Ждушечка• 07 июля 2025
Нові, але морально застарілі речі
Дівчата, портебую вашої поради. Маю купу нових блуз-рубашок, що завалялися у шафі гарної якості, натуральна тканина але морально застарілих, приталених.
Порадьте, чи можна їх носити незастебнутими, під майку, наприклад з джинсами. Чи краще позбутися..
.Або як їх можна використати, рука не підіймається викинути
Ждушечка
• 07 июля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Заправляйте в джинси чи брюки з високою талією. Чи вони сильно приталені, вобліпон?
Так, гадаю можна буде заправити в джинси, а зверху якись вільний кардиган одягти, але то вже на осінь
Ждушечка
• 07 июля 2025
Ответ дляeuhunter
Если вам нужно непременно актуально выглядеть в расстегнутой рубашке, то этот номер не пройдет. Не носят сейчас приталенные рубашки как верхний слой. Зато сами рубашки слимфит снова входят в моду и осенью вы можете смело делать с ними модные приталенные луки.
А можно их кропнуть и отдать ребенку. Так она точно будет носить уже сейчас
Спасибо, это что уже приталенное возвращается, судя по 1 фото?
Тоска в носках• 07 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
Ну я точно не в стиле олд мани))) Обычные заровские рубашки, приятные очень к телу, но не актуальные. Дочери 12 лет не отдашь, она такое не будет носить и сама тоже не знаю как это ’добро’ использовать))) Подумала вот, что под топ может прокатит или майку....
Будет нормально даже если заправите в джинсы,красивый пояс ,подвернете рукав,браслет,часы
КликОЛЬКА• 07 июля 2025
Ответ дляЖдушечка
То на фото як приклад, чи можна так носити, коли вони приталені
, але не будуть застебніті.
Не з 90-х звісно, а десь до 2018 р., просто я їх не носила, бо стали немодні
, але не будуть застебніті.
На фото не приталена сорочка
Щедрик• 09 июля 2025
Ответ дляПомеха справа
Влітку верхнім шаром не варто, можна заховати до осені і носити від светри і жвкети.
Або виставити на Шафу - білі офісні сорочки гарно йдуть навіть приталені, звісно по зниженій ціні.
Нифига там не идет
Помеха справа• 09 июля 2025
Ответ дляЩедрик
Нифига там не идет
Хіба що не маєте акаунт супер-продавця...