Ласунка• 07 июля в 18:29
Кто принимал Монурал?
Выписал врач от цистит в комплексном лечении. Читаю отзывы что от него сильная диарея. Принимать с ним пробиотик или что делать?
Пацелуйнитуда• 07 июля в 18:36
не було ніякої діареї
випила і цистит пройшов
без комплексного лікування
випила і цистит пройшов
без комплексного лікування
Ласунка
• 07 июля в 18:37
Ответ дляПацелуйнитуда
не було ніякої діареї
випила і цистит пройшов
без комплексного лікування
випила і цистит пройшов
без комплексного лікування
А 1 пакети пили? Мені лікар призначив 1 пакетик і через 24 години ще один
Пацелуйнитуда• 07 июля в 18:37
Ответ дляЛасунка
так, один
результат відразу
сладкий_ноябрь• 07 июля в 18:38
Ну купіть собі ентерол. Ну або ж дайте по ситуації.
Дитячий садок якийсь
Alpha Centauri• 07 июля в 18:39
Завжди є діарея. Купляйте краще препарати типу Фосфоміцин, Фосфомед (однакове дозування всього як і в Монуралі, і речовина однакова), просто не так шлунок подразнює. В мене діарея 7 днів після Монуралу, і ніякі пробіотики не допомагають (((
Взагалі запираюся вдома на унітазі, бо це тупо яд.
Alpha Centauri• 07 июля в 18:41
Не знаю як вам рекомендували 2 пакети. Це дуже вбиває мікрофлору шлунку. Після Монуралу лікувалася ще рік. Ні солодкого, ні жирного не можу їсти. Дисбіоз(
Ласунка
• 07 июля в 18:44
Ответ для Alpha Centauri
У меня в неділю потяг, тому і хвилюююсь(
Alpha Centauri• 07 июля в 18:46
Ответ дляЛасунка
Дуже дуже ризиковано. В мене діарея від нього до нестримності. Або зараз або пізно як то кажуть
размахер• 07 июля в 18:53
Монурал норм, а від фосфоміцину, який радили вище, в мене така тошнота, що ледь ніч пережила.
Пийте на ніч, за хв 40 після їжі і так, щоб вже не ходити в туалет. Випили і спати.
Ласунка
• 07 июля в 18:54
Ответ дляразмахер
Так при цистит ж часто бігає в туалет. Я вночі встаю по 3-4 рази. Як його втерпіти
Ласунка
• 07 июля в 18:55
Ответ для Alpha Centauri
Тобто ви тиждень ніякими ліками не могли зупинити діарею?
размахер• 07 июля в 18:55
Ответ дляЛасунка
Не буде хотітись. Він добре діє.
Вже, як прижме, то йдіть, але не повинно
Ласунка
• 07 июля в 18:55
Ответ дляразмахер
Не буде хотітись. Він добре діє.
Я зрозуміла, дякую.
Alpha Centauri• 07 июля в 18:56
Ответ дляЛасунка
Таккк. В мене завжди так від саме від Монуралу. До лікаря ходила, нічого особливо не допомагало(
Ласунка
• 07 июля в 18:59
Ответ для Alpha Centauri
Навіть ніфруксахид не допоміг? Як ви на роботу ходили? Тепер мені лячно. Мені ще і 2 пакетика призначили
Alpha Centauri• 07 июля в 19:00
Ответ дляЛасунка
Ні, не допомагає. Не лякайтесь раніше часу. Просто обдумайте гарно. Якщо є можливість написати лікарю — запитайте що робити. Бо може це тільки в мене така реакція.
Я працюю віддалено, тому мені трохи пощастило з цим.
Бритоножка• 07 июля в 19:25
Ответ дляЛасунка
Ви здивуєтесь від того, як швидко пройдуть прояви циститу і ніяких серйозних побічних.в ідеалі ще і третій пакетик через сутки треба випити для закріплення, але це від ступеня запалення залежить.
Ласунка
• 07 июля в 19:47
Ответ дляБритоножка
Вже не можу дочекатися коли вип´ю). Думаєте 2 не страшно пити?
Бритоножка• 07 июля в 20:07
Ответ дляЛасунка
Абсолютно не страшно. Едине, що мене дратує- це апельсиновий кислий ароматизатор. Як п´ю на ніч через 4 години після їжі і лягаю , то вранці білий язик і може бути трохи , як підвищена кислотність певний час.
Але , це фігня в порівнянні з циститом. Проносу ніколи не було і дискомфорту в кишківнику теж.
Можна пити і не на ніч. Я пила один раз вранці. Просто десь до 15ти не їла і не пила. Зате відчула , як поступово стає легше від Монуралу, стихає біль і позиви.
Ласунка
• 07 июля в 20:31
Ответ дляЯ_з_Франека
В мене діареї не було. Якщо буде - ентерол в допомогу.
Дякую. Вже купила
Ласунка
• 07 июля в 20:33
Ответ для Alpha Centauri
Лікар сказала пити ентерол разом з Монуралом
Ласунка
• 08 июля в 09:33
Ответ дляБритоножка
Уявляєте не допоміг. Я в шоці. Можливо це і не цистит, ситуація якась заплутана. Аналізи чисті, симптоми є
Бритоножка• 08 июля в 15:35
Ответ дляЛасунка
Чесно кажучи, я таку думку допускала, бо пройшов час. Він допомагає при гострому приступі, а у вас вже доволі часу пройшло.
Тому спочатку дописала антибіотик, а потім стерла, бо хто я така, щоб призначення лікаря обговорювати.
У мене є стаж циститний. Одного разу на фоні кровоточивих поліпів. Моурал допоміг, як допомагає але температура трималась. Тільки після чистки і добрячої дози метронідазолу у крапельницях пройшло все, навіть хронічний тонзиліт.
Я п´ю Амоксил 250 по дві таблетки в сутки 7 днів. Якщо дуже болить, п´ю одноразово 500мг і таблетку Ібупрофену. Тут мені ще жінка порадила заварювати чаї з петрушки. Пучок покришити , залити окропом і настояти. І так багато їсти. Знаєте, профілактично не погано допомагає.
ПС. Аналізи чисті, то треба на УЗД малого тазу , нирок і сечового міхура.
Ласунка
• 10 июля в 01:19
Ответ для Alpha Centauri
Ви були праві. Діарея,мнавіть при тому, що кожен ранок п´ю ентерол і в обід смекту. А що пили ви?