викупити тим більше шансів, але саме о 8:00. Може бути таке що о 8:30 там вже майже нічого не буде. Залежить від напрямку
Ноунэйм• 07 июля в 14:25
Ответ дляНевидимка Майя
Остані місяці при використанні «пасажирів» пише що невірно вказані дані. Система якось перекидає без вибора постілі і тієї другої сторінки квитка. Може то тільки в мобільному додатку так🤷‍♀️
zetaboom• 07 июля в 14:25
так починайте з 8 ранку))) через додаток ’укрзалізниці’ в мене не вийшло а от сайт якось менше висить і взяти квиток реально, ле треба попітніти)))
Правильно_Валерчик• 07 июля в 14:26
интересно как вы считаете 20 дней до старта продаж, если сегодня смотрите на 28 июля?
Мама Карло• 07 июля в 14:27
Ответ дляСумчатая кошка
На 28-е еще нет продажи
Правильно_Валерчик• 07 июля в 14:27
Ответ дляНевидимка Майя
ага, начать с боковушек в плацкарте возле туалета, тогда большой шанс купить точно
А я женатая• 07 июля в 14:28
підкажіть будь ласка чайнику, як взагалі купувати квитки))) я за 42 роки жодного разу не їздила потягом а теперь в серпні потрібно буде, ще й на конкретну дату (бо це поїздка на обстеження, воно вже заплановане). Дякуючи Порадниці з´ясувала що квитки поступають в продаж за 20 днів і треба їх ловити відразу. Який це додаток треба встановлювати і як далі - треба друкувати чи в додатку показати. І якщо раптом здати зворотній квиток треба буде - це теж через додаток? Дякую.
Мама Карло• 07 июля в 14:28
Ответ дляНоунэйм
Я в Приват-24 покупаю
Ноунэйм• 07 июля в 14:30
Ответ дляМама Карло
Я в Приват-24 покупаю
Приват з 8:00 до 10:00 пише що сайт не працює)). А коли запрацює квитків вже не буде. Мабуть це зроблено, щоб і сайт привату не клали)), бо Укрзалізниця в цей час ледь працює. Одночасно тисячи людей щось намагаються купити.
Ноунэйм• 07 июля в 14:32
Ответ дляА я женатая
Сайт Укрзалізниця або їх додаток. Рекомендую завчасно його скачати і потренуватись)). Роздивитись , може що де заповнити або пройти верифікацію через дію. Підключити карту для оплат. Купити і здати можна в додатку. Більшість квитків можна показати в додатку і все. Деякі потрібно отримати в касі, в додатку про все це напишуть.
автор Сумчатая кошка • 07 июля в 14:39
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну я ж передивилася всі дати до 28 липня
автор Сумчатая кошка • 07 июля в 14:39
Ответ дляА я женатая
Укрзалізниця додаток або сайт
Весотехник• 07 июля в 15:02
Группы едут в лагеря,популярное направление
Птица Говоруша• 07 июля в 15:10
Ответ дляСумчатая кошка
На 26 немає
В 8 утра смотрите,до 8:30,дальше нет смысла
Птица Говоруша• 07 июля в 15:13
Ответ дляВесотехник
Для перекупов очень популярное
автор Сумчатая кошка • 07 июля в 15:17
Ответ дляПтица Говоруша
Для перекупов очень популярное
А де вони перепродують ті перекупи? І як, якщо квиток по прізвищу.
Капуста Маша• 08 июля в 15:43
Ответ дляСумчатая кошка
Автор, Вам вдалося купити квитики? Ой, це ж Вам завтра їх купувати на 28.. відпишіться чи вдалося) Успіхів!
автор Сумчатая кошка • 08 июля в 19:02
Ответ дляКапуста Маша
Так, з 8 ранку виставили, були квитки і в плацкарті і купе