Баррикадница• 07 июля 2025

1 груша - 60 грн. Це вже остаточно покращення чи ще ні?

ось пішла купила 1 грушу. Ціна - шок 60 грн за 1 штуку вийшла.
то чи норм чи ще покращення попереду?
Сокодавка ще та• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
тобто це норм - груша за такими цінами. І яблоки, да десь 90 грн за кіло..
ну напевно усі дуже добре заробляють і купують це кілограмами) я ось одну на різотто взяла.
яблук не беру навіщо вони зараз? є вишні,черешні. малина,персики,абрикоси.вам яблука з зиму не набридли? не сезон.яблука в серпні
ЛЮБА• 07 июля 2025
Ответ дляspart-5037
Во многих странах большинство фруктов и овощей все привозные. Но они вполне доступные людям. А не как у нас, все по цене самолёта.
Во многих странах война? И им доставляют продукты окольными путями , под обстрелами ?
spart-5037• 07 июля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Не знаю покращення или нет, но это уже не Европа, там дешевле
В несколько раз дешевле на очень многое
энциклопУдия• 07 июля 2025
Ответ дляspart-5037
Згодна. Немає ніякого розумного ціноутворенням, чи співвідношення відповідно до доходів. Соціальних магазинів, чи доступної їжі. Немає нічого.
Та_шо_ж_таке• 07 июля 2025
1. Чому не взяли по 140 за кг, зі знижкою?
2. Не вірю, що одна груша 60 грн, бо вони по 180 за кг, і одна груша Конференція не може важити 330 грамів, їх вага 150-200 грамів, тобто взяли ви 2 груші.
Вообще не факт• 07 июля 2025
ну ось вам правдива відповідь як живе населення країни....люди --
виживають.
’ 68% респондентів заробляють менше 20 тис. грн на місяць’.
----
Лише 17% українців задоволені рівнем життя в Україні, 48% — незадоволені, 35% — надають нейтральну оцінку
Такі результати дослідження ’Барометр якості життя’, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією спільно з дослідницькою компанією Gradus Research.
Основні показники (серед широкої аудиторії):
▫️Роботою задоволені 31% опитаних, 34% — незадоволені.
▫️15% вважають свій дохід прийнятним для гідного життя, 85% — зазначають, що рівень доходу є недостатнім. 68% респондентів заробляють менше 20 тис. грн на місяць.
▫️33% респондентів задоволені соціальним життям, 35% — незадоволені.
▫️Рівнем безпеки задоволені 10%, 68% — незадоволені.
▫️Системою охорони здоров’я задоволені 26%, 38% — ні.
▫️31% українців позитивно оцінили якість і доступність освіти, 36% — негативно.
▫️Правова система: серед широкої аудиторії частка задоволених за рік зросла з 12% до 19%, а незадоволених — знизилась з 59% до 48%.
▫️Екологічна ситуація: стан довкілля позитивно оцінюють 10% громадян, 63% — незадоволені.
----
здається ’вирок’ прилітає звідки не очікували. але ж- і правда.....
маска Ілона• 07 июля 2025
Ответ дляБожий одуванчик
У нас вся пропала), з’ів хрущ не лишилося ні куща. Я купувала по 150грн за кг щоб перетерти. Я її не люблю зовсім.
Я теж не люблю, але ж на все така ціна, смородина 180, порічка 160, що, зовсім нічого не вродило? Днями дівчина тут писала, що не знає куди дівати смородину, так вродило.
Фенте Фря• 07 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Ті що люди знають тонами з приватних садків лиш на переробку
Малину у нас покупают по 80/кг , морозят и везут на экспорт
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
чек подивіться
Хочу на Балі• 07 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
добре все списувати на війну, а проблема не тільки в цьому
Так, треба ще коментувати 10 накатати про «зелену владу», «боневтіка», та «покращення» і грушки у вашому світі стануть одразу по 15 грн за кг.
spart-5037• 07 июля 2025
Ответ дляЛЮБА
Вам не надоело все на войну списывать ?
Какими путями окольными ? Из Польши прямой путь, карту откройте
Фенте Фря• 07 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Малини валом, почому малина?
Интимная• 07 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Тю. Ну дорого все.
Але ж і ви знайшли не в сезон привозну грушу. І не саму дешеву вибрали і не саму маленьку вибрали.

