фрау Гітта• 07 июля 2025
Ким може працювати в ЗСУ жінка 50років?
Власне питання :ким може працювати в ЗСУ жінка 50років по-контракту?
Не бухгалтер,без економічної освіти
Не повар,готувати добре Не вміє
Не медсестра,медичних курсів Не має.
Фізичний стан,як у 50-річної жінки.
Можливо хтось має власний досвід чи досвід знайомих з цього питання
Не бухгалтер,без економічної освіти
Не повар,готувати добре Не вміє
Не медсестра,медичних курсів Не має.
Фізичний стан,як у 50-річної жінки.
Полонянка SexShop-а!• 08 июля 2025
Ответ дляМама Карло
Кем вы там себя видите вообще? Ничего не умею, но хочу в ЗСУ?Открываете ’Центр рекрутингу сил ЗСУ’ -Головна -Які вакансії для жінок в ЗСУ ’
А что там нужно уметь? В моей молодости у кого ума не было/плохо учился - шли или в ментовку или военку))) там не семи пядей во лбу, не знаю ни одного отличника/умника чтоб шли туда
Забула що?• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Ні як
А чого Ви взагалі раптом вирішили в 50 років податися в зсу?
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляСкляна миша
Оператор бпла
В 50 років мабуть важко буде освоїти цю комп´ютерну гру,якщо крім ’ косинки’ в інші ігри не грала)
Не заздріть тьоті• 08 июля 2025
Ответ дляМама Карло
Проблема чи шо?? Навчать
Мама Карло• 08 июля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В вашей молодости войны не было, наверное, и не надо было нихрена уметь особо?
Томатико• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Сина не звільняють від мобілізації, якщо будь-хто з батьків військовослужбовець.
Тільки чоловік/ дружина,ЯКЩО Є НЕПОВНОЛІТНІ ДІТИ
Ну то пишіть, що ви за патріотичним покликанням йдете. Чого кричати
Не заздріть тьоті• 08 июля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Мужиків старше 45 не беруть. А тут жіночку 50 р.
Та ладно, чого це не беруть?
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
І ті,що служать також
Ні,тільки чоловік/ дружина
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А як тоді обох рідних братів мобілізують?
Легко.
Забула що?• 08 июля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Проблема чи шо?? Навчать
Та вона після навчання на влк піде, знайде 500 хворіб і якщо добре заплатить, піде інвалідом війни на пенсію
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляСпасу мир
Нет такого основания для отсрочки как мать в ЗСУ. Это мужа можно от призыва спасти, если дома дети несовершеннолетние - тогда мужа не призовут.
Саме так.
Полонянка SexShop-а!• 08 июля 2025
Ответ дляМама Карло
Да) но не думаю что особо что-то поменялось, в военных частях работают все те же люди…они же не растворились в воздухе, и на их место не пришли супер умные спецы) так что для женщины 50 лет место перекладывать бумажки найдется
Мама Карло• 08 июля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
И все как на подбор туповаты, как ваши знакомые?
Не заздріть тьоті• 08 июля 2025
Ответ дляЗабула що?
Хіба влк після навчання, а не до?
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну,пишуть же,що в ЗСУ знайдеться вакансія для кожного по-силам.
Ось і цікаво,чим можна бути корисною для війська
Томатико• 08 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Сапером, що вже помилилась. Бо жінці в 50 в ЗСУ світить лише мінне поле. Щоб не платити пенсію на гражданці потм в 60 років.
Ви сама добра 😂
Спасу мир• 08 июля 2025
Ответ дляКаяспер
Поли можете мити у воєнкоматі
Это делают наемные работники, не военнослужащие. Не весь персонал ТЦК - военнослужащие
Каяспер• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
І ті,що служать також
Ні, згад батько служить і син
І не одну сімʼю
А не так давно сина вбили, то батька відпустили …
І не одну сімʼю
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляГерцогиня
розвіднецею ))))
Я б пішла в спецслужби)В мене віз багато і зовнішність/біографія непримітні.
Набирають десь в український мосад
Балаболка• 08 июля 2025
На контракт не возьмут, а в вольный найм запросто и аж бегом. Зарплата на старте как у кассира атб. Ну а там, как проявите себя. Все в Ваших руках. Кстати, на учете в псих диспансере не состоите?
Нога на ногу• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Що робить зв´язківець?
Є служба фельдшерської доставки, схож на пошту. Є технічні підрозділи, де жінки можуть виконувати функції диспетчерів і так далі.
фрау Гітта
• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
А що,це вже ганебним стало на цьому форумі?
сладкий_ноябрь• 08 июля 2025
Мати однокласника пішла до нього в бригаду, спочатку працювала там поваром, потім захопилася дронами і зараз пілот дронів. Вона там майже 2,5 роки.
Сирожено_пирожено• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Та вже мабуть всі прозріли. Зе-влада навіть не намагалася патріотизм підтримувати