Стрибну в гречку• 07 июля в 21:47
А це легальна робота?
озвиток групи у Фейсбук № 4422187
Перегляди: 292
5 000 грн
Маємо інтернаціональну групу в ФБ. Потрібно завести штук 5 сторінок в ФБ і підтримувати через них спілкування в групі - створювати пости, коментувати інших. Тематика - міжнародні програми сурогатного материнства, донації біологічних матеріалів, лікування безпліддя для різних форм партнерства, спілкуються люди зі всього світу - де для кого легально, де дешевше, де безпечніше, тощо. Мова спілкування - англійська, можна використовувати ШІ для перекладів. Зайнятість - до півгодини на день.
Перегляди: 292
5 000 грн
Стрибну в гречку
• 07 июля в 21:48
Ось таке завдання бачу на Кабанчику, наскільки це безпечно, хто знає?
Стрибну в гречку
• 07 июля в 22:08
Ответ дляПерша на селі
Все реально.На вас зароблять.
Тобто? Яким чином?
Перша на селі• 07 июля в 22:23
Ответ дляСтрибну в гречку
Тобто? Яким чином?
Звичайним.Ви працюєте,і з вами ще такі самі.Але ті гроші отримає той,хто вас наймав.
Стрибну в гречку
• 07 июля в 22:34
Ответ дляПерша на селі
по перше це довготермінова робота, по друге вони згодні на оплату через кабанчик чи фрилансхант.
описану вами схему я знаю, зіштовхувалась, це не вона
Засомневаю• 07 июля в 23:21
Накрутка активності в групі, щоб ввести в оману потенційних клієнтів, створивши образ поважної, популярної компанії. Х-ва карма у такої роботи.
Перша на селі• 08 июля в 09:32
Ответ дляЗасомневаю
Дурити людей .