Зато огірочки, помідори капуста радують.
Та і м´ясо норм ціна
Ну капуста дійсно дешева - бачила навіть по 19 грн.
А ось помідори менше ніж за 70 грн не бачила - тож не можу сказати, що ціни на них радують, особливо пенсіонерів.
Тумба-юмба• 07 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Смородину чёрную я брала по 100, красную по 50
Фенте Фря• 07 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Зараз прибіжить манька в тему, розкаже про шикарну і потужну зевладу і як вона 101 котедж вчора купувала)
И у бабушек все гниет
энциклопУдия• 07 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
В нас полів навколо дофіга. В сезон малину, чорницю збирають, суницю, автобусами люди їздять, наймають щодня. А тут все розповідають що немає нічого місцевого.
Божий одуванчик• 07 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
У всіх мабуть по різному, морози не всюди були.
Я вам ще скажу, помідори половина вже пропали, кущі сохнуть і жовті, огірки теж погано ростуть, це те що просто на вулиці, без теплиць.
Є кабачки і картопля непогана.
Інше все незрозуміло що буде в цьому році.
Зимні яблуні у нас і не цвіли теж пусті.
Неваляшкина• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Смородина чорна по 70, червона
3 кілограми за 100 гривень
Кофе в лобби• 07 июля 2025
Ответ дляspart-5037
В несколько раз дешевле на очень многое
Знаю. Но как отвечают многие на вопрос за что стояли на Майдане? За Европу! Тогда пазлы складываются
Шалена красуня• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
чек подивіться
Підроблений чек? а чого у вашому чеку спочатку вага і ціна, а тільки потім назва товару? Якщо в інших чеках спочатку назва товара, а потім вага і ціна. Швиденько переробіть чек і нову тему, поки не спалились.
автор Баррикадница • 07 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
ви того ?))))мені більше робити нічого?))))
энциклопУдия• 07 июля 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Є кабачки і картопля непогана.
Яблука родять через рік. Якщо у мене немає, то в сусіда може бути дофіга. Навіть в моєму саду. Одні цвіли, на інших не було нічого.
чаревна• 07 июля 2025
Ответ дляХочу на Балі
Мне комент одной советчицы понравился.
Как переводят простую тему в политику
Вообще не факт• 07 июля 2025
Ответ дляspart-5037
у нас скоро і хліб буде по такій веселій ціні...
Звергули увагу на поля - раніше-- поля-пшениця 60-80% і решта соняшник. Зараз- кукуруза 80%, 15- соя і 5 пшениця.
Таке відчуття,що при Хрущьові живем.
Та_шо_ж_таке• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
чек подивіться
Я подивилась і чек, і ціну груш в Новусі.
У вас не вказано, що груші поштучно, вказано ’вагова’. Ціна за 1 кг Конференції - 180 грн.
Тобто у вас груша 330 грамів? Так Крнференція стільки не важить, в цього сорту груші по 150-200 грамів.
Висновок - ви взяли 2 груші, і влаштовуєте тут якийсь гнилий хайп.
ЛЮБА• 07 июля 2025
Ответ дляspart-5037
Вам не надоело все на войну списывать ?
Не ну вы серьезно? Вы думаете европейские перевозчики в очередь стоят , что бы доставлять продукты в Украину ? Война абсолютно не причем !
чаревна• 07 июля 2025
Ответ дляВообще не факт
Таке відчуття,що при Хрущьові живем.
А вы видели как поля сеют, вам военные не рассказывали?
Если цены поднимают, то есть причины
Неваляшкина• 07 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
Видно що нічого, як через нещасну грушку цілу істерику закатати
Отжигающая• 07 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Ну такое.
Можно еще на цену маракуйи пожаловаться
Ваше сравнение абсолютно не равноценно.
СкрипяСердцем• 07 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Малини валом, почому малина?
Питала зранку, кіло 250- 270 грн