А я кумедна• 08 июля в 13:50
В кого чоловік заробляє 20 - 22 тисячі гривень?
Він у вас економний і все в сім´ю? чи тратить як хоче? віддає вам зп чи сам розпоряджається? і чи виникають сварки через гроші?
А я кумедна
• 08 июля в 15:33
Ответ дляНе любовница
А Вы точно семья?
точно. Просто хочу створити хоч якусь фінансову подушку, а не витратити все в нуль а далі чухатись
Мовчу, але хочу• 08 июля в 15:49
Ответ дляBlackwater
Та дело не в этом. Я например тоже не работаю. Но я считаю что это возможно от определенной суммы доходов. 30к это очень спорная сумма. Поэтому и спросила. Может у человека огорода гектар или КРС
Я два роки від початку війни не працювала. Бо там де працювала, то закрилось назавжди, та і моїх влаштовувало, що я вдома при відключеннях і води запасу і все позаряджаю і загалом. Але я на стінку лізла. При тому, що сама собі вигадала справу на дому і заробляла на ній. Всі ми різні. Комусь норм без роботи, мені нє. Вірніше, деякий час кайфую, а потім все.
Чупокабра• 08 июля в 15:56
Ответ дляА я кумедна
Автор, я трохи не зрозуміла, ви жаліється що не вистачає зп чоловіка і вас потрібно також витрачати гроші, чи що?
Щоб зробити фін подушку потрібно щоб витрати були менші ніж дохід, у вас не великий дохід і якщо хтось потребу дод лікування то з чого ви збираєтеся відкладати?
Броніки для Моніки• 08 июля в 15:59
Ответ дляШиворот Навыворот
Конечно скандалы, зарплата маленькая, конечно в семью, как эти деньги ещё можно потратить кроме как на продукты и коммуналку. У моего зарплата 30, это хана просто
у моего меньше и ничего хватает на двоих.если бы 30 была тогда только радовалась.
Броніки для Моніки• 08 июля в 16:01
Ответ дляМовчу, але хочу
Бо в неї пісєчка)
моего этим местом не возьмешь.равнодушен.
Мовчу, але хочу• 08 июля в 16:06
Ответ дляБроніки для Моніки
Та то стьоб був) як кому зручно, так і робіть. Бо що одному ок, то іншому не ок.
Гарнюнька• 08 июля в 16:08
Ответ дляBlackwater
А как быт у вас распределяется?
Завтрак и ужин готовлю я, муж моет посуду, полы убирает робот-пылесос. На выходных вместе убираем, четкого распределения нет, разве что гладит всегда муж, свои рубашки и мои, я это ненавижу.
Доставучая• 08 июля в 16:13
Ответ дляПиу!Пиу!
мой. с высшим академическим образованием -красный диплом, бюджет. Инженер. Узкий специалист. Работает в гос структуре критической важности. это пздц, товарищи.
Зато бронь, и вы не дергаетесь из-за тцк.
А я кумедна
• 08 июля в 16:14
Ответ дляЧупокабра
так, все правильно
Глаза_в_3_карата• 08 июля в 16:20
Ответ дляШиворот Навыворот
Я не работаю
А Ви спробуйте: це суттєво поліпшить фінансову ситуацію)))))
Уявляєте, якщо підняти дупу з дивану і піти на роботу, то там і гроші дадуть)))))
Глаза_в_3_карата• 08 июля в 16:21
Ответ дляШиворот Навыворот
Нет желания
Неба бажання = нема грошей)))
Бля, як чоловіки терплять цих дармоїдок, хз...
Глаза_в_3_карата• 08 июля в 16:27
Ответ дляА я кумедна
щось у нас коробка не прижилася, бо витрачає з карти під 0, до кінця місяця тратимо мою зп, бо його не вистачає
Цікаво))) Не розумію цього головняка... Одна сім’я, один сімейний бюджет, в який вкладаються двоє - ось і все.
За 17 років шлюбу було всяке: і декрет, і зміни робіт, і серйозні хвороби, і в різний час хтось заробляв більше, а інший менше. Ніхто нікого не звинувачував, що мало грошей: закатували рукави і працювали більше, міняли роботи, але не нили і не чекали манни небесної!
А я кумедна
• 08 июля в 16:45
Ответ дляГлаза_в_3_карата
ніхто не ниє, що мало грошей. Зароблямо однаково, але мова не про те. Різний підхід до їх витрачання, я звикла з кожної зп хоч трохи та відкласти, а не все в нуль тратити, бо часи різні можуть бути як ви підмітили
Шиворот Навыворот• 08 июля в 16:48
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ой, нет, не мое это)
Blackwater• 08 июля в 17:13
Ответ дляГарнюнька
Те в целом вы неплохо устроились))
А зачем ребёнком кто смотрит?
А еще откуда у вас робот пылесос? В кредит взяли:)?
А зачем ребёнком кто смотрит?
Гарнюнька• 08 июля в 17:58
Ответ дляBlackwater
Те в целом вы неплохо устроились))
А зачем ребёнком кто смотрит?
Ребенок дома после 17.00, вместе смотрим на него
Вообще, скорее больше муж им занимается.
Робот у нас дешёвых, AIRROBO P20, но больше года уже чудесно работает.
Стоит около 100 евро, обошлись без кредитов.
Фантазерша• 09 июля в 00:03
Ответ дляШиворот Навыворот
У мого основна 8, інколи може бути до 20. Але має важкі хронічні хвороби. Карта і доступ до неї тільки в мене, інший заробіток в загальний бюджет. Роблю вигляд,що раджусь з ним 🤦😂.