Украинские школьники не хотят общаться на государственном языке и в основном ведут общение на русском.
Об этом рассказала уполномоченная по образовательному процессу Надежда Лещик со ссылкой на информацию от директоров школ и учителей.
Омбудсмен советует педагогам отвечать ученикам, которые говорят по-русски, что они их не понимают, и отказываться от общения с ними.
Ранее Надежда Лещик сообщила, что 11-классников массово вывозят из Украины на фоне мобилизации, предлагая ограничить им выезд, так как теряется мобилизационный резерв.
Результат:
вже голосів:
125 (43.25%)
Дискриминация деток
98 (33.91%)
Это аморально
66 (22.84%)
Поддерживаю дискриминацию
Малинка Алинка• 08 июля 2025
Ответ дляMary_MMS
І ким вони були в мирному житті?
до чого ці питання? яке це має значення. військовим однозначно ніхто не був. деякі навіть не служили
Ответ дляІнно4каа
та нехай хоч на китайському пишуть, рідна мова-це мова країни, в якій ти народився і виріс, а не мова,яку нам навязала інша країна
,
’Рі́дна мова — мова, яку людина засвоює з раннього дитинства без спеціального навчання; мова, якою людина мислить. Переважно — це мова батьків. У міжетнічних родинах можуть бути вживані дві або більше рідних мов.’ Як бачите, ви слабкі в термінології.
Ответ дляAntoninaya1
Тобто сьогодні ворог раша і значить російська - мова ворога. Завтра, раптом що перевзуємось і мовою ворога стануть угорська чи польська , вірно? Легко воювати з мовою на дивані, а не зі справжнім ворогом в окопах.
раша завжди була нашим ворогом, якщо ви добре знаєте історію, то в курсі,як росіяни знищували українську мову століттями і за мову ще саджали в тюрму
Графиня Шезвездицкая• 08 июля 2025
Ответ дляnatali435321
А вас прям плющит?)))) То гуцули в Карпатах чи кордони з Угорщиною?)))
Я бы хотела справедливости, а не двойных стандартов
Coffee is Love• 08 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Ви така україномовна, бо за межами країни? А чоловік на якому напрямку захищає країну чи може син?
Тобто в межах України всі стають російськомовними знову?
Це означає, що ви десь за кордоном відсижуєтеся?
woman Warrior• 08 июля 2025
Ответ дляMary_MMS
Не смішіть і включайте хоч трохи логіку. Раша перших вбиває російськомовних. Виключайте телемарафон
раша убивает без привязки к чему либо, так как задачи у нее другие.
И уж что-что, а язык населения точно на последнем месте в этих задачах
Малинка Алинка• 08 июля 2025
Ответ дляMary_MMS
Велике, якщо ви не розумієте, то зовсім погано
бачу, що ви багато розумієте. прям диванний експерт
Маска-0b9f• 08 июля 2025
Ответ дляМалинка Алинка
я борюсь, принймні допомагаю боротись з окупантом. той, що прийшов на нашу землю і називає її своєю безпідставно.
і для мене оці молодики, що бігають від тцк та шукають броні, чи ховаються під спідницями дружин - теж, в певному сенсі, вороги, тому що нічого не роблять для захисту Батьківщини
Молодець!Допоможіть людині,будь ласка
woman Warrior• 08 июля 2025
Ответ дляSometimesDiena
И только на украинском в Германии почти никто не говорит
И не только в Германии.
Coffee is Love• 08 июля 2025
Ответ дляIncol
Ну ось і та штучна дискримінація, бо чомусь (і хто б то знав чому) українську перевели в розряд ’сільської’, методично роками знищуючи.
так і було, з дитинства пам´ятаю. але російськомовних це зараз не хвилює чомусь
woman Warrior• 08 июля 2025
Ответ дляMary_MMS
Те саме можна про вишиватників казати...
Україномовні перші розкрадають і розривають Україну зсередини...
Да кто ж проведет параллели, вы такое скажете.
Зато какое удобное прикрытие.
Маска-0b9f• 08 июля 2025
Ответ дляAleksandra0505
Поэтому Сталин признал, что без союзников союз проиграл бы?
Когда признал?
Ответ дляwoman Warrior
Для того, чтобы люди перехрдили с родного языка на другой в личном общении, бытовом, семейном, нужна веская мотивация.ее не то что нет, а все, что делается в этом отношении, вызывает обратный эффект.И вполне логично, что люди отстаивают свои личные границы.И правильно.Люди на агрессию всегда однозначно реагируют.
Плюс украинсская литература в том виде, в которм она представлена в школах, забивает последний гвоздь в крышку гроба этой так сказать, национальной идеи.
Ви за всіх не розписуйтесь, якщоу вас нєт, то це не означє, що у всіх так, в моій сім´ї навпаки, на роботі також. Стосовно української літератури в школі - погоджусь, але виключно про класичну, бо деякі твори (типу ’чому ревуть воли’) важе зовсім далекі для розумінням сучасним дітям, проте інсує багато сучасних авторів і книжок, вони є в програмі, цікаві, читала разом з дітьми, але є ще над чим працювати.
Ответ дляAntoninaya1
З 41 по 45 наші міста знищували носії німецької. Питаннячко: з якого дива німецька була основною іноземною мовою майже в кожній українській школі аж до 80-х років? І зара її вчать наші україномовні біженки аж гай шумить? Нагадати скільки ворогів було в України за часів її існування? Тож ще одне питання, чому російська-мова ворога, а німецька, польська і т.д. вже ні. З яких пір люди, що володіють декількома мовами і розмовляють на зручній для них мові стали меншовартісними?
Після Другої світової війни німецька мова втратила статус мови міжнародного спілкування через поразку Німеччини у війні, її роль як мови науки та культури була заміщена англійською. Після війни, США стали світовим лідером, а англійська мова закріпилася як мова міжнародної комунікації.
Німеччина зазнала поразки у Другій світовій війні, що призвело до втрати її політичного та економічного впливу. Це, у свою чергу, вплинуло на статус німецької мови.’ (С)
Це про те, як цивілізований світ поводиться з фашистами.
Ответ дляLLL2005
У кого же слабо з термінологією?
своми словами не можете написати,все з гугл
Киев_Елена• 08 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
,
Нет конечно, это язык на котором сказал первое слово ребенок, на котором он думает, на каком говорят в его семье
Aleksandra0505• 08 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Когда признал?
😂
Гуглите, если Вам ещё не все каналы перекрыли)
woman Warrior• 08 июля 2025
Ответ дляnatali435321
Автор, весь ваш висер не читала))) Але з кожним роком все меньше і меньше в нашій країні буде чути російську мову, і ви з цим нічого зробити не зможете))))
Якщо вижемо звичайно(((((
И я вам скажу почему.Все выедут.
останутся те сто человек, которые не в состоянии своей головой думать.
Им вообще не обязательно разговаривать, достаточно выполнять указания сверху.
woman Warrior• 08 июля 2025
Ответ дляShoosha
С рождения. Я Киевлянка. Никогда и никто в моей семье не говорил на укр. Ни бабушки, ни дедушки. Никто.
Плюсую.
Графиня Шезвездицкая• 08 июля 2025
Ответ дляtanita-tango
Соромно не знати мову країни в якій проживаєте! Галкін і той вивчив ,що він тут не живе .Тим паче, вона схожа на ваш усский язик.Я з 2022 року почала вчити мову ,спочатку був суржик ,а зараз вільно володію мовою СВОЄЇ країни і насолоджуюсь ,яка вона мелозвучна і гарна.Я не хочу розмовляти мовою окупантів ,це наша ідентифікація!Полоненні розповідали,що їх нещадно били ,коли вони спілкувалися на рідній мові ,вам це ні про що не каже ? Що росія хоче вбити все українське культуру, націю,мову ,українців .Тому не дозволимо таким ,як ви популяризувати мову окупантів .Вокзал,чемодан ,рашка вперед туди зі своєю пропагандою
Кто Вам сказал, что русскоязычные не знают мову?
С 90х языков, многие ее выучили, но общаются на русском.. Вы можете не позволить коту срать на плитку...Это все, что Вы можете сделать.
Кстати, на каком направлении воюют ваши родные мужского пола?
Они в ЗСУ на 0 так же отстаивают мову, как вы стучите по клавиатуре?
woman Warrior• 08 июля 2025
Ответ дляIncol
Так я пишу о думающих людях, образованных.
Так что не принимайте на свой счет.
Графиня Шезвездицкая• 08 июля 2025
Ответ дляShoosha
Даже больше. Школы, садики на венгерском. СМИ на венгерском. У многих по 2 паспорта.
Это мовних не интересует, а во такие, как я- кость в горле